Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kastrovaný kocour začal značkovat


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Bara.mascakova



Založen: 31.05.2013
Příspěvky: 11

Předmět: Kastrovaný kocour začal značkovat
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 10. 2013 10:46:00
Odpovědět s citátem

Prosím o radu ohledně mého kocourka! je kastrovaný tři roky a teď najednou začal značkovat v bytě, nesmrdí to tolik, jako u nekastrovaného, ale prostě značkuje a je to nepříjemné! Nejde o počůrávání věcí, ale opravdové značkování (nastaví se zadkem a zavrtí ocáskem) Dá se toho nějak zbavit? Vůbec nevím, proč teď po tak dlouhé době začal značkovat. Myslíte, že by to mohlo být tím, že jsme si pořídili ještě jedno kotě, ale je to holčička, nikde neučůrává ani nic podobného, co by musel přeznačkovat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
petrali



Založen: 24.10.2013
Příspěvky: 10

Předmět: čůrání
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 10. 2013 13:27:14
Odpovědět s citátem

Ahoj, věřím, že je to nepříjemné....myslím si, že to je tím novým kotětem..máme 2 seniory, kočku a kocoura a do toho roční mládě. Seniorka Míša začala čurat mimo kaliště cca po půl roce, kdy jsme zařadili tu mladou k nim do smečky.Kočky mají svoji místnost, tam počůrá pelíšky těch ostatních, zkoušela jsem všechno, ale bez úspěchu...musela jsem to vyřešit tím, že tam mají jenom ty nejnutnější pelíšky, do svého si nenačůrá, kocour má svoji schovávací boudu, tam mu nechodí a mladé jsme pořídili velkou klec, kde je přes noc, ať neotravuje ty starší, přes den pokud bych zapomněla tu klec zavřít je tam okamžitě načůráno...na ostatní plochy dávám pleny...taky mně to otravuje ale má 17 let, je hodná, bohužel s tím už nic neudělám.Pokud jsou v obýváku musím jí hlídat...
A jak kocour reaguje na tu novou, pozoruješ změnu v chování , nebo je vše ok?
Je divné, že značkuje, není špatně vykastrovaný?Můj kocour když se s ním mazlím je někdy více vzrušený a pustí takový ten smrádeček ( průhlednou vodičku), řešila jsem to s veterinářem a ten mi řekl, že bude špatně kastrovaný. Asi to chce zkontrolovat...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Bara.mascakova



Založen: 31.05.2013
Příspěvky: 11

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 10. 2013 12:46:29
Odpovědět s citátem

na tu novou reaguje docela dobře, ze začátku (první týden) teda nadšený nebyl, ale už si zvykl, hrajou si spolu, honěj se atd.. se mnou se taky dál mazlí, snažim se s ním mazlit víc než s malou, aby si nepřipadal odstrčený, jediný co teda dělá jinak, že už ke mě neleze do postele, protože je tam furt malá, tak spí na gauči, ale tam spal vždy, vžy byl se mnou, že jsem ho nutila a když si myslel že jsem usla tak rychle přeběhl na gauč Very Happy.
Jinak přímo značkuje no! stoupne si k nějaké věci zadkem a zavrtí ocáskem a vystříkne a fakt docela dost i velkym proudem a pak to smrdí!Sad kastrovaný je 3 roky a až ted to začal dělat, fakt nevím co s ním:( na zahradě ho nechávat nechci, protože se o něj bojim, aby se mu něco nestalo, když vyběhne ven v noci a v bytě být taky nemůže, ptž to dělá cca 3 týdny a už mam poznačkované vše! dneska sem přišla do práce a celý den cítim jak mi neskutečně smrdí boty a uplně se za to stydim:(
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Bara.mascakova



Založen: 31.05.2013
Příspěvky: 11

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 10. 2013 12:17:22
Odpovědět s citátem

Tak sme dneska byli s kocourkem u doktora a řekl nám, že kvůli kočičce to není, že to by musel být kocourek, ale segra si pořídila malé štěně a docela často ho k nam vodí. Tak prý je to kvůli němu, že je to pes a on z něj cítí že je mladý a dominantní tak si značkuje své území...takže mu zkusím zarazit návštěvy a uvidíme...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
petrali



Založen: 24.10.2013
Příspěvky: 10

Předmět: jj
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 11. 2013 19:29:29
Odpovědět s citátem

No super, my máme nový psí přírustek, tak jsem zvědavá, jak to bude probíhat u nás Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (68x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (28x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (25x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (25x)
6
Kočičí jména (23x)
7
Mňoukání a štěkání (22x)
8
Mrouskání kočky (říje) (21x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (19x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top