Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

VYSAVAČ NA KOČIČÍ CHLUPAJZNY !!!!

Fórum: Bydlení

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 6. 2009 9:16:56
Odpovědět s citátem

tak s tou Roombou jsem byla potěšena, že tu někdo dává typ. Zvažujeme koupi tohodle robotka už delší dobu, protože při dvou čičikách je ta podlaha opravdu zaneřáděná..prý je to dobrá věc a včetně pro ty kdo mají větší prostory(koberce, plovoučka) a chlupáče doma..Dokonale vysává kočičí chloupky. Tady v Brně máme možnost zapůjčení na vyzkoušení, tak pak dám vědět jak se na to tvářily naše dvě čičinkya já:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
White Dragon



Založen: 09.07.2007
Příspěvky: 10
Bydliště: Ostrava - region razovity :-)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 6. 2009 12:30:36
Odpovědět s citátem

Na denní úklidy je to opravdu věcička k nezaplacení - i když "klasický" vysavač úplně nenahradí, ale učetří to hromadu práce a pokud si na něj kočky zvyknou, tak i hromadu kočičích stresů Wink Mates takové vysávání bere jako hru a nahání Roombu po místnosti. (to je pak lepší, než TV program) Když jednou za čas luxuju velkým, tak se někam uklidí, a dělá, že tady vůůůůůůbec není. Very Happy
_________________
White Dragon, vlastní tlapou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 6. 2009 13:09:39
Odpovědět s citátem

Prvně jsem si říkala, to je zase nějaký výmysl, ale paní která mi jej doporučila má doma taky více kočiček a nedá na roombu dopustit..Je mi jasné, že jednou týdně bude potřeba pořádně vysát klas. vysavačem, ale odpadne to večerní fofrování když přijdu domů, takhle si to napragrumuji a bude vysáto:) Moc se těšim na tuhle věcičku:) Snad se s Roombou sžijí i čičíci, budou muset:))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 6. 2009 13:11:59
Odpovědět s citátem

Ještě jsem se Vás chtěla zeptat, neútočí na roombu nějak Mates, jako že by ji chtěl třeba nějak zničit?Smile) Snad to bude odolný, když je tovynález od Nasa:))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
White Dragon



Založen: 09.07.2007
Příspěvky: 10
Bydliště: Ostrava - region razovity :-)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 6. 2009 13:33:46
Odpovědět s citátem

Ale neeee, většinou jsou dvě možnosti podle nálady - většinou se nahání po místnosti, nebo si lehne do křesla a ignoruje, že se tady vůbac něco děje - podle toho, jakou má Mates zrovna náladu. A jako kotě na roombě lehával, přeci jen od nabíječky šlo teplo (sem tam se mu ji podařilo i zapnout). To už teď nedělá, a pokud se nevysává, tak si Roomby v nabíječce ani nevšimne. Je pravdou, že je na ni zvyklý od kotěte... Kdo ví, každá kočka je jiná, tak těžko odhadovat konkrétní reakce.
Jinak je to docela bytelné, tak si myslím, že by to i nějakému kočičímu útoku odolalo bez poškození. Snad ty typy, co se dnes prodávají na tom budou obdobně. Smile
_________________
White Dragon, vlastní tlapou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 6. 2009 13:41:33
Odpovědět s citátem

děkuji..
Naši jsou odrostlější kotiska, tak si zvyknou Smile Schovat se mají taky kam, tam si myslim, že nebude problém, spíš na to budou číhat a nebo jen pozorovat, odhaduji:)
Co nejdřív to vyzkoušíme, ať víme vlastně jak to funtguje. A za ty peníze by to mělo hooodně vydržet:))))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
White Dragon



Založen: 09.07.2007
Příspěvky: 10
Bydliště: Ostrava - region razovity :-)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 6. 2009 13:58:57
Odpovědět s citátem

Za 3 roky, co jej mám vydržel docela hodně měnil jsem po 2 letech akumulátor (cca 1000Kč) a teď před cca čtvrt rokem mi odešel hlavní motor (cca 450Kč za repasovaný - výměnu jsem si dělal sám, v servisu by to asi bylo pár korun navíc). Náhradní díly prozatím byly bez problémů sehnatelné v česku...
Vysává se většinou denně 2-3 místnosti.
Jak jsou na tom nové typy, které se prodávají teď netuším, vím jen o jednom známém, který má nový typ a vypadá to, že mechanickou konstrukci ještě trochu vylepšili. (hned jsem to musel totiž jít okouknout) Tak jsem zvědav na to, kolik vydrží.
_________________
White Dragon, vlastní tlapou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 6. 2009 18:26:36
Odpovědět s citátem

My jsme si Roombu také pořídili. Původně z nutnosti, protože já jsem po operaci nemohla luxovat a manžel luxovat odmítl. Takže raději zakoupil robota Smile Jsem s ním spokojená. Máme Roombu 560 se základnou a 2 majáky.
http://www.modrykocour.cz/kockoalbum-kocour.php?id=38576
Tady jsou u nás dostupné druhy
http://www.irobot.cz/
Robot je nastavený na automatické vysávání na čas. Takže dopoledne když jsem v práci vyluxuje přízemí. Je pravda, že jednou za čas je dobré vyluxovat normálním vysavačem, protože Roomba se nedostane tam kde jí něco překáží. Pokud můžete z podlahy vše odstanit tak vyluxuje celý pokoj, ale jinak překážky objíždí.
Ale je to super pomocník v ustavičném boji s chlupy. Všem ho vřele doporučuji. Není nejlevnější, ale lepší normální vysavač stojí klidně 7000,-a když si spočítáte ušetřenou námahu a čas, který můžete věnovat kočičákům, má to jenom výhody Smile
_________________
Kačka + Betty + Wyome + Jessinka + Romeo

Kdyby bylo možné zkřížit člověka s kočkou, pak by byl mnohem dokonalejší. Jen kočka by si značně pohoršila. Mark Twain
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
White Dragon



Založen: 09.07.2007
Příspěvky: 10
Bydliště: Ostrava - region razovity :-)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 6. 2009 19:34:32
Odpovědět s citátem

Betty napsal:
Robot je nastavený na automatické vysávání na čas.


Protože uvažuju o tom, že časem budu muset inovovat vozový alias vysávací park - jen dotaz k tomu časovači - je už konečně integrovaný do vysavače, nebo jako za dob mého nákupu jako krabička, která ho spouští místo dálkového ovladače? Já si bohužel zatím musím "zmáčknout čudlík", vestavěný časovač v té době neexistoval - i tak ve své době to to byla špička - a zatím slouží výborně...
_________________
White Dragon, vlastní tlapou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 6. 2009 19:37:27
Odpovědět s citátem

White Dragon napsal:
jen dotaz k tomu časovači - je už konečně integrovaný do vysavače



Ano, časovač je součástí vysavače. Vysavač má displej, na kterém si nastavíte aktuální čas a poté si naprogramujete robota jak a kdy chcete, aby vysával.
_________________
Kačka + Betty + Wyome + Jessinka + Romeo

Kdyby bylo možné zkřížit člověka s kočkou, pak by byl mnohem dokonalejší. Jen kočka by si značně pohoršila. Mark Twain
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 6. 2009 19:54:59
Odpovědět s citátem

Přesně tak, jak píše Betty, ten ovladač je buď integrovaný v Roombě 560 a nastavuje se přímo na vysavači a u Roomby 580 je časovač jak na vysavači, tak v dálkovém ovládání a má samozřejmě více majáků..Už aby jsme ji měli doma, je to pomocník..Uvažovali jsme původně o miele ten na zvířecí chlupajsny, ale roomba opravdu šetří čas:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
White Dragon



Založen: 09.07.2007
Příspěvky: 10
Bydliště: Ostrava - region razovity :-)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 6. 2009 19:57:58
Odpovědět s citátem

Betty napsal:
Ano, časovač je součástí vysavače.

Děkuji moc za potěšující informaci. V době mé verze toto existovalo jen "něco" jako jako dálkové ovládání s hodinami a za nehorázné peníze.Smile
_________________
White Dragon, vlastní tlapou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 6. 2009 20:03:00
Odpovědět s citátem

bia2 napsal:
je časovač jak na vysavači, tak v dálkovém ovládání a má samozřejmě více majáků..



Dálkové ovládání se dá dokoupit zvlášť a také se dají dokupovat majáky. Majáků potřebujete tolik, kolik máte místností, aby Roomba vysávala sama všechny místnosti, které má dostupné.
_________________
Kačka + Betty + Wyome + Jessinka + Romeo

Kdyby bylo možné zkřížit člověka s kočkou, pak by byl mnohem dokonalejší. Jen kočka by si značně pohoršila. Mark Twain
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2009 11:32:49
Odpovědět s citátem

Tak takhle by mohla vypadat vylepšená Roomba s pomocníkem:))

http://www.youtube.com/watch?v=LQ-jv8g1YVI&feature=related
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
White Dragon



Založen: 09.07.2007
Příspěvky: 10
Bydliště: Ostrava - region razovity :-)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 6. 2009 19:55:15
Odpovědět s citátem

Laughing No jo, Ale Můj Mates se takhle už nevleze... Ale v dobách kotěcích s oblibou chrněl na roombě v nabíječce (asi mu to zespodu ohřívalo kožich) - no a sem tam mimoděk při tom spaní zmáčknul cudlík Very Happy To probuzení bývalo docela drastické Twisted Evil
_________________
White Dragon, vlastní tlapou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 6. 2009 9:19:45
Odpovědět s citátem

White Dragon, Betty:

Tak už máme druhý den Roombu doma, zatím spokojenost jen mám pár dotazů:) Jak řešíte misky s vodou či fontánku, roomba chce vysát úplně všude a snaží se, takže posunuje celou fontánku, ale zřejmě to chce jen pořádně zabezpečit.. A co hračky(malé přaedměty), míčky a kabely od el. zařízení, nezamotá se do toho roomba? Už nám chtěla zlikvidovat pěnové míčky:))
Zatim přizpůsobujeme prostředí, ale asi až to člověk vychytá, tak je to super..Byla jsem překvapená když jsme roombu čistili kolik chlulpajznů vysála, a to jsem pečlivka a vysávám každý den..
Jinak kočenky jsou z toho úplně vyřízené, jedna se bojí a druhá roombu honí, no sranda:)

děkuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
White Dragon



Založen: 09.07.2007
Příspěvky: 10
Bydliště: Ostrava - region razovity :-)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 6. 2009 13:32:22
Odpovědět s citátem

Tak na kabely, pokud už musí být po zemi jsem použil takovou "spirálu", která je drží pohromadě a Roomba se jim vyhne - namotání by hrozit nemělo, leda, pokud by přejela "volně ložený" konec kabelu, nebo provázku. (občas mi takto "krade" sluchátka Laughing ) Ty nové modely by teoreticky měly mít i režim na vyproštění, kdy se kartáče začnou točit opačně...
Misky s dlabancem a s vodou dávám na tu chvíli, co se vysává pryč, Mates má ještě jedny v další místnosti, takže se může obsloužit.
Drobné předměty a hračky, které projdou pod nárazníkem se doporučuje posbírat před vysáváním, větší věci bude strkat před sebou, nebo se jim vyhne, ale neměl by je sebrat.
Kartáče je dobré pak čistit po každém vysávání, jak je na nich moc brajglu, jde to hůř - chlupy se rády motají i na kraj do uložení os kartáčů a ložisek, takže před složením si zkontrolujte, že je dosedací plocha čistá - jinak se to pak hodně rychle opotřebovává...
Víc mě v tuto chvíli nenapadá...
_________________
White Dragon, vlastní tlapou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 6. 2009 17:48:08
Odpovědět s citátem

Tak s kebely problém nemáme. Leží nám volně po podlaze, Roobma po nich přejíždí, nezamotají se do kartáčů, jenom je trochu vytahá z pod skříňky nebo stolu, ale to nevadí. Drobné hračky vždy ráno seberu než jdu do práce. Pozor na ně. Jednou holky přitáhly do pokoje mávátko na provázku a provázek se zamotal do Roomby a ta se sama vypla a zůstala stát uprostřed místnosti než jsem přišla domů a vysvobodila jí Smile . Misky nechávám, ale mám je u stěny, takže je přisunu úplně ke zdi, nejlépe do rohu a Roobma vyluxuje okolo nich a ani vodu nevyleje. Problém jsme měli se škrabadlem. Bylo asi na 1 cm vysoké podložce a Roomba na ni z části najela, z části zůstala na podlaze a měla problém se dostat zpět. Tak jsme si nechali uříznout stejně velkou desku jako je základna škrabadla a prostě ho postavili na další desku. Je teď asi 3 cm nad zemí a je to v pohodě. Je jenom velká škoda, že Roomba neumí chodit po schodech Sad Máme domek a tak musím Roombu buď přenášet do patra a schody stejně luxovat sama nebo prostě celé patro vyluxuji normálním vysavačem. Ale zase, to už bych asi neměla co na práci, že? Smile
_________________
Kačka + Betty + Wyome + Jessinka + Romeo

Kdyby bylo možné zkřížit člověka s kočkou, pak by byl mnohem dokonalejší. Jen kočka by si značně pohoršila. Mark Twain
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 6. 2009 8:56:00
Odpovědět s citátem

Děkuji Vám za typy, ono se to fakt musí vychytat, tu vodu budu dávat do rožku a hračky, jak píšete asi uklízet když nejsme doma. Oni totiž naši miláčkové vždycky něco někde vytáhnou, takže hračky máme všude:) Ať jsou to mušličky jako dekorace v koupelně, nebo víko od varné konvice či houbička na nádobí:))
Roomba je fakt pomocník a nejvíce se mi líbí, že roombu zatim ovládá přítel a věnuje se vysávání:)) Taky máme schody, takže ty vysávám jen o víkendu, ale na tu plochu co doma máme je roomba zázrak:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Barik



Založen: 11.11.2008
Příspěvky: 20

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 10. 2011 11:16:45
Odpovědět s citátem

Sice už je toto téma starší, ale stále aktuální. Chci si koupit nový vysavač - bezsáčkový a s turbo kartáčem. Máte někdo? S čím jste spokojeni? Mám zatím předběžně vybrané: ETA 1472 90000, Zelmer 2750.0 ST CLARRIS TWIX, LG VK9820UHAQ a HOOVER TCR 4226. Máte někdo některý z uvedených? Díky předem za tipy Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 10. 2011 11:40:57
Odpovědět s citátem

Barik napsal:
Sice už je toto téma starší, ale stále aktuální. Chci si koupit nový vysavač - bezsáčkový a s turbo kartáčem. Máte někdo? S čím jste spokojeni? Mám zatím předběžně vybrané: ETA 1472 90000, Zelmer 2750.0 ST CLARRIS TWIX, LG VK9820UHAQ a HOOVER TCR 4226. Máte někdo některý z uvedených? Díky předem za tipy Smile


Já mám ten Zelmer Solaris a jsem s ním spokojená maximálně. Je fakt, že používám sáčky, u této verze vysavače si můžete vybrat zda sáčky použijete nebo ne. Má vysoký výkon a moc se mi líbí "výfuk" vzduchu směrem nahoru. Takže si neodfouknete špínu z ještě nevyluxovaných míst na ta již čistá. Má automatické navíjení přívodní šňůry, máte vytaženu jenom vždy tu část, kterou potřebujete. Toto se mi ze začátku také moc líbilo, ale nedoporučuji to používat. Zelmer má občas problémy s přívodní šňůrou a pokud používáte toto zařízení, za šnůru je pořád taháno a ona se časem vytrhne z motoru a vysavač přestane fungovat. Už jsm tuto závadu měla a musela jsem vyhledat servis. Což není úplně jednoduché. Turbo kartáč je super. Sice moc koberců nemáme, ale funguje skvěle. Takže já vám tento vysavač mohu doporučit.
_________________
Kačka + Betty + Wyome + Jessinka + Romeo

Kdyby bylo možné zkřížit člověka s kočkou, pak by byl mnohem dokonalejší. Jen kočka by si značně pohoršila. Mark Twain
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
EvaNo



Založen: 28.02.2005
Příspěvky: 28
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 10. 2011 12:26:09
Odpovědět s citátem

Jestli k tématu mohu také něco podotknout, tak bych určitě volila vysavač sáčkový. Z jednoduchého důvodu: plný sáček se vyjme a vyhodí a nasadí se čistý bez jakéhokoliv vysypávání a prášení okolo. Bezsáčkový vysavač má smysl jedině tehdy, pokud je vybaven nádobkou s vodou, přes kterou jde vysátá špína, nádobka se po vysávání vyjme, vylije a vypláchne. Ale to už jsou úplně jiné cenové relace.
Přeji dobrou volbu při nákupu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 10. 2011 13:31:36
Odpovědět s citátem

Barik napsal:
Sice už je toto téma starší, ale stále aktuální. Chci si koupit nový vysavač - bezsáčkový a s turbo kartáčem. Máte někdo? S čím jste spokojeni? Mám zatím předběžně vybrané: ETA 1472 90000, Zelmer 2750.0 ST CLARRIS TWIX, LG VK9820UHAQ a HOOVER TCR 4226. Máte někdo některý z uvedených? Díky předem za tipy Smile



Já měla bezsáčkový vysavač ETA s turbokartáčem.Po dvou letech trápení jsem ho vyhodila a koupila Zelmer-solaris.Je se sáčkem,ale má nádobu i na bezsáčkové vysávání a turbokartáč má vlastní el.přípojku.ETA se pořád ucpávala chlupama,nevyluxovala jsem byt aniž bych několikrát nečistila ucpaný filtr,turbokartáč neměl svou el. přípojku a tím,že se neustále ucpával filtr,což snižovalo sílu sání,tak moc dobře nefungoval,prostě vysavač k hov...Omlouvám se,ale je to fakt.Zelmer,velmi vysoký výkon sání,má 5st.,ale bohatě stačí luxovat na 3st.Turbokartáč s vlastní el.přípojkou,no nemá chybu,prostě by byl schopen prodřít i koberec:-).Zatím luxuji do sáčků,jsou objemově docela veliké a podle mne nejsou drahé,5ks/100kč a trvá opravdu dlouho než se naplní.Nádobu na bezsáčkové vysávaní jsem ještě nezkoušela,prostě těm bezsáčkovým po zkušenosti s tou mizernou ETOU nevěřím.Velmi doporučuji Zelmer,určitě budete spokojeni.


BBLMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 10. 2011 13:56:32
Odpovědět s citátem

Já se také přikláním k sáčkům. Měla jsem bezsáčkový a rychle šel do pryč Evil or Very Mad . Je to humus první třídy vysypávat a čistit nádobu na prach, fujtajbl. Není nad sáčky, který vyjmete, aniž by se prášilo a dáte jiný.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 10. 2011 19:50:19
Odpovědět s citátem

My máme vysavač Samsung7060, tento typ už se nevyrábí, ale našla jsem podobný typ - http://www.srovnanicen.cz/q/Samsung%20SC%205635/?min=840. Podstatné je že tento vysavač má na rukojeti plastovou nádobu, ve které nasávaný vzduch krouží a zachytávají se v ní chlupy a ostatní hrubé nečistity a do samotného sáčku ve vysavači jde už jen nejjemnější prach, takže nám sáček vydrží hodně dlouho a vysavač neztrácí sací výkon. Nádoba na nečistoty se snadnu vysune pootočením a vysype do smetí, nebo pokud nechci mít prach v koši tak ho spláchnu do WC. Než vyluxuji celý byt tak nádobu zpravidla vysypu 2-3x, další čištění není nutné, nebo jen stačí občas vypláchnout vodou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Barik



Založen: 11.11.2008
Příspěvky: 20

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 10. 2011 9:41:41
Odpovědět s citátem

Díky moc za tipy a názory Smile . Líbí se mi docela ten Samsung. Našla jsem i novější tip Samsung SC 6175. Kdyby měl ještě nějaký ten kartáč .... Sice máme skoro všude dlažbu, ale schodiště koberec a pak pár malých a také občas přejet sedačku a tak. Máte ještě někdo jiný dobrý vysavač?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 10. 2011 11:27:02
Odpovědět s citátem

My Zelmer Meteor II - http://www.zelmer.cz/vysavace/podlahove/meteor_2__model_400/ ... je relativně malý (chtěli jsme něco menšího), ale naprosto vyhovující a 100% spokojenost, i díky nástavcům a hlavně elektrické hubici s vlastní přípojkou (zelená varianta, jiná barva = jiná výbava). Až odejde, zřejmě nebudeme experimentovat a koupíme opět Zelmera, ale zdá se, že zrovna Meteor zelený už nějak nemají :-/
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 10. 2011 14:12:03
Odpovědět s citátem

Já mám robotický vysavač http://irobot.cz/produkty/roomba-531 + běžný sáčkový vysavač od Ety. Nemám koberce (ale prý je vyčistí dokonale). Jsem s ním náramně spokojená. Zatímco maká, dělám něco jiného. A uklizeno je doopravdy dobře. Není to jen zametač-koštětem tak v životě neuklidíte. Po rombičce to vypadá, jako kdybych vytřela, i když maká nasucho. Je úžasná.
Mám ten nejjednodužší typ, spouštím i zastavuju ji ručně, ale vzhledem k tomu, že pracuju doma, tak mi to tak vyhovuje. No a navíc každý, kdo má doma kočky, těžko se spolehne na plnoautomat-nikdy nemůže vědět, zda nebude někde nablito nebo načůráno-no a to by robotu ani trochu nesvědčilo. Takže nejdříve obhlédnu příští pracoviště, uklidím případné blitky a pak pustím rombičku.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Barik



Založen: 11.11.2008
Příspěvky: 20

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 10. 2011 12:37:57
Odpovědět s citátem

Tak jsem pročítala různé recenze a vaše návrhy a študovala ..... Rolling Eyes . Nakonec jsem se rozhodla pro Zelmer 5000.0 HT Solaris. Má turbo kartáč, myslím že se občas šikne a taky cena je dobrá, pod 3 tisíce. Tak jestli opravdu koupím dám vědět jak jsem spokojena Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 10. 2011 20:34:36
Odpovědět s citátem

Barik napsal:
Tak jsem pročítala různé recenze a vaše návrhy a študovala ..... Rolling Eyes . Nakonec jsem se rozhodla pro Zelmer 5000.0 HT Solaris. Má turbo kartáč, myslím že se občas šikne a taky cena je dobrá, pod 3 tisíce. Tak jestli opravdu koupím dám vědět jak jsem spokojena Smile


A rozhodla jste se dobře,uvidíte,budete max.spokojená.Já mám z něj radost,kdykoliv s ním jdu pracovat,lepší vysavač jsem nikdy neměla a to jsem jich měla za svůj život už pěknou řádku:-)

BBLMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (73x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (30x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (28x)
5
Kočičí jména (28x)
6
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (25x)
7
Mrouskání kočky (říje) (23x)
8
Mňoukání a štěkání (22x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (20x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top