Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

ZOOPLUS.DE


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: ZOOPLUS.DE
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 10. 2008 11:14:14
Odpovědět s citátem

AHOJky, prosim o info, vybrala jsem si na zooplus.de nadherne skrabadlo s ratanem a chtela jsem Vas poprosit o zkusenosti s timto obchodem, jestli je mozno nechat si ho poslat do cech a za kolik atd. prosim prosim o rady Smile
pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: ZOOPLUS.DE
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 10. 2008 11:18:23
Odpovědět s citátem

Poslední cca 3 strany se věnují obchodu zooplus.de.

http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=1046&postdays=0&postorder=asc&highlight=zooplus&start=150
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 10. 2008 12:02:50
Odpovědět s citátem

Letim to procist April dekuji Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: ZOOPLUS.DE
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 10. 2008 22:15:15
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
AHOJky, prosim o info, vybrala jsem si na zooplus.de nadherne skrabadlo s ratanem a chtela jsem Vas poprosit o zkusenosti s timto obchodem, jestli je mozno nechat si ho poslat do cech a za kolik atd. prosim prosim o rady Smile
pavla


Já tam nakupuju už téměř výhradně, odpočívadlo mám taky od nich, ušetřila jsem na něm cca tisícovku, podobné se prodává i u nás. Poštovné je 4,90 euro za jakkoliv velkou objednávku, třeba několik krabic. Objednávala jsem minulý měsíc v akci mimo jiné konzervičky Cosma (velmi kvalitní, samé maso), 7 jich chybělo, mělo jich být 30 a bylo jen 23, tak mi grátis poslali znovu všech 30!

Teď jsem tam kupovala 40l Cat best oko plus za 22 euro + 10l zadarmo jako dárek. Jsem tam MOC spokojená.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 10. 2008 7:23:41
Odpovědět s citátem

pro Tatiana:
dekuji moc za info, prave se rozmyslim, moc bych chtela skrabadlo ze zooplus s ratanovymi prvky je tedy nadherne a maji ho v akci,ale nejdriv musim prodat to svoje Sad a zatim ho nikdo nechce.
Jinak jsem vcera zkusila koupit gourmet kapsicky a ani si necuchla Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 10. 2008 8:25:06
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
pro Tatiana:
dekuji moc za info, prave se rozmyslim, moc bych chtela skrabadlo ze zooplus s ratanovymi prvky je tedy nadherne a maji ho v akci,ale nejdriv musim prodat to svoje Sad a zatim ho nikdo nechce.
Jinak jsem vcera zkusila koupit gourmet kapsicky a ani si necuchla Sad


Gourmet není nic moc-jak jsem koukala na složení, tak je to zhruba na úrovni Kitekat a Whiskas, jen cena je vyšší-moje kočky to nechtějí ani jedna, ani kapsičky, ani paštiky. Kvalitní kapsičky i paštiky za hodně dobrou cenu se nechají koupit v německém zooplusu, když mají různé akce-třeba 48 dóziček 85g Miamor paštik v různých příchutích za 19 euro, což bylo cca 9,70Kč/kus. Nebo za tutéž cenu 30 dóz krmení zn. Cosma, což je něco jako Shiny cat-taky samé maso, v 5ti druzích - mé kočky to milují-vylížou to do posledního mikroskopického kousku.

Je dobré dívat se na akce, to škrabadlo, co jsem kupovala, měli v akci zlevněno asi o 25 euro, vyšlo mě na necelých 1600 Kč-u nás stojí kolem 3000 Kč. Je dobré se tam zaregistrovat, potom posílají akční nabídky mailem. Já nakupuju výhradně v akcích. A taky nabízí moc hezké ratanové odpočívadlo zadarmo jako bonus za nasbírané body.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Vladunka



Založen: 30.04.2008
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha-Vinohrady

Předmět: Prosba
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 10. 2008 9:09:42
Odpovědět s citátem

Ahojík všem, chtěla jsem se zeptat kočkomilů v Praze, kteří objednávají přes Zooplus.de, zda bych je mohla poprosit o objednání nějakého zboží i pro mojí kočenku, jelikož nemám možnost platby kartou do zahraničí. Jestli by se někdo takový našel písněte mi prosím do soukromých zpráv. Předem moc děkuji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 10. 2008 9:11:35
Odpovědět s citátem

Tatiano, tady po ČR pak zásilky od zooplusu doručuje česká pošta nebo kurýr? Z té rozsáhlé diskuze mi přišlo, že česká pošta, takže jen bych se chtěla "ujistit".
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 10. 2008 9:18:35
Odpovědět s citátem

April napsal:
Tatiano, tady po ČR pak zásilky od zooplusu doručuje česká pošta nebo kurýr? Z té rozsáhlé diskuze mi přišlo, že česká pošta, takže jen bych se chtěla "ujistit".


April, někdy mi to přivezla naše pošta, ale častěji různé přepravní společnosti, asi podle váhy. Když je to menší balík, přiveze to pošta, a když je to několik balíků (podotýkám za stejnou cenu!!!), přiveze to kurýr (náš). V každém případě mi to přivezou až domů a nemusím si pro to nikam chodit.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 10. 2008 17:41:53
Odpovědět s citátem

TATIANO:
dnes jsme si posilali maily, koupila jsem to skrabadlo pres zooplus.de,ale napsali mi zpatky mail, ze maji problem s cislem me platebni karty, tak to nechapu :(pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 10. 2008 22:15:37
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
TATIANO:
dnes jsme si posilali maily, koupila jsem to skrabadlo pres zooplus.de,ale napsali mi zpatky mail, ze maji problem s cislem me platebni karty, tak to nechapu :(pavla
¨

A máte kartu, kterou lze platit na internetu? Neumožňují to všechny!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 10. 2008 7:08:32
Odpovědět s citátem

TATIANO,mam kartu, kterou je mozno platit pres net, proto nechapu co se deje,ale v pondeli tam zavolam tak uvidime :)pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
BadCharlotte



Založen: 05.10.2008
Příspěvky: 83

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 10. 2008 16:49:21
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
TATIANO,mam kartu, kterou je mozno platit pres net, proto nechapu co se deje,ale v pondeli tam zavolam tak uvidime :)pavla


Chci si taky poprvé objednat ze zooplus.de , ale moc se v tom placení přes internet nevyznám. Ještě jsem nikdy do zahraničí neplatila, takže si budu muset asi nechat svou kartu aktivovat. Co mám v bance říct?
Mám kartu Maestro a na zooplus.de je napsáno, že přijímají Mastercard. Nevíte, jestli to půjde zaplatit i s kartou Maestro?

A ještě jeden dotaz - narazila jsem na zooplus.de na ty jejich slevy. Jako nový zákazník mám slevu 5%, ale pak jsem tam ještě našla další slevu 5%, a to když nákup přesáhne 100euro (což u mě přesáhne, objednáváme škrabadlo), tak by mě zajímalo, jestli se dají ty slevy sčítat. To už bych totiž měla 10% a to zní hezky Wink
Děkuju za odpovědi Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BadCharlotte



Založen: 05.10.2008
Příspěvky: 83

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 10. 2008 13:25:35
Odpovědět s citátem

Tak už jsem si to zjistila sama - s kartou Maestro přes internet platit do zahraničí nejde Sad Celá moje objednávka je teda v čudu, budu zas muset nakupovat v Čechách dvakrát tak draho Confused
Navíc se rodině nezdá, že by si to zooplus.de sami strhávali z účtu, bojí se, že by nám mohli účet vybrakovat celý. Nevíte, jestli je to proti krádeži nějak ošetřené? Já si říkám, že už od nich nakupovalo tímto způsobem hodně lidí a nikdo si nestěžoval, že by si strhli víc, než měli Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 10. 2008 14:02:14
Odpovědět s citátem

BadCharlotte napsal:
Tak už jsem si to zjistila sama - s kartou Maestro přes internet platit do zahraničí nejde Sad Celá moje objednávka je teda v čudu, budu zas muset nakupovat v Čechách dvakrát tak draho Confused
Navíc se rodině nezdá, že by si to zooplus.de sami strhávali z účtu, bojí se, že by nám mohli účet vybrakovat celý. Nevíte, jestli je to proti krádeži nějak ošetřené? Já si říkám, že už od nich nakupovalo tímto způsobem hodně lidí a nikdo si nestěžoval, že by si strhli víc, než měli Rolling Eyes


To je typicky české uvažování-Čech hned přemýšlí, jak kde-co využít ve svůj prospěch a jak by ho kde-kdo mohl "ohulit". Na západ od našich hranic je to přece jen poněkud jiné. Když jsem řekla, že mi část dodávky chybí, tak mi prostě věřili a poslali mi celou dodávku znovu, aniž by žádali vrátit tu neúplnou-přitom se jednalo o konzervičky volně ložené, takže jsem si to klidně mohla vymyslet (nevymyslela, skutečně to tak bylo). Stejně tak, by si nedovolili vzít z účtu víc, než jim náleží. Taky jsem chvíli přemýšlela, zda na to přistoupím, pak jsem si ale řekla, že kdyby to bylo u nás, tak do toho nejdu, ale v Německu ano. A nevím o nikom, komu by vzali víc, než jim náleží. Nakonec vybrakovat účet nemohou, každá karta má nějaký nastavitelný limit.

Druhá věc se týká té platební karty-nemůže být přece v bance tak moc veliký problém požádat o jinou kartu, která platby přes net umožní! A kdyby říkali, že to nejde, tak jim s úsměvem řeknu, že bank, které to umožňují, je na našem trhu více než dost, takže buď mi vyhoví, anebo se rozloučíme. To bych se na to podívala, abych v dnešní době nemohla mít takovou kartu, jakou chci a potřebuji JÁ.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
BadCharlotte



Založen: 05.10.2008
Příspěvky: 83

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 10. 2008 14:40:43
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Taky jsem chvíli přemýšlela, zda na to přistoupím, pak jsem si ale řekla, že kdyby to bylo u nás, tak do toho nejdu, ale v Německu ano.


Já si to myslím taky. Přeci jen je v Německu všechno úplně jiné. Bydlím kousek od hranic, do Německa jezdím poměrně často a opravdu ty rozdíly (skoro ve všem) jsou veliké. Já jsem se toho vybrakování účtu taky původně vůbec nebála, to jen příbuzní mě takhle nahlodali Laughing Ale jak jsem to tu pročítala, opravdu byli zatím všichni se zooplus spokojení, takže až všechno v bance vyřídím, asi to tay zkusím.

tatiana napsal:
Druhá věc se týká té platební karty-nemůže být přece v bance tak moc veliký problém požádat o jinou kartu, která platby přes net umožní!


Karta určitě vyměnit půjde, je tam jen problém, že na 1 účet už máme víc karet, tak oni teď zkoumají, jestli půjde ta stávající vyměnit zadarmo nebo už to bude s poplatkem. Mám se zítra stavit. Mně šlo spíš o to, že už jsem si na netu naťukala celou objednávku - skoro samé akční nabídky, a teď jestli budu čekat 14 dní na novou kartu, tak mi ty slevy utečou Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 10. 2008 15:12:12
Odpovědět s citátem

citace:

Mně šlo spíš o to, že už jsem si na netu naťukala celou objednávku - skoro samé akční nabídky, a teď jestli budu čekat 14 dní na novou kartu, tak mi ty slevy utečou Wink


Budou jiné Wink - neuplyne týden, aby něco neposlali! Objednám, zaplatím, za pár dní přijde zase něco a musím se práskat přes prsty, abych neobjednala zas-umí to! Kolikrát jsem si řekla, že mě nedostanou, a zase dostali! Když dají například ke 40 l steliva 10 l zadarmo, no nekup to... Wink - i když to teď zrovna nepotřebuju, ale mám to kam dát, tak to prostě koupím, nezkazí se to. A hned 2 pytle, a mám 20 l zadarmo při jednom poštovném. Prostě to mají "vychytaný" Razz .
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
BadCharlotte



Založen: 05.10.2008
Příspěvky: 83

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 10. 2008 15:32:41
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Když dají například ke 40 l steliva 10 l zadarmo, no nekup to... Wink - i když to teď zrovna nepotřebuju, ale mám to kam dát, tak to prostě koupím, nezkazí se to. A hned 2 pytle, a mám 20 l zadarmo při jednom poštovném. Prostě to mají "vychytaný" Razz .


No, to stelivo jsem chtěla taky Laughing Jen je asi momentálně vyprodané, závoz bude zítra, aspoň podle toho, co tam píšou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 10. 2008 15:40:09
Odpovědět s citátem

No jo děvčata, to se vám to objednává, když válíte německy Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 10. 2008 16:08:29
Odpovědět s citátem

Betty napsal:
No jo děvčata, to se vám to objednává, když válíte německy Smile


Německy umím leda bitte a danke Wink - od čeho je překladač? Používám ho bez problémů ke komunikaci, aniž bych uměla jazyk.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Pavla1



Založen: 16.02.2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Pardubicko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 10. 2008 16:42:55
Odpovědět s citátem

Betty napsal:
No jo děvčata, to se vám to objednává, když válíte německy Smile

Zbytky mé němčiny se rozhodně nedají vydávat za znalost jazyka Wink . Mám dané jejich stránky v překladači od Googlu a orientuji se v tom.
Nikdo nemusí mít strach, že si strhnou víc - vždycky si strhli jenom za objednávku a reklamace také vyřizují dobře - stačí napsat co chybí a obratem to pošlou Wink - prostě spokojenost.
Slevy se nesčítají Wink - budete mít prostě jenom 5 % slevu ....
_________________
Pavla
http://www.kocicinadeje.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 10. 2008 11:31:40
Odpovědět s citátem

Ahoj, tak dnes budu poprve objednavat u zooplus.de skrabadlo
obrazek na http://www.zooplus.de/shop/katzen/kratzbaum_katzenbaum/kratzbaum_bananaleaf/44968
tak jsem zvedava jak to dopadne, budu informovat, jak to dopadlo.
pavla
p.s. juknete do inzerce, prodavam skrabadlo za 1000 kc, jestli nema nekdo zajem Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 10. 2008 8:59:40
Odpovědět s citátem

Taťano, Pavlo, oni teď posílají chybějící zboží dodatečně??
Mě zatím vždy jen strhli o chybějící položky méně peněz( ale chybělo nám jen žrádlo a jednou vyčesávací rukavice). Ale je fakt, že naposledy jsem objednávala někdy v dubnu nebo květnu. Ale teď se zase chystám, už jsme nějací vyjedení, jen čekám na příhodnou "akci". Smile Jinak pokud to už i do Čech vozí kurýr, pak jen dobře, služby české pošty jsou fakt tragédií na entou...
Ten marketing mají fakt vychytaný-bydlet v Německu, tak nakupuju každý měsíc něco, jsem ujetá na výhodný nákupy Embarassed
Někdo se tu ptal, jak je to se sčítáním slev-nevím, jak v případě prvního nákupu a objednávky nad 100 EUR (pozor, ta nenaskakuje automaticky, je nutné zadat při objednávce slevové heslo!), ale mě sečetli 5% na nákup nad 100 EUR a 2% za platbu prostřednictvím německého účtu.
A pokud má někdo strach ze zneužití karty, můžete povolit tu jednu platbu a až si jí zooplus strhne, zase možnost platby kartou na internetu zablokovat.
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavla1



Založen: 16.02.2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Pardubicko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 10. 2008 17:08:51
Odpovědět s citátem

Od zooplusu objednáváme někdy od konce května nebo začátku června - ale v našem případě tak 3x do měsíce Wink . Zatím jsem měla jenom jednu reklamaci (chybějící přepravka a hrací rukavice) a tu obratem vyřešili posláním chybějícího zboží - v neděli jsem jim psala a ve čtvrtek nebo v pátek to přišlo. Tím, že to posílají přes GSL došlo i k zrychlení dodávek a řekla bych, že i k lepšímu stavu balíků.
Jenom teď cca posledních 14 dní ,mají v zooplusu nějaké "logistické problémy" takže se na dodávky čeká déle, než jsem zvyklá Wink.
Myslím, že tu první slevu na 5 % (při objednávce vyšší než 100 Euro) jsme dostali automaticky, ale na další (zase při té 100 Eurové objednávce) se muselo psát heslo Wink - tudíž při 2. dodávce jsem čekala kdy se sleva objeví a ono nic Rolling Eyes
_________________
Pavla
http://www.kocicinadeje.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
emilly



Založen: 24.03.2008
Příspěvky: 59

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 10. 2008 18:21:17
Odpovědět s citátem

Můžu se zeptat, kde jste to heslo na slevu našli?
Také jsme objednali poprvé. Už nám napsali, že je zboží na cestě ve dvou balíkách a že máme potvdit, v jakém stavu balíky došli. Zkoušeli jsme platit kartou, ale byl tam nějaký problém, tak jsme nakonec platili příkazem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavla1



Založen: 16.02.2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Pardubicko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 10. 2008 19:03:21
Odpovědět s citátem

Mělo by být v papírech k dodávce Wink - máte tam fakturu, pak formulář na reklamaci. Někdy je to heslo někde ve spodu na faktuře a nebo na zvláštním listě Wink
_________________
Pavla
http://www.kocicinadeje.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
emilly



Založen: 24.03.2008
Příspěvky: 59

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 10. 2008 19:59:05
Odpovědět s citátem

Aha, takže napoprvé, jsem ještě nic neprošvihla. Heslo si musím vlastně schovat na příští objednávku? Pochopila jsem to správně?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavla1



Založen: 16.02.2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Pardubicko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 10. 2008 20:37:22
Odpovědět s citátem

Správně Wink
_________________
Pavla
http://www.kocicinadeje.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Zooplus
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 10. 2008 23:18:45
Odpovědět s citátem

Pro Kačátko

Nevím jak kdo měl vyřešené reklamace, ale já měla objednané krom jiného akční 85g konzervičky Cosma (mimochodem tuto značku vřele doporučuji-tuňák je prostě tuňák, sardinky jsou sardinky atd.-mé kočky se po nich mohou umlátit Wink )-no a místo 30ti kusů mi přišlo 23-tak mi poslali znovu všech 30 kusů-napsali mi, že posílají k tomu mailem fakturu, ale tu mám ignorovat, protože to musí kvůli účetnictví. Dostala jsem to velmi brzy po reklamování a skutečně zadarmo.

Jinak kamarád taky nějaké krmení reklamoval, tomu vrátili peníze na účet, pokud vím. V každém případě nebudete škodní.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Zooplus
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 10. 2008 6:54:28
Odpovědět s citátem

Tak mi to nedalo a zkusila jsem objednávku u zooplusu.

Vyřízení bylo z mého pohledu rychlé, oprava ne 3.9. ale 3.10. jsem objednávala, slevu jsem dostala automaticky, výše slevy se odvíjela od výše nákupu (teď koukám, že mají prozměnu poštovné při nákupu nad 20€ zdarma, zdá se mi, že ty slevy různě obměňují), 7. mi psali, že se opozdí ve vyřízení, poskytli mi slevu na příští nákup jako omluvu, a 8. balíky expedovali. Šlo to přes kurýry z GLS.
Platba kartou proběhla dobře, mám MaxKartu, žádné problémy nebyly, peníze si ještě nestrhli, počítám, že během dneška se odečtou z účtu. Objednávku jsem krapet "přestřelila", byly to tři balíky (obsahující konzervy) z nichž ten nejtěžší měl 14kg, což se podepsalo na jeho stavu - takže, bohužel, ani kurýři nejsou zárukou dodání bez nějakého poškození. Krabice byla dorvaná, konzervy trochu pomlácené, nicméně nic v ní nechybělo. Takže jsem potvrdila příjem ale s tím, že to nedorazilo úplně OK, a v mailu jsem jim upřesnila, kde byl problém. Dodání balíků lze sledovat na webu, zašlou čísla balíků, takže člověk má orientační představu, kdy dorazí, což vzhledem k dodání do práce bylo pro mě docela podstatná informace.

Jinak celková spokojenost, princip poskytnuté slevy ozkouším při dalším nákupu.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.


Naposledy upravil April dne 13. 10. 2008 9:47:07, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (31x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (17x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (16x)
4
Britská krátkosrstá kočka (12x)
5
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top