Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Prosíme o radu (druhá kočička)


Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Merlin



Založen: 28.09.2005
Příspěvky: 46
Bydliště: Sokolov

Předmět: Prosíme o radu (druhá kočička)
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 10. 2005 20:39:29
Odpovědět s citátem

Pořídili jsme si k našemu 3 měsíčnímu kocourkovi 2 měsíční kočičku. Je z ní úplně rozhozenej. Očuchává si ji, ale ona se na něj nesmí podívat, protože potom na ni začne prskat, syčet a už se pokusil i zaútočit. Máme o ně strach, nevíme si rady. Je to jinak moc mazlivej kocourek a i holčička je moc hodňounká. Prosíme, poraďte.... Crying or Very sad

Naposledy upravil Merlin dne 3. 10. 2005 17:07:04, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 10. 2005 20:51:08
Odpovědět s citátem

Nevím, kdy jste druhou kočičku pořídili, ale dejte jim čas a nezasahujte, oni si to musí ujasnit a k tomu patří i syčení.Hlavně se neděste, až se budou v rámci hry prát a kousat,až bude jeden skučet.Je to opravdu jen hra,i když to vypadá, že se za chvilku zakousnou úplně.Smile) Snažte se zasahovat jen v nejnutnějším případě, někde to trvá pár dnů, někde třeba 2 týdny,ale většinou to dobře dopadne a koťata se nakonec sžijí velmi dobře.A dejte vědět,jak se to vyvíjí. Janča(Daník + Áďa)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Merlin



Založen: 28.09.2005
Příspěvky: 46
Bydliště: Sokolov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 10. 2005 20:57:33
Odpovědět s citátem

Dobrý den, děkujeme za reakci..
Zároveň se omlouváme že jsme založili toto nové téma, až nyní jsme si všimli, že stejný problém se řešil o kousek níže.. Po přečtení příspěvků vydržíme, ikdyž je to nápor na nervy.. Necháme je chvíli oddělené, nedokážeme je nechat u sebe aby se porvali, menší kočička si ho ani nevšímá a on pořád syčí. Ach jo, kdyby aspoň nebyl 3x tak velký než to malé klubíčko
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 10. 2005 23:07:31
Odpovědět s citátem

To je v pohodě,neomlouvejte se,stejně se to tady řeší všechno furt dokola,skoro všichni, co mají dvě kočky si tím prošli.Fakt se nebojte, oni si neublíží, četla jsem, že kočky jen straší a opravdovému konfliktu se raději vyhnou, takže klid a pevné nervy.J.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Iva
Anonymní





Předmět: Chce to byt hlavne v klidu
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 10. 2005 3:09:06
Odpovědět s citátem

Oni si to opravdu vyrikaji sami. U nas to probihalo podobne. Ke kocicce ktera mela ctyri mesice a kocourkovi, ktery mel tri a pul mes., jsme prinesli kocicku, ktera mela tri mesice. Prvni dva dny jsem byla uplne zoufala - starsi kocicka sycela jak o zivot, kocourek sycel protoze sycela jeho kamoska a nejmladsi kocicka sycela, protoze se jich bala. Taky jsme je prvni den oddelili uplne, druhy den pouze na noc a treti den jakoby mavnutim kouzelneho proutku byl najednou pokoj a vsechny tri poradaly zavody po celem byte. Mela jsem strach je nechat spolu o samote, kdyz jsme odchazeli do prace, ale manzel rikal, ze jinak se to nevyresi. Takze jsme novou kocicku neoddelili a odesli do prace (byla ve me malicka dusicka). Kdyz jsme pak prisli domu, myslela jsem, ze se radosti zblaznim. Uz je to tri mesice a kocourek s novou kocickou jsou jak "moja s mojim", kocourek se starsi kocickou jsou jak "moja s mojim", a kocicky se navzajem toleruji, nekdy spolu spinkaji obe kocicky (pokud se jedna blbe nevyspi, tak po zjisteni, ze spaly stulene k sobe ani nesyci Razz ), jindy spi vsichni dohromady...... Proste to chce jenom cas a nechat je, aby si vyrikaly vztahy "v rodine" sami. Ono toho vaseho kocourka taky brzo to syceni prestane bavit a zjisti, ze hrat si s kocickou jako s kamaradkou je daleko zabavnejsi. Drzime tlapky Iva Emicka Bertik a Jessica Razz Razz Razz
Odpovědět 
Iva
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 10. 2005 3:19:47
Odpovědět s citátem

Jeste jsem vam chtela dodat trosku odvahy - pokud si kocourek kocicku ocuchava je to na dobre ceste, to znamena, ze v nem vzbuzuje zajem. Musi se seznamit s jejim pachem (ktery je nejsilnejsi prave pod ocaskem). Kdyby na ni sycel bez toho, aby se ji snazil ocuchat, mohlo by seznamovani trvat o neco dyl. A az se kocicky spolu seznami a budou znat jak ktera voni, tak kdyz se potkaji, budou se "libat po eskymacku" (budou se navzajem dotykat nosiky). Je to docela legrace pozorovat - kocka uvidi tu druhou kocku, obe zpozorni a opatrne se priblizi, potom natahnou krcky, aby preci jenom "kdyby nahodou" byly vcelku v bezpecne vzdalenosti od drapu toho druheho a lehce budou natacet hlavicky a nosiky se zlehka dotykat jeden druheho. Preji vam, abyste byli svedky jejich eskymackych polibku co nejdrive. Razz Razz Razz
Odpovědět 
Merlin



Založen: 28.09.2005
Příspěvky: 46
Bydliště: Sokolov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 10. 2005 6:53:05
Odpovědět s citátem

Jé, vy jste všichni zlatí.. děkujeme za pozitivní odpovědi. Noc to byla dlouhá, ale došlo k zajímavému zvratu Smile Starší kocourek už nesyčí, chce si hrát, snaží se očuchávat vždy když má příležitost, ale malá kočička bude silná osobnost. Ačkoliv je 3x menší a o měsíc mladší, vyhnala mladého pána z pokoje a ten byl skoro celou noc na chodbě (pokud vynechám jeho pokusy dostat se do pokoje). Takže teď šéfuje malá, ale už jsme klidnější. Jednak z Vašich odpovědí a jednak, že o tu malinkou nemusíme mít takový strach, když si sama poradí. A těšíme se na eskymáky Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 10. 2005 10:55:09
Odpovědět s citátem

Jo a ještě jedna věc,člověk má pocit, že pro novou kočičku je to těžší,tak má někdy tendence ji upřednosťňovat,ale spíše naopak dávejte kocourkovi pořád najevo že on tu byl první, jinak by mohl začít žárlit.
Jinak se zdá, že to bude v pohodě,tak je to prima, počkejte až začnou lítat jako rakeťáci, to bude teprve ten správný "fičák" Smile))J.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Merlin



Založen: 28.09.2005
Příspěvky: 46
Bydliště: Sokolov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 10. 2005 17:05:43
Odpovědět s citátem

Dobrý den,

situace se změnila. Když je kocour ospalý nebo probuzený tak se již respektují. Malá přestala hned prskat a drobet se podřídila. Začala nás spíš trápit jiná věc, kocourek ji nenechá ani na chvilku na pokoji. Neustále k ní přiskakuje zezadu a zalehává a kouše do krku (nevím, přijde nám to jako by se o něco pokoušel?-jsou mu ale jen 3 a1/2 měsíce). Takže ji pořád kouše a "fackuje". Chlupy někdy létají slušně a řev je to taky docela hezký. Malá se nám už asi 3x strachy pokakala zalezlá v koutku. Čůrat chodí jinak na písek naprosto v pohodě. Máme se znepokojovat? Snažíme se nezasahovat, ale někdy je to už moc a tak je odtrhneme od sebe a snažíme se kocourka vydovádět, aby ji nechal chvilku na pokoji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Iva
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 10. 2005 18:49:21
Odpovědět s citátem

Merlin napsal:
Dobrý den,

situace se změnila. Když je kocour ospalý nebo probuzený tak se již respektují. Malá přestala hned prskat a drobet se podřídila. Začala nás spíš trápit jiná věc, kocourek ji nenechá ani na chvilku na pokoji. Neustále k ní přiskakuje zezadu a zalehává a kouše do krku (nevím, přijde nám to jako by se o něco pokoušel?-jsou mu ale jen 3 a1/2 měsíce). Takže ji pořád kouše a "fackuje". Chlupy někdy létají slušně a řev je to taky docela hezký. Malá se nám už asi 3x strachy pokakala zalezlá v koutku. Čůrat chodí jinak na písek naprosto v pohodě. Máme se znepokojovat? Snažíme se nezasahovat, ale někdy je to už moc a tak je odtrhneme od sebe a snažíme se kocourka vydovádět, aby ji nechal chvilku na pokoji.

Ikdyz to vypada morbidne, tak je to jenom hra. Nebojte, az mu to jeho kousani kocicka jednou oplati, tak toho necha. Presne takhle mordovala nase kocicka kocourka o ctrnact dni mladsiho (ikdyz byl proti ni asi polovicni), kdyz jsme ho prinesli domu. Trvalo to asi tri tydny, taky jsme se je snazili zpocatku od sebe trhat, kdyz kocourek moc rval a taky se nam kocourek asi trikrat pos... mimo, ale kdyz se trosku otrkal a taky potom, co jsme parkrat zasahli a razne vysvetlovali neustale dokola "Emi ne!!!" tak se to spravilo samo. Ale alespon uz muzete vklidu rict, ze uz se skamaradili. Nebojte brzo uvidite taky kocicku, jak bude stejnym zpusobem utocit na kocourka a ve chvilich klidu z nich budou nejvetsi a nerozlucni kamaradi.
Odpovědět 
Merlin



Založen: 28.09.2005
Příspěvky: 46
Bydliště: Sokolov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 10. 2005 18:54:25
Odpovědět s citátem

3 týdny? wow... budeme mít bílé vlasy a budeme se celý třást nervama... Děkujeme za info, máme zvířátka prvně a vše nás děsí, rádi si necháme od zkušenějších poradit. Teda, ale mají divné hry... Ona je takový malý uzlíček.. 1/3 kocoura a tak máme strach, aby ji neublížil.. budeme se modlit, aby se "kamarádili" trochu klidněji Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Iva
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 10. 2005 19:15:05
Odpovědět s citátem

Merlin napsal:
3 týdny? wow... budeme mít bílé vlasy a budeme se celý třást nervama... Děkujeme za info, máme zvířátka prvně a vše nás děsí, rádi si necháme od zkušenějších poradit. Teda, ale mají divné hry... Ona je takový malý uzlíček.. 1/3 kocoura a tak máme strach, aby ji neublížil.. budeme se modlit, aby se "kamarádili" trochu klidněji Smile

Ja jsem se taky vzdycky desila nez jsem prisla z prace domu, jestli jeste toho maleho vyjukaneho kotika najdu doma ziveho, nebo jestli uz se nasi obzvlast energicke kocicce "konecne podarilo jejiho noveho brasku zamordovat". Nenechal se a momentalne je uz vetsi nez ona (je jim sedm mesicu) a opravdu po tom, co ji tu jeji morbidni hru parkrat oplatil, tak si taky prestala dovolovat, protoze ji to zacal oplacet mozna jeste horsim zpusobem. Je s nema sranda a kdyz si vzpomenu, na ty jejich pocatecni boje, tak me jeste kolikrat zamrazi, ze tady oba jeste jsou a to zivi a zdravi. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Odpovědět 
Merlin



Založen: 28.09.2005
Příspěvky: 46
Bydliště: Sokolov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 10. 2005 19:26:12
Odpovědět s citátem

Ivo a jaký mají vztah teď?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Iva
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 10. 2005 19:34:33
Odpovědět s citátem

Merlin napsal:
Ivo a jaký mají vztah teď?

Miluji se a jsou z nich nerozlucni kamaradi. Uz i behem tech trech "vrazednych" tydnu, kdyz byl najednou kocourek nekde sam, tak rval a rval.... dokud za nim kocicka neprisla. Ale on sam ji nehledal, proste kdyz se mu ztratila z dohledu, tak si sednul na bobek a rval. Muzu vam poslat na mailika fotecky, jestli chcete.
Odpovědět 
Merlin



Založen: 28.09.2005
Příspěvky: 46
Bydliště: Sokolov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 10. 2005 19:40:48
Odpovědět s citátem

Budeme moc rádi. Můžeme poslat na oplátku Very Happy

Myslíte si, že je lepší je nechat rvát nebo se je občas snažit oddělit? Ten rozdíl velikosti a hmotnosti je dost veliký.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Iva
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 10. 2005 19:56:22
Odpovědět s citátem

Tak to mi budete muset napsat adresku, protoze pres soukromou postu tady na foru to asi nepujde. Urcite budu taky za vase fotecky rada.
My jsme se ze zacatku snazili je oddelovat, kdyz se prali. A neustale jsme kocicce vysvetlovali, ze tak surove nesmi. Jenomze kdyz je kocicka rozdovadena, je kolikrat v takovem stavu, ze vubec neposloucha, je tzv. hlucha a nabuzena na svuj cil. Mozna jste to poznali sami uz v dobe, kdy byl kocourek sam a z obycejne hry s vami se z nej stala naprosto neovladatelna selma, ktera mela jediny cil, a to rozkousat a rozdrapat vam ruku. Snazili jsme s nimi byt kazdy volny okamzik a kdyz uz to vypadalo prilis krute zasahovali jsme a taky jsme se snazili kocicku trosku vydovadet na ruznych mickach, balonkach a taky sem tam pomahalo to, ze roli kocourka prebrala moje v rukavu zabalena ruka a to jsem se snazila potom i trosku pritvrdit, aby kocicka zjistila, ze tohle uz neni legrace. Taky jsme se snazili se obema hodne venovat a hazet jim micky a mysky, aby svoji energii vybijeli jinak, nez mordovanim jeden druheho. Asi to bude znit trosku sobecky, ale kdyz v techle rvackach, zacinala jednoho krasneho dne svym zpusobem trpet kocicka, rikala jsem ji "vidis, ja ti rikala, ze ti to oplati" a spadl mi kamen ze srdce, ze kocourek se konecne naucil se jejim utokum branit.
Odpovědět 
Merlin



Založen: 28.09.2005
Příspěvky: 46
Bydliště: Sokolov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 10. 2005 18:58:26
Odpovědět s citátem

Děkujeme za rady...koťátka se už zlepšila. Včera si navzájem myla kožíšky a spinkala společně...už si spolu i hrají a tolik se neřežou Smile Díky Vaší podpoře jsme to pištění vydrželi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 10. 2005 21:01:04
Odpovědět s citátem

Tak to je super!Teď už bude jen dobře:-)Hodně štěstí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Iva



Založen: 03.10.2005
Příspěvky: 71

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 10. 2005 16:22:03
Odpovědět s citátem

Merlin napsal:
Děkujeme za rady...koťátka se už zlepšila. Včera si navzájem myla kožíšky a spinkala společně...už si spolu i hrají a tolik se neřežou Smile Díky Vaší podpoře jsme to pištění vydrželi.


Huraaaaaa, Gratuluju a preju, aby se to dal jen a jen zlepsovalo. Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tereza N.



Založen: 31.10.2005
Příspěvky: 58
Bydliště: Krajková, okr. Sokolov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 5. 2006 13:21:05
Odpovědět s citátem

Ahojky máme doma 8 měs. briťáka, má 5 kg a teď jsme se rozhodli, že mu pořídíme kámošku. Začíná se opravdu hodně nudit, pokaždé když mu jdeme koupit žrádlo musíme vybírat nové a nové hračky, kterými se dokáže asi tak na 2 dny zabavit. Kamarádky mamka má teď koťátka, takže už jsme si vybrali - je to obyčejná číča domácí. Když jsem ji viděla jak je malinká a co jsem si tady přečetla, tak mám opravdu o ní obavy. Montík je totiž asi takty trochu rozmazlený, všechno je mu dovoleno - je to prostě miláček. Jen doufám, že nezačne kakat a čůrat jinam- nemáme totiž kam dát další záchůdek. Tak mi držte palce!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Merlin



Založen: 28.09.2005
Příspěvky: 46
Bydliště: Sokolov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 5. 2006 17:20:31
Odpovědět s citátem

Tereza N. napsal:
Ahojky máme doma 8 měs. briťáka, má 5 kg a teď jsme se rozhodli, že mu pořídíme kámošku. Začíná se opravdu hodně nudit, pokaždé když mu jdeme koupit žrádlo musíme vybírat nové a nové hračky, kterými se dokáže asi tak na 2 dny zabavit. Kamarádky mamka má teď koťátka, takže už jsme si vybrali - je to obyčejná číča domácí. Když jsem ji viděla jak je malinká a co jsem si tady přečetla, tak mám opravdu o ní obavy. Montík je totiž asi takty trochu rozmazlený, všechno je mu dovoleno - je to prostě miláček. Jen doufám, že nezačne kakat a čůrat jinam- nemáme totiž kam dát další záchůdek. Tak mi držte palce!


Zdravím, ráda Tě uklidním. U nás to vypadalo ze začátku celkem děsivě a už jsme přemýšleli i o variantě, že jedna kočka bude muset pryč. Zatnuly jsme ale pěsti a vydrželi ty rvačky, jak nám tu fšichni radili. Mě to dalo opravdu hodně práce a často mě musel manžel držet, abych nezasáhla, protože mi její brekot rval srdce, ale dopadlo to dobře. Mládež si to vyříkala a teď se zbožňují. Naštěstí to tak dopadlo, že neudělají jeden bez druhého ani krok a pořád se musí sledovat...dokonce spolu i občas spinkají a často se navzájem myjí a hrají si spolu. Stálo to za to...už nemáme obavy, když později přicházíme domů, z toho, že by jim bylo smutno, protože tu kolikrát řádí jako neřízení střely. Dělají nám samou radost a už bychom jen do jedné kočičky nešly...vždy už zůstaneme na minimálním počtu 2 Laughing Tvoří skutečně (jak to tu již někdo psal Very Happy ) samostatnou jednotku a my s manželem druhou. Přejeme hodně štěstí a držíme palečky a věřte, že je to fšechno o povahách kočiček, jak si sednou a kdo bude mít hlavní slovo. (např. u nás má vedoucí skolny mladá, ačkoliv je tak poloviční oproto kocourkovi, tak si umí sjednat pořádek, takže se už o ni nebojíme)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tereza N.



Založen: 31.10.2005
Příspěvky: 58
Bydliště: Krajková, okr. Sokolov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 5. 2006 16:10:02
Odpovědět s citátem

Díky,
až bude nová slečna doma tak dáme vědět!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Gemma



Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 46

Předmět: nový parťák
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 5. 2006 9:40:35
Odpovědět s citátem

Nás to taky čeká- k ročnímu kastrovanému (v tu dobu) míchanému siamáčkovi v létě přibude sibiřáček, takže taky poreferujem.
_________________
Gemma
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 5. 2006 9:58:17
Odpovědět s citátem

Tak to se už moc těším na nové zprávičky!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Gemma



Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 46

Předmět: Re: :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 5. 2006 11:06:28
Odpovědět s citátem

Tereza napsal:
Tak to se už moc těším na nové zprávičky!


Jak se vlastně snášejí vaši 2 kocouři? Manžel si ťukal na čelo, že chci ke kocourovi zase kluka, tak potřebuju morální podporu. Díky.
_________________
Gemma
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: Re: :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 5. 2006 11:11:02
Odpovědět s citátem

Jak se vlastně snášejí vaši 2 kocouři? Manžel si ťukal na čelo, že chci ke kocourovi zase kluka, tak potřebuju morální podporu. Díky.[/quote]

pokud jsou vykastrovaní tak bez problémů, je úplně jedno jestli jsou dva kluci nebo kluk a holka.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: Re: :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 5. 2006 11:26:23
Odpovědět s citátem

Gemma napsal:
Jak se vlastně snášejí vaši 2 kocouři? Manžel si ťukal na čelo, že chci ke kocourovi zase kluka, tak potřebuju morální podporu. Díky.


Moji kluci se snášejí moc dobře! Od rána do večera se prohánějí, občas zalehnou vedle sebe.. Rafouš je ještě pořád takový koťátko tak si občas z Aliho dělá mámu a ještě stále mu cucá cecíky Exclamation
http://www.modrykocour.cz/kockoalbum-kocour.php?id=3314
Jinak samozřejmě podmínkou je, mít oba vykastrované.
Ale jsou to zlatíčka a neměnila bych! Nevím proč, ale kočku jsem nikdy nechtěla, ani jsem nepřemýšlela a automaticky jsem se ptala na druhého také kocoura Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Gemma



Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 46

Předmět: Re: :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 5. 2006 12:25:39
Odpovědět s citátem

Tereza napsal:
Nevím proč, ale kočku jsem nikdy nechtěla, ani jsem nepřemýšlela a automaticky jsem se ptala na druhého také kocoura Smile


Díky za odpověď, starší Čert už to má za sebou, takže by měl mít dost času vyplavit hormony, než příjde "vetřelec". Je sranda, že je někdo kočičář kočičí a někdo kočičář kocouří. Já jsem taky z té druhé kategorie - ostatně sibiřák kocour je prostě kus - Bude to Finistek "jasný sokolík" Very Happy od paní Iltisové z bella-bohemia.com. Doufám, že bude taky tak krásný, jako tatínek- pokoukejte. Až bude chvilka čásku (net mám jen v práci, takže urvávám chvilky) dodám fotečky obou rošťáků. Zatím hezké jaro.
_________________
Gemma
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: Re: :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 5. 2006 18:06:58
Odpovědět s citátem

Gemma napsal:
Až bude chvilka čásku (net mám jen v práci, takže urvávám chvilky) dodám fotečky obou rošťáků. Zatím hezké jaro.

Také krásné jaro a na fotky se budu moc těšit! Jinak co se hormonů týče - trvá cca měsíc než se vyplaví. U mě (teda kocourů) to moc nepomáhá, Ali i tak vyřvává a má choutky Embarassed Ale je fakt, že neznačkuje.
Doufám, že se vám kocourek vydaří a bude krasavec po tatínkovi jak píšete! Já jsem u Rafa netušila co z něj vyroste, teď vím, že zdědil hlavně to zlobení! Ale ještě to není jako jeho tatínek Bubla který rozbil okno, nebo bráška Enzo, který rozmlátil záchodovou mísu...
Ale to už odbočuju úplně jinam!
Mějte se Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Gemma



Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 46

Předmět: Re: :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 5. 2006 6:58:15
Odpovědět s citátem

Tereza napsal:
Ale ještě to není jako jeho tatínek Bubla který rozbil okno, nebo bráška Enzo, který rozmlátil záchodovou mísu...
Ale to už odbočuju úplně jinam!
Mějte se Wink


No tak když jste to nakousla, tak to budete muset vylíčit, protože kocoura, který pukne sklo když do něj vletí třeba za mouchou si dovedu představit, ale zbořit klozet Shocked ? U nás to jsou zatím drobné provozní nehody typu shozeného květináče nebo rozlité misky na vodu (jako včera, ale nemohla jsem se na Čerta zlobit, protože se to snažil po kočičím způsobu ihned uklidit - ale ta mrcha voda rozlitá na linoleu nešla furt zahrabat. Wink )
_________________
Gemma
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (34x)
2
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (17x)
4
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (13x)
5
Britská krátkosrstá kočka (13x)
6
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top