Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Co to s ní je?


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
lucciii



Založen: 08.12.2018
Příspěvky: 1

Předmět: Co to s ní je?
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 12. 2018 23:35:54
Odpovědět s citátem

Zdravím, mám roční ragdollku, před pár dny začala být divná..hodně se mazlit, vrnět, taková apatičtější, spíše poléhavat.. a také občas divně nadechovat. Těžce se to vysvětluje, ale prostě je v klidu, dýchá v pořádku a pak se jakoby hluboce nadechne zatne bříško a vydechne a pak je zas v klidu.. a takhle se to opakuje třeba po 4min. Což už jsme jednou řešili, byli asi u 4 různých vet.. a nezjistili důvod, pak to prostě odeznělo.
Ted jsem samozřejmě šli opět k veterinářce. Nechávali jsme jí udělat krevní testy, má vše v pořádku, jen o něco méně červených krvinek, ale vyloženě o anémii nejde, doktorka si myslí, že jde o hormonální změny a pravděpodobně falešné březí, vzhledem k tomu, že jí i začali natékat mléčné žlázky. Kastraci jsme museli furt nějak posouvat, takže nás teprve čeká. Každopádně nic z toho nevysvětlovalo to dýchání, s tím si jaksi nikdo neví rady..tak mě napadá, že se to může týkat i stresu.
Dnes, respektive před hodku jí začal výtok z pochvy, je to taková bílá tekutina, hledala jsem si o tom něco a podle všeho to bývá příznak zánětu dělohy, ale doktorka říkala, že tam žádný zánět nevidí. Tak se chci zeptat, myslíte, že to může patřit k té falešné březosti? Zánět by přece z testů poznala, ne? I když u toho bývá běžný ten menší počet červených krvinek. Já jí samozřejmě zítra budu volat a co nejdříve kočku objednávat na kastraci, ale byla bych ráda za vaše zkušenosti a rady Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top