Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Průjem u kojící kočky

Fórum: Trávení

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
buffy



Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 30

Předmět: Průjem u kojící kočky
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 5. 2009 9:40:47
Odpovědět s citátem

Nemáte, prosím, náhodou někdo zkušenost, co dělat, když má průjem kojící kočka? Asi 3 dny před porodem začala mít průjem, nejprve jeden den tekutý, tmavě hnědý, a další dny 2x denně, žlutý, nekompaktní. Nyní má 14 denní koťátka a průjem stále trvá. U veta mi dali Probikan, ale efekt žádný. Dostává stále stejné žrádlo a syrové maso. Kojící se bojím dát dietu, že by třeba den nežrala. Mám obavy, že ani koťátka nepřibývají, jak by měla. Po 14 dnech má jedno 250g a druhé 209g a jedno na 10 dnech umřelo. Crying or Very sad Nevím, jestli by to mohlo mít nějakou souvislost...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Průjem u kojící kočky
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2009 17:54:35
Odpovědět s citátem

buffy napsal:
Nemáte, prosím, náhodou někdo zkušenost, co dělat, když má průjem kojící kočka? Asi 3 dny před porodem začala mít průjem, nejprve jeden den tekutý, tmavě hnědý, a další dny 2x denně, žlutý, nekompaktní. Nyní má 14 denní koťátka a průjem stále trvá. U veta mi dali Probikan, ale efekt žádný. Dostává stále stejné žrádlo a syrové maso. Kojící se bojím dát dietu, že by třeba den nežrala. Mám obavy, že ani koťátka nepřibývají, jak by měla. Po 14 dnech má jedno 250g a druhé 209g a jedno na 10 dnech umřelo. Crying or Very sad Nevím, jestli by to mohlo mít nějakou souvislost...


No váha koťat se mi nezdá až tak špatná, já mám taky 14ti denní kotíky s váhou od 226 do 268 g.

Já bych zkusila koupit smectu, 1 pytlík rozdělit na 3 díly a 3x denně rozdělat v troše vody, naplnit stříkačku a stříknout do tlamky, do 2-3 dnů by to průjmování mělo začít ustupovat. A kotíkům myslím, žeby to vadit nemělo.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
buffy



Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 30

Předmět: Re: Průjem u kojící kočky
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2009 10:24:11
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
buffy napsal:
Nemáte, prosím, náhodou někdo zkušenost, co dělat, když má průjem kojící kočka? Asi 3 dny před porodem začala mít průjem, nejprve jeden den tekutý, tmavě hnědý, a další dny 2x denně, žlutý, nekompaktní. Nyní má 14 denní koťátka a průjem stále trvá. U veta mi dali Probikan, ale efekt žádný. Dostává stále stejné žrádlo a syrové maso. Kojící se bojím dát dietu, že by třeba den nežrala. Mám obavy, že ani koťátka nepřibývají, jak by měla. Po 14 dnech má jedno 250g a druhé 209g a jedno na 10 dnech umřelo. Crying or Very sad Nevím, jestli by to mohlo mít nějakou souvislost...


No váha koťat se mi nezdá až tak špatná, já mám taky 14ti denní kotíky s váhou od 226 do 268 g.

Já bych zkusila koupit smectu, 1 pytlík rozdělit na 3 díly a 3x denně rozdělat v troše vody, naplnit stříkačku a stříknout do tlamky, do 2-3 dnů by to průjmování mělo začít ustupovat. A kotíkům myslím, žeby to vadit nemělo.


Tak jsem přeci jen nasadila dietu- vařené ovesné vločky s kuřecím masem, hrstičku hilsky granulek pro koťátka, k tomu syrové hovězí a smektu. "Hovínko" už není žluté, ale nahnědlé. Bohužel jeho konzistence je nyní takřka tekutá, jen částečka se už podobala tuhému hovínku. Tak nevím...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2009 11:58:50
Odpovědět s citátem

Byla jste na veteríně? Jinak pokud má kočička citlivé zažívání tak bych jí nedávala syrové, vařené a průmyslově zpracované krmivo(granule) najednou. Tím nemyslím během jednoho krmení. Mě se při průjmech u zvířat osvědčila právě Smekta 2-3x denně a neměnit stravu(dávat pouze 1 typ krmení, na které bylo zvířátkko zvykle).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Průjem u kojící kočky
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2009 12:01:09
Odpovědět s citátem

buffy napsal:
tatiana napsal:
buffy napsal:
Nemáte, prosím, náhodou někdo zkušenost, co dělat, když má průjem kojící kočka? Asi 3 dny před porodem začala mít průjem, nejprve jeden den tekutý, tmavě hnědý, a další dny 2x denně, žlutý, nekompaktní. Nyní má 14 denní koťátka a průjem stále trvá. U veta mi dali Probikan, ale efekt žádný. Dostává stále stejné žrádlo a syrové maso. Kojící se bojím dát dietu, že by třeba den nežrala. Mám obavy, že ani koťátka nepřibývají, jak by měla. Po 14 dnech má jedno 250g a druhé 209g a jedno na 10 dnech umřelo. Crying or Very sad Nevím, jestli by to mohlo mít nějakou souvislost...


No váha koťat se mi nezdá až tak špatná, já mám taky 14ti denní kotíky s váhou od 226 do 268 g.

Já bych zkusila koupit smectu, 1 pytlík rozdělit na 3 díly a 3x denně rozdělat v troše vody, naplnit stříkačku a stříknout do tlamky, do 2-3 dnů by to průjmování mělo začít ustupovat. A kotíkům myslím, žeby to vadit nemělo.


Tak jsem přeci jen nasadila dietu- vařené ovesné vločky s kuřecím masem, hrstičku hilsky granulek pro koťátka, k tomu syrové hovězí a smektu. "Hovínko" už není žluté, ale nahnědlé. Bohužel jeho konzistence je nyní takřka tekutá, jen částečka se už podobala tuhému hovínku. Tak nevím...


Já osobně bych průjmující kojící kočce syrové maso nedávala, jen kvalitní granule pro koťata a tu smectu. A určitě bych se poradila s veterinářem, normální to není. A hlavně to trvá už moc dlouho. Chtělo by to udělat rozbor toho, co z ní leze, jestli tam nejsou paraziti. Nabrat do skleničky a dát na rozbor. To bych udělala já.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
buffy



Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 30

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2009 12:57:39
Odpovědět s citátem

Děkuji všem za rady! Právě, že jsem jí stravu neměnila, ani před porodem, ani po porodu. Na veterině jsem byla, ale bez kočičky. Tam mi říkali, že se to stává, že to může být stresem a dali mi něco jako probikan. Jinak je čičina absolutně v pohodě. Hraje si, vzorně se stará o koťátka a má stále hlad a ani nehubne. Každopádně už pracuji na laboratoři. Co se týče syrového masa: jednou mi to zachránilo 4 týdenní koťátko, které po přecházení na normální stravu mělo stále průjem. Veterinář mi ho píchal 14 dní injekcema a doporučil jen rýžovou kaši a sladký černý čaj, oddělit od mámy a sourozenců atd. Po 14 dnech bylo kotě vysílené a tak jsem ho čapla a donesla k jinému veterináři a ten řekl, dát kotě zpět k mamině a sourozencům, okamžitě podat syrové maso a píchnul mu fyz. roztok a kotě se z toho do 2 dnů dostalo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2009 13:12:02
Odpovědět s citátem

buffy napsal:
Děkuji všem za rady! Právě, že jsem jí stravu neměnila, ani před porodem, ani po porodu. Na veterině jsem byla, ale bez kočičky. Tam mi říkali, že se to stává, že to může být stresem a dali mi něco jako probikan. Jinak je čičina absolutně v pohodě. Hraje si, vzorně se stará o koťátka a má stále hlad a ani nehubne. Každopádně už pracuji na laboratoři. Co se týče syrového masa: jednou mi to zachránilo 4 týdenní koťátko, které po přecházení na normální stravu mělo stále průjem. Veterinář mi ho píchal 14 dní injekcema a doporučil jen rýžovou kaši a sladký černý čaj, oddělit od mámy a sourozenců atd. Po 14 dnech bylo kotě vysílené a tak jsem ho čapla a donesla k jinému veterináři a ten řekl, dát kotě zpět k mamině a sourozencům, okamžitě podat syrové maso a píchnul mu fyz. roztok a kotě se z toho do 2 dnů dostalo.


Probican je probiotická pasta-ta se dává po aplikaci ATB, aby se zase obnovila činnost těch dobrých střevních bakterií.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
buffy



Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 30

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 5. 2009 7:14:24
Odpovědět s citátem

Hurá, smekta zabrala!!! Máme pevný bobek!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
buffy



Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 30

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 5. 2009 10:40:22
Odpovědět s citátem

Tak radost byla předčasná- jsme zase tam, kde jsme byli ... a to se nic v žrádle nezměnilo!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 5. 2009 12:34:06
Odpovědět s citátem

buffy napsal:
Tak radost byla předčasná- jsme zase tam, kde jsme byli ... a to se nic v žrádle nezměnilo!


Tak udělejte vyšetření na parazity.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
buffy



Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 30

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 5. 2009 20:38:23
Odpovědět s citátem

Určitě to nechám udělat.Už jsem domluvená.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tinit



Založen: 11.06.2008
Příspěvky: 11

Předmět: Re: Průjem u kojící kočky
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 5. 2009 14:46:02
Odpovědět s citátem

No tak to je paráda, zrovna jsem přišla z města se Smectou, protože mám mamku třítýdenních koťat s průjmem (tedy mamka je s průjmem - o víkendu jsme museli nasadit atb na mastitidu, tak asi tím to je) a zrovna jsem dumala, kde najdu dávkování, a tady to visí na první ránu. Díky.Smile
Usuzuji, že pokud bereme atb 2x denně, bude vhodné vrazit Smectu mezi ty časy, že?
V úterý jsem nasadila trochu diety (ale dávám dál tvarohovou lučinu a podobně, aby měla dost vápníku) a dnes ráno průjem nebyl, ale tou Smectou nic nezkazím, ne?
Tak pokud mi někdo napíšete k těmhle dvěma podotázkám, budu ráda, díky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Průjem u kojící kočky
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 5. 2009 14:57:23
Odpovědět s citátem

tinit napsal:
No tak to je paráda, zrovna jsem přišla z města se Smectou, protože mám mamku třítýdenních koťat s průjmem (tedy mamka je s průjmem - o víkendu jsme museli nasadit atb na mastitidu, tak asi tím to je) a zrovna jsem dumala, kde najdu dávkování, a tady to visí na první ránu. Díky.Smile
Usuzuji, že pokud bereme atb 2x denně, bude vhodné vrazit Smectu mezi ty časy, že?
V úterý jsem nasadila trochu diety (ale dávám dál tvarohovou lučinu a podobně, aby měla dost vápníku) a dnes ráno průjem nebyl, ale tou Smectou nic nezkazím, ne?
Tak pokud mi někdo napíšete k těmhle dvěma podotázkám, budu ráda, díky.


Pokud průjem není, necpěte do ní nic dalšího.

Já jsem počínající zánět struků na dobrou radu dostala pod kontrolu okamžitým přiložením koťat ke ztvrdlým strukům (byly dva) a ono se jim to doopravdy podařilo vycucnout. Pak už si kočička sama začala dávat pozor, aby střídala strany, nekojila už jen z jedné-je to moje chytrá holka.

Jinak bych smectu dávala zřejmě s menším časovým odstupem od atb. A zakupte pastu Probican-bude mít po atb zlikvidované dobré střevní bakterie, je to probiotická pasta, tak aby se jí rychle obnovila střevní mikroflora.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tinit



Založen: 11.06.2008
Příspěvky: 11

Předmět: Re: Průjem u kojící kočky
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 5. 2009 15:18:52
Odpovědět s citátem

Díky za radu, Probicany jsem spotřebovala dva během březosti (kočička zabřezla ve chřipce a neproočkovaná, je to pouliční nalezenec. Ale koťátka jsou vyvedená obě a mamka se od února zotavila k nepoznání.) - už jsem si na něj v duchu myslela. Pořídím ho ještě, to už je několikátá debata, kde o Probicanu vidím pozitivní zmínku.
Jinak s tou mastitidou - máme myslím dost šikovnou paní veterinářku a ona o víkendu jen mrkla na bříško a hned šla pro stříkačku, že bez diskuze antibiotika musejí být, tak já jí to věřím. Koneckonců mi obětavě radí celé dva měsíce s každou prkotinou. Kdyby si byla myslela, že to dokáže "umořit" správné kojení, jistě by mi to řekla. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zuzkanka



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Luká, Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 6. 2009 23:05:54
Odpovědět s citátem

kdyz nam loni na podzm umrela vsechna kotata, tak nasi mamine diky tomu, ze nebyl zadny odbyt na mliko, ztvrdly struky plus cele ty "vacky" s mlikem. Veterinar mi rekl, ze ATB zatim davat nebudeme, ze mam zkusit promasirovavat nekolikrat denne a ze se to vstreba a ze kdyz to nepomuze, tak ze dame ATB. Tak jsme poctive masirovali a za par dni to bylo pryc..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
lilinka



Založen: 27.04.2009
Příspěvky: 141
Bydliště: SR

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 6. 2009 8:02:07
Odpovědět s citátem

u kojacej mačky,ktorá dostane zápal mliečnej žľazy a má teplotu,treba ATB,nakoľko by prišla o mlieko.a okrem toho je to veľmi bolestivé,po atb sa jej relatívne rýchlo uľaví.naviac bez liekov by hrozil hnisavý zápal a potom tiež zbohom kojenie.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena C.



Založen: 21.08.2007
Příspěvky: 209

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 6. 2009 10:24:39
Odpovědět s citátem

lilinka napsal:
u kojacej mačky,ktorá dostane zápal mliečnej žľazy a má teplotu,treba ATB,nakoľko by prišla o mlieko.a okrem toho je to veľmi bolestivé,po atb sa jej relatívne rýchlo uľaví.naviac bez liekov by hrozil hnisavý zápal a potom tiež zbohom kojenie.


Není vždy nutné podávat hned antibiotika, pokud si toho chovatel všimne včas a začne cecíky masírovat a mléko odstřikovat, postupně se to upraví samo. Proto je potřeba kočinu často prohlížet. Předloni dostala jedna moje kočička po kojení 6 hladovců eklampsii, bylo potřeba na 24 hodin koťata odstavit, bohužel během těch 24 hodin došlo k zatvrdnutí cecíků. Veterinář mi řekl, že pokud kočina nemá teplotu, není nutné dávat antibiotika, ale musím masírovat a odstřikovat mléko. A zabralo to. Pak se mi další zatvrdnutí cecíků stalo u druhé kočiny za dva dny po porodu - měla 4 koťata, dva cecíky nebyly používané, ale protože kočku vždycky kontroluju, tak jsem si toho včas všimla, stačilo jen rozmasírovat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Iwettka



Založen: 22.11.2010
Příspěvky: 2

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 11. 2010 19:30:51
Odpovědět s citátem

Dobrá den,
mám stejný problém jako většina. Máme necelých šest týdnů po porodu a kočička má už asi čtyři týdny průjem a to takový, že mi to vynáší z boudičky na ocasu. Někdo mi poradil živočišné uhlí, nemáte s tím zkušenosti? Mohlo by to pomoci?? Nic víc nám nepomáhá ani na veterině na nic nepřišli..Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 11. 2010 20:06:05
Odpovědět s citátem

Iwettka napsal:
Dobrá den,
mám stejný problém jako většina. Máme necelých šest týdnů po porodu a kočička má už asi čtyři týdny průjem a to takový, že mi to vynáší z boudičky na ocasu. Někdo mi poradil živočišné uhlí, nemáte s tím zkušenosti? Mohlo by to pomoci?? Nic víc nám nepomáhá ani na veterině na nic nepřišli..Sad



Měla by jste napsat jakou máte kočku a čím jí krmíte?Živočišné uhlí by mohlo průjem zmírnit,ale určitě neodstraní příčinu.Proto v první řadě napište čím kočičku krmíte,co jí dáváte k pití.Je zajímavé,že vet na nic nepřišel!To se nepokusil ani o nějaké vyšetření?Ani nenavrhl nějakou dietní stravu?Pokud sem napíšete více informací,určitě se nějaká rada najde.

BBMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Iwettka



Založen: 22.11.2010
Příspěvky: 2

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 11. 2010 20:26:51
Odpovědět s citátem

beta.1 napsal:
Iwettka napsal:
Dobrá den,
mám stejný problém jako většina. Máme necelých šest týdnů po porodu a kočička má už asi čtyři týdny průjem a to takový, že mi to vynáší z boudičky na ocasu. Někdo mi poradil živočišné uhlí, nemáte s tím zkušenosti? Mohlo by to pomoci?? Nic víc nám nepomáhá ani na veterině na nic nepřišli..Sad



Měla by jste napsat jakou máte kočku a čím jí krmíte?Živočišné uhlí by mohlo průjem zmírnit,ale určitě neodstraní příčinu.Proto v první řadě napište čím kočičku krmíte,co jí dáváte k pití.Je zajímavé,že vet na nic nepřišel!To se nepokusil ani o nějaké vyšetření?Ani nenavrhl nějakou dietní stravu?Pokud sem napíšete více informací,určitě se nějaká rada najde.

BBMM



Kočička je modrá britka, je ji dva a pul roku a od malicka ji davam purinu one i kapsicky i granule. Mam doma jeste dve kocicky a ty zadne problemy nemaji a kotatka take ne. Nikdy podobne problemy nemela. Na veterine nam opravdu ani nic nedoporucili, jen mi rekli, ze to je po porodu normalni.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 11. 2010 20:47:01
Odpovědět s citátem

Já bych zkusila rýži s kuřecím masem,také smecta má tlumící učinky,přečtěte si tuto vlákno od zhora,jsou tam návody,je tam také popsán podobný případ jako u vás.

BBMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 11. 2010 22:04:34
Odpovědět s citátem

Na průjem je nový Aptus Attapectin-mám to vyzkoušeno, ověřeno.

http://www.veterinarnipece.cz/aptus-attapectin-3476.html
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 11. 2010 22:15:31
Odpovědět s citátem

Iwettka napsal:
Dobrá den,
mám stejný problém jako většina. Máme necelých šest týdnů po porodu a kočička má už asi čtyři týdny průjem a to takový, že mi to vynáší z boudičky na ocasu. Někdo mi poradil živočišné uhlí, nemáte s tím zkušenosti? Mohlo by to pomoci?? Nic víc nám nepomáhá ani na veterině na nic nepřišli..Sad

dobrý večer,
budu li vycházet z toho, že průjem je pojem pro častou stolici a nikoliv řídkou stolici, měla by jste napsat jestli kočka kadí jednou denně, nebo 5x denně. Od toho se samozřejmě bude odvíjet i rada, co s tím dál.
Blažková Hana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 11. 2010 21:25:33
Odpovědět s citátem

Iwettka napsal:
Dobrá den,
mám stejný problém jako většina. Máme necelých šest týdnů po porodu a kočička má už asi čtyři týdny průjem a to takový, že mi to vynáší z boudičky na ocasu. Někdo mi poradil živočišné uhlí, nemáte s tím zkušenosti? Mohlo by to pomoci?? Nic víc nám nepomáhá ani na veterině na nic nepřišli..Sad


Po porodu jste vy nebo kočka? Pokud kočka, tak mi tu kdysi někdo na mou situaci (naše kočka měla po kastraci asi měsíc řidší stolici, nebyl to přímo průjem) odpovídal, že se jim to taky stalo. A takový bylo myslím víc (snad i během mrouskání, těhotenství...). Řekla bych, že s hormonálními změnami je to dost možné.

Co se týče co s průjmem, tak to, co vám tu radí. Ještě se často dává Smecta.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (29x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (21x)
3
Na co si dát pozor u krmení koček (16x)
4
Veterinární poradna: Britský modrý kocour ... (16x)
5
Koťata bez PP po rodičích s PP (16x)
6
Cornish rex (15x)
7
Vídeňská ZOO - naše poslední zastávka (15x)
8
Dvacátá čtvrtá poznávačka vyhlášena (15x)
9
Kočka na Titaniku (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top