Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

nový kocourek


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Silvie



Založen: 17.05.2007
Příspěvky: 23

Předmět: nový kocourek
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2007 8:53:50
Odpovědět s citátem

Moje 11ti měsíční Mie jsem se rozhodla pořídit kamaráda,aby nebyla sama doma v době mojí nepřítomnosti.Jelikož je hodně společenská a upovídaná,myslela jsem,že někoho druhého na hraní uvítá a tak jsme včera přivezli malého kocourka.Naši Miu jsme v tu chvíli nepoznávali...začala syčet a prskat,tlapkou do něj strkala a když jsem se otočila už by po něm skočila.Kocourek je zvyklý na kočky i na psy,takže ji vůbec nevnímal a dál si hrál.I po chvilce,kdy usnul,mu nedala pokoj Evil or Very Mad tak to šlo půl dne...
Nakonec si ho přítel odvezl domů,že mu najdeme jiný domov.Třeba si ho přítel nechá Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: nový kocourek
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2007 9:24:06
Odpovědět s citátem

Přečetli jste si nějaké informace k pořízení druhé kočky? Jak se snášejí, sžívají? Povětšinou to nikdy není tak, že k jedné kočce přivezete druhou a obě si padnou do náručí a budou se celé šťastné čistit, hajinkat spolu a přátelsky tlapkovat ...
Na titulní stránce dole jsou "Rady Modrého Kocouře" a mezi nimi i odkazy na jednotlivá témata ve foru, vč. tématu "Dvou kočiček" ... pročtěte si je a nedělejte unáhlené závěry ohledně Mii a druhého kočičáka ...

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie



Založen: 17.05.2007
Příspěvky: 23

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2007 9:25:56
Odpovědět s citátem

pročteme to...díky Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2007 9:47:44
Odpovědět s citátem

Byla by škoda to vzdát tak strašně brzy! U nás doma trvalo syčení a prskání týden. Teď jsou nerozlučná dvojka. Určitěte si přečtěte zkušenosti druhých.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Mana



Založen: 07.06.2007
Příspěvky: 69
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 8. 2007 8:19:19
Odpovědět s citátem

Zdravím,
já jsem pořídila dvě koťátka najednou, napřed kocourka Jarmila a za pár dní kočičku Vilču, kocourek byl (a je pořád:-) větší a tak holka malá pořád vřeštěla, jak si sní dravě hrál, ale vydržela jsem to (a Vilča to taky vydržela, v pohodě), s radami a podporou April a spol. tady z fóra a teď je to pohoda, kočička je pořád menší a trošku jakoby nesmělejší, ale jsou to kámoši, už spolu i "hajinkají" a navzájem se olizují a je to super, už si nedovedu představit, že bych si bejvala nakonec nechala jenom toho kocoura samotnýho!!!
A Vilča se napřed hrozně bála mě, pořád byla za pračkou nebo pod postelí, i to už je v pohodě, protože mě April napsala, co a jak mám dělat a teď mám doma dvě mazlivky:-))) Takže držim palce, dvě kočky jsou fakt mnohem lepší a spokojenější než jedna, určitě,
ahoj!
Máňa
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
rychla.zelva



Založen: 10.03.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: Želivec

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 8. 2007 21:16:51
Odpovědět s citátem

Dobrý den,

Přidávám se k názorum již řečeným. Nevzdávejte to. Setkání dvou koček je většinou bouřlivé i u nás tomu jinak nebylo. V te dobe byllo nasi starsi kocce 2 roky a zrovna mrouskala do toho jsme si kocourka. Párkrát na nej zasicela a bylo vse v poradku (mozna to bylo tim mrouskanim, asi si myslela ze uz ma kotata Very Happy).. po 14 dnech jsme si privezli kocicku a to bylo bujare kocourek se hned s ni seznamil ale starsi se moc nelibila ale mala se nedala.. Ted to spolu tahnou v tandemu a musim rict ze jsou nerozlucne.. Kocourek uz tu s nami neni ted si momentalne beha venku za kockama.. Razz Takze jak uz jsem rekla nevzdavejte to!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie



Založen: 17.05.2007
Příspěvky: 23

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 8. 2007 9:10:59
Odpovědět s citátem

tak díky Vám všem za rady Very Happy momentálně je kocourek u přítele a má se tam skvěle,uvidíme,jestli to ještě zkusíme...díky Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (32x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (17x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (16x)
4
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (13x)
5
Britská krátkosrstá kočka (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top