Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Menší zápach ze zadečku (análu)

Fórum: Trávení

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
kockolit



Založen: 10.06.2008
Příspěvky: 98

Předmět: Menší zápach ze zadečku (análu)
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 10. 2008 1:40:07
Odpovědět s citátem

Zdrávím vás lidi. Potřeboval bych zjistit, jestli má zdravé kočce trochu páchnout ze zadečku neboli análu? Jedná se o divokou kočku, která jinak vypadá zdravě. Já si myslím, že jo, jelikož je to přece zvíře. Díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Menší zápach ze zadečku (análu)
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 10. 2008 9:00:54
Odpovědět s citátem

kockolit napsal:
Zdrávím vás lidi. Potřeboval bych zjistit, jestli má zdravé kočce trochu páchnout ze zadečku neboli análu? Jedná se o divokou kočku, která jinak vypadá zdravě. Já si myslím, že jo, jelikož je to přece zvíře. Díky


Co je to "trochu páchnout"?

Já osobně mám kočky 3 a žádnéze zadečku nepáchne ani trochu (pokud nejsou čerstvě po vykonání velké potřeby a ještě neopucované). Já když vidím, že kadili, tak jim prdku otřu wc papírem sama. Oni se pak dočistí - a rozhodně jim ze zadečku nepáchne. Není důvod.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Menší zápach ze zadečku (análu)
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 10. 2008 9:09:47
Odpovědět s citátem

No ... Maxíšovi není a ani nebylo cítit vůbec ... Rubka ... když jsme si ji přinesli a ochomýtla se kolem nás prdkou, no .... byl to zážitek Rolling Eyes ale časem, jak se jí upravilo zažívání, změnili jsme stravu, se i tohle výrazně zmírnilo. Mírný zápach tam je, ale nic extrémního, navíc si nenechá prdku otřít a s osobní hygienou je taky trochu na štíru, potfora.

Navíc ještě existují i kočky prďavky smrďavky, zrovna onehdá jsme se na to téma bavily s kamarádkama ... když vypustí nějaký ten prdík nevonící zrovna po konvalinkách Twisted Evil
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hafik34



Založen: 26.08.2008
Příspěvky: 35
Bydliště: olomoucko

Předmět: menší zápach ze zadečku
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 10. 2008 11:12:51
Odpovědět s citátem

Dobrý den všichni
....to je téma:-))...chi, kdybyste se někdy mazlili s naším Piškotkem, to byste se divili:-))
Ten má stravu kvalitní, upravenou, kaká krásně 2-3x denně, zadeček čistíme vlhkými ubrousky, takže je jak voňavé miminko, ale když teda upustí ducha...a to většinou, když se chová, tak to je jak od starýho chlapa:-)))
Někdy prdí i nahlas a to se lekne sám sebe a pak se na vás kouká, jako že on nic, to musel bejt někdo jinej:-))
Tak se mějte a kočkám zdar
Iva+Piškot
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kockolit



Založen: 10.06.2008
Příspěvky: 98

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 10. 2008 11:37:19
Odpovědět s citátem

Jo, díky. Není to nic hrozného, ale když se kolem mě motala a náhodou se otočila zadečkem ke mě v tesné blízkosti, tak trochu jsem jí tu prdelku cítil. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 10. 2008 12:04:50
Odpovědět s citátem

kockolit napsal:
Jo, díky. Není to nic hrozného, ale když se kolem mě motala a náhodou se otočila zadečkem ke mě v tesné blízkosti, tak trochu jsem jí tu prdelku cítil. Very Happy



chacha,vy nevíte,že k princeznám se nečuchá Very Happy





Bětka,Barunka a Matěj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Květa



Založen: 02.10.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 10. 2008 15:04:26
Odpovědět s citátem

[quote="beta.1"]
kockolit napsal:
Jo, díky. Není to nic hrozného, ale když se kolem mě motala a náhodou se otočila zadečkem ke mě v tesné blízkosti, tak trochu jsem jí tu prdelku cítil. Very Happy


No našemu Nikítkovi je cítit prdelka, jen když mu zůstane nějaká troška na srsti. Ale k tomu dochází jen když něco někde sežere a má řidší případ. To je pak cítit, když projde kolem mě. Tak ho hned jdu očistit. Taky není z nejpečlivějších. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kockolit



Založen: 10.06.2008
Příspěvky: 98

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 10. 2008 16:20:31
Odpovědět s citátem

No právě že, vypadala hodně čistotně. Neměla ani výtok nebo tak něco a srst měla čistou bez zápachu. Dokonce se i přede mnou čistila. Tak fakt nevím...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
terez4



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 120

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 10. 2008 21:18:04
Odpovědět s citátem

Naše kočky mají většinou zadečky čisté, ale i tak když mi zadečkem projde blízko obličeje, tak je cítit slabý pach- ne jako stolice, není to nepříjemný zápach, ale prostě je cítit. Myslím, že to je normální...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janiik



Založen: 18.09.2008
Příspěvky: 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 10. 2008 15:02:11
Odpovědět s citátem

Naše malá kočička (4 měsíce) má pořád trochu průjem, ještě se jí asi neupravilo zažívání, asi nesnáší kapsičky a konzervy, ač je miluje. Odčervení nepomohlo, takže podle rady veta dáváme pouze vařené drůbeží maso, což pomáhá. Příští týden nasadíme granule od veta a uvidíme. Pořád se chudák poctivě čistí, ale když jí zadeček očístíme vlhčenými ubrousky, strašně mňouká a následně se nám vyčůrá do postele, mrška. Takže už snad bude klid, doufejme. Je to zároveň velká mazlivka, takže menší zápach ze zadečku není nic příjemného, ale snad se to teď zlepší, když je očištěná, nic cítit není.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
chatul



Založen: 08.04.2007
Příspěvky: 41

Předmět: Re: menší zápach ze zadečku
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 10. 2008 17:45:23
Odpovědět s citátem

hafik34 napsal:
Dobrý den všichni
....to je téma:-))...chi, kdybyste se někdy mazlili s naším Piškotkem, to byste se divili:-))
Ten má stravu kvalitní, upravenou, kaká krásně 2-3x denně, zadeček čistíme vlhkými ubrousky, takže je jak voňavé miminko, ale když teda upustí ducha...a to většinou, když se chová, tak to je jak od starýho chlapa:-)))
Někdy prdí i nahlas a to se lekne sám sebe a pak se na vás kouká, jako že on nic, to musel bejt někdo jinej:-))
Tak se mějte a kočkám zdar
Iva+Piškot


Dobrý den, to je tedy téma Wink Pokud se mohu zeptat, jak je Piškotek starý nebo co je za plemeno, že má takový metabolismus? Protože mi připadá, že 2-3x denně je docela dost, ale nemám srovnání. Naše kočky (MCO) chodí kadit každá 1x denně.

A pro zadavatele - naše bytové kočky rozhodně vůbec nejsou cítit, jen když jdou vyloženě ze záchodku. Ale cca do 10-20 minut by nikdo nic nepoznal. Ani je nijak čistit nemusíme.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Re: menší zápach ze zadečku
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 10. 2008 23:42:54
Odpovědět s citátem

chatul napsal:

Dobrý den, to je tedy téma Wink Pokud se mohu zeptat, jak je Piškotek starý nebo co je za plemeno, že má takový metabolismus? Protože mi připadá, že 2-3x denně je docela dost, ale nemám srovnání. Naše kočky (MCO) chodí kadit každá 1x denně.

A pro zadavatele - naše bytové kočky rozhodně vůbec nejsou cítit, jen když jdou vyloženě ze záchodku. Ale cca do 10-20 minut by nikdo nic nepoznal. Ani je nijak čistit nemusíme.


Tak naše taky chodí řekla bych víckrát za den. Protože má v záchodku vždy tak 2-3 kupičky na různých místech a nikdy mi to nepřišlo divné Embarassed

Jinak co se pachu týče, tak ona s oblibou přijde rovnou ze záchodku ke mně na stůl, postaví se mi prdinou před obličej a drbej paničko. To dostane spíš tak jednu z boku Laughing A jinak je taky trochu cítit, ale jak tu už zmiňoval někdo jiný, je to jiný pach, a je o to intenzivnější, když ji třeba drbu a ona se slastně protahuje, tak možná ani není z prdiny, ale odjinud Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kockolit



Založen: 10.06.2008
Příspěvky: 98

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 10. 2008 22:50:53
Odpovědět s citátem

No tak druhý večer nebyla po tom mírném pachu ani stopa. Zřejmě číča byla skutečně těsně po potřebě... Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hafik34



Založen: 26.08.2008
Příspěvky: 35
Bydliště: olomoucko

Předmět: zápach ze zadečku:-))
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 10. 2008 7:13:32
Odpovědět s citátem

pro chatul

dobré ránko, náš Piškotek je sphynx a podle všeho tohle plemeno má trošku rychlejší metabolismus. Většinou chodí kakat 2x denně....3x jde vetšinou když ví, že se jde spát, tak pak tlačí pomalu až mozek, aby se spát nešlo, ale aby se uklízelo:-))) a hrálo se se smetáčkem.
Je to malý dareba, včera jsme mu koupili šustivý tunel pro kočky, lítal jako blázen až se mu to zvrtlo a narazil hlavou do velkého květináče.....chvilku toho nechal, zalezl pod deku, ale za chvilku začal zase číhat, přešlapovat a nkonec už zase lítal jako blázen.....no jo, je to půlroční puberťák.
Včera jsem si taky všimla, že mu ještě nevypadnul jeden špičák a vedle už mu narostl druhý, tak čekám, jestli nebude muset jít k vetovi.

Iva+Piškot
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: zápach ze zadečku:-))
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 10. 2008 9:40:11
Odpovědět s citátem

citace:

Včera jsem si taky všimla, že mu ještě nevypadnul jeden špičák a vedle už mu narostl druhý, tak čekám, jestli nebude muset jít k vetovi.

Iva+Piškot


Nebude třeba-vypadne sám, nebo stačí jednoho dne trochu na ten mlíčňák zatlačit a je bez bolesti venku Wink - příroda si poradí sama. Teď mi přezubuje devoní slečna a obešlo se to bez mé asistence, u sphynxe a devona jsem jim trošku pomohla u horních špičáků Smile - všechny tři kočenky jsme zvládli bez veta, zvládnete taky!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Květa



Založen: 02.10.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Brno

Předmět: Re: zápach ze zadečku:-))
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 10. 2008 21:20:43
Odpovědět s citátem

hafik34 napsal:
pro chatul

dobré ránko, náš Piškotek je sphynx a podle všeho tohle plemeno má trošku rychlejší metabolismus. Většinou chodí kakat 2x denně....3x jde vetšinou když ví, že se jde spát, tak pak tlačí pomalu až mozek, aby se spát nešlo, ale aby se uklízelo:-))) a hrálo se se smetáčkem.
Je to malý dareba, včera jsme mu koupili šustivý tunel pro kočky, lítal jako blázen až se mu to zvrtlo a narazil hlavou do velkého květináče.....chvilku toho nechal, zalezl pod deku, ale za chvilku začal zase číhat, přešlapovat a nkonec už zase lítal jako blázen.....no jo, je to půlroční puberťák.
Včera jsem si taky všimla, že mu ještě nevypadnul jeden špičák a vedle už mu narostl druhý, tak čekám, jestli nebude muset jít k vetovi.

Iva+Piškot


Ivo,
vyfoťte si to rychle, než mu ten první vypadne. Je to srandovní a už nikdy se to nebude opakovat. Náš Nikit taky měl jednu chvíli co by kotě 2 špičáky, ale nepodařilo se mi to vyfotit. Jednoho dne starý špičák zmizel Smile A dost mu smrdělo z tlamičky - když mu rostly druhé zuby - asi měl zánět dásní - byli jsme u veterináře - dostal nějakou mastičku, kterou jsem mu natírala na dásně.
Květa a Nikit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hafik34



Založen: 26.08.2008
Příspěvky: 35
Bydliště: olomoucko

Předmět: menší zápach...:-))
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2008 7:21:40
Odpovědět s citátem

Dobré ránko, tak pozdě s focením, ani k "zubaři" už nemusíme.
Piškot včera zase jako obvykle proletěl šusťákovým tunelem, ten se tak nešťastně natočil, že chudák v té rychlosti napálil do květináče, zub vypadl, teklo trochu krve a Piškotek dělal nemocnýho, schoval se pod deku, nechal se rozmazlovat, trochu plakal aúúú...mňaúúú....aúúúú:-))).....a v nestřežené chvilce, aby neměl bolístku jen on, tak mě rafnul jak vlčák:-))
Ale pak už šel s radostí do vany, ale z vany se mu už nechtělo, protože věděl, že budeme stříhat drápky a čistit ušiska.
Tak se mějte...teď už máme upírka s pevnýma špičákama:-)))
Iva+Piškot
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (27x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (16x)
3
Veterinární poradna: Britský modrý kocour ... (16x)
4
Koťata bez PP po rodičích s PP (16x)
5
Proč kočkám v noci svítí oči? (15x)
6
Vídeňská ZOO - naše poslední zastávka (15x)
7
Dvacátá čtvrtá poznávačka vyhlášena (14x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top