Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Jak vyčistit moč. Prosím poraďte!!!!

Fórum: Tipy a triky

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Cindy



Založen: 14.11.2006
Příspěvky: 10
Bydliště: Praha

Předmět: Jak vyčistit moč. Prosím poraďte!!!!
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 12. 2006 11:12:35
Odpovědět s citátem

Kočička nám začala chodit čůrat na koženou sedačku krémové barvy (z umělé kůže). Všimla jsem si až včera večer, že se na ní udělaly skvrny. Stačilo to zaschnout. Můžete mi poradit jak to odstranit abych sedačku nezničila? Zkoušela jsem čistidlo na umělou kůži, na pravou kůži pak schaumfixgold na velké skvrny atd. Nic nezabírá. Skvrny zůstávají. Jestli víte něco osvědčeného budu moc ráda, když poradíte.
_________________
Cindy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bea
Anonymní





Předmět: čůrání na koberec
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 12. 2006 11:59:14
Odpovědět s citátem

Taky bych chtěla poprosit o radu - naše kočka chodí na záchod za křeslo na koberec, přestože záchůdek má hned vedle. Děsně to smrdí a vyčistit nebo spíš odsmradit to nelze. Kobaerec je od zdi ke zdi a na nový zrovna nemám. Jde něším ten smrad odstranit? Já má spíš pocit, že všechny ty přípravky to zhoršily....
Odpovědět 
MaxKatka



Založen: 07.11.2005
Příspěvky: 120
Bydliště: Hodonice okr. Znojmo

Předmět: Re: čůrání na koberec
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 12. 2006 18:56:23
Odpovědět s citátem

Ahoj, na tu umělou kůži nevím co použít, aby to nezničilo ještě více, ale na ten koberec vyzkoušejte tekutý Ariel. Voní dost pronikavě a odstraňuje dobře i skvrny a to i při nižších teplotách. Mám to sice vyzkoušené jen jednou a to na kancelářské židli, když se Damián počůral po kastraci ve spánku a pomohlo to. Radili mi to ve fóru...

Tak to zkuste...


Katka a Damča (2)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
MaxKatka



Založen: 07.11.2005
Příspěvky: 120
Bydliště: Hodonice okr. Znojmo

Předmět: Re: čůrání na koberec
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 12. 2006 19:02:48
Odpovědět s citátem

Už jsem to našla... tady se o tom taky debatovalo...

http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=889


Katka a Damča (2)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Andrea Klegová



Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 135
Bydliště: Nitra, SR

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 12. 2006 18:56:54
Odpovědět s citátem

Podobnú skúsenosť s močom a jeho čistením mám tiež, ale nám označkovala koberec mačka počas ruje. Veľmi dobre som to vyčistila čistiacim prostriedkom od firmy LANDER, teraz je to, myslím ALISEE kozmetika a čistiace prostriedky a viem, že je dostať cez dealerov, alebo ako sa to volá, aj v ČR. Je to litrová fľaša a volá sa CODI CLEANER. Je to priezračná tekutina bledomodrej farby, perfektne čistí, nezanecháva škvrny, pohlcuje pachy a dezinfikuje. Mám s tým naozaj dobré skúsenosti. Na Slovensku stojí táto fľaša 149,- korún. No a ak nemám po ruke práve tento prostriedok, jednoducho postihnuté miesto vytriem poriadne vodou s väčším množstvom JAR na riad a potom to pretriem octom, ktorý pach neutralizuje.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
bea
Anonymní





Předmět: Re: čůrání na koberec
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 1. 2007 12:35:15
Odpovědět s citátem

MaxKatka napsal:
Ahoj, na tu umělou kůži nevím co použít, aby to nezničilo ještě více, ale na ten koberec vyzkoušejte tekutý Ariel. Voní dost pronikavě a odstraňuje dobře i skvrny a to i při nižších teplotách. Mám to sice vyzkoušené jen jednou a to na kancelářské židli, když se Damián počůral po kastraci ve spánku a pomohlo to. Radili mi to ve fóru...

Tak to zkuste...


Katka a Damča (2)


Díky. Ariel je skutečně dobrý a diost to pomohlo, už to u nás smrdělo jak na veřejných záchodcích.
Odpovědět 
Zaniste



Založen: 27.03.2013
Příspěvky: 4

Předmět: Jedlá soda na čištění?
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 3. 2013 10:48:32
Odpovědět s citátem

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s čištění kočičí moči jedlou sodou? Kdysi jsem něco takového zaznamenala na internetu, prý to dobře funguje proti zápachu, ale nejsem schopná to najít. Prosím poraďte, moc děkuji!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Martina Kobylisy



Založen: 13.01.2009
Příspěvky: 76
Bydliště: Praha

Předmět: jedla soda
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 4. 2013 21:04:07
Odpovědět s citátem

Moje chovná kočka při mrouskání značkuje a jedlá soda velmi dobře vyčistí pach od čerstvých případů, ale pokud chodí někam, kde to hned nepoznám, nejlépe na nedostupné místo, tak ani soda nepomůže. Jedlá soda čistí pachy lépe než např. vanish na koberce, je srovnatelná se Sanytolem. V pořadu "máte doma uklizeno"(dávali to na Prima love asi v prosinci) jí doporučovali, proto jsem sodu zkusila, tam k ní přidávali ještě přirodní olej, nebo esenci - a pak to prý pomůže o dost víc než samotná soda, škoda, že jsem nezapsala jaký olej(esenci). Pokud jste někdo ten díl viděl, napište co k té sodě přidávali. Díky

Postup se sodou: balíček smíchejte asi s 1/2 litrem teplé vody - vydrhněte a nechte uschnout.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (48x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (24x)
3
Britská krátkosrstá kočka (22x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (21x)
5
Mňoukání a štěkání (21x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (20x)
7
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (17x)
8
Mrouskání kočky (říje) (17x)
9
Kočičí jména (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top