Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Řídká stolice - jednou za den

Fórum: Trávení

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: Řídká stolice - jednou za den
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 12. 2010 11:44:27
Odpovědět s citátem

Zdravím, před deseti dny jsme zachránili z ulice kocouram po návštěvě u veta byl shledán zdravým - naočkována trojombinace a odčervení.
Od prvního dne se mi zdá, že má kocour řídkou stoli - jenže jenom někdy. Myslela jsem, že je to po granulích, tak jsem je před třemi dny vysadila - dostává jenom hovězí maso, kuřecí krky a konzervičky (ale ty nevím, jestli mám vynechat). Dneska začnu dávaz Smectu. Do záchůdku to udělá celkem normálně, někdy je to tužší, někdy spíš placička, ale každou noc jde vykonat velkou na jedno místo na chodbě - taková řídká kašička. Kocour není kastrovaný, ale močí neznačkuje, ani neřve - může to chození mimo záchodek být z toho, že není kastrovaný, nebo dělám něco špatně ve stravě? Na kastraci půjde až tak kolem 10.1.2011, protože ho čeká ještě přeočkování a nechci aby toho naněj bylo moc najednou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: Re: Řídká stolice - jednou za den
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 12. 2010 12:08:04
Odpovědět s citátem

[quote="Aélinnel"]Zdravím, před deseti dny jsme zachránili z ulice kocouram po návštěvě u veta byl shledán zdravým - naočkována trojombinace a odčervení.
Od prvního dne se mi zdá, že má kocour řídkou stoli - jenže jenom někdy. Myslela jsem, že je to po granulích, tak jsem je před třemi dny vysadila - dostává jenom hovězí maso, kuřecí krky a konzervičky (ale ty nevím, jestli mám vynechat). Dneska začnu dávaz Smectu. Do záchůdku to udělá celkem normálně, někdy je to tužší, někdy spíš placička, ale každou noc jde vykonat velkou na jedno místo na chodbě - taková řídká kašička. Kocour není kastrovaný, ale močí neznačkuje, ani neřve - může to chození mimo záchodek být z toho, že není kastrovaný, nebo dělám něco špatně ve stravě? Na kastraci půjde až tak kolem 10.1.2011, protože ho čeká ještě přeočkování a nechci aby toho naněj bylo moc najednou.[/quote


Nemyslím si,že děláte něco špatně,jednou za den řídké kakání není ještě průjem,možná,že je to nějaká reakce na odčervovadlo,změna stravy,trochu stres z nového prostředí.Chce to trochu času,granule bych pomalu přidávala,většinou je po nich to kakání husté,spíš tvrdé,ale záleží na tom,jaké jsou.Uvidíte za pár dní.

BBMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 12. 2010 21:39:38
Odpovědět s citátem

Dámy, hlásím úspěch - průjem zastaven - asi nemá rád granule, včera večer měl kuřecí krky, dne ráno půlku paštičky Gourmet, odpoledne kus krutích prsou a večer zas dostane kuřecí.
Nicméně - před pěti minutami se mi opět vykakal do rohu chodby.Fajn je, že se to lépe uklízí Very Happy Ale takhle bychom kamarádi rozhodně nebyli. Mám ho nechat vykastrovat ještě před svátky? Že by se hodil do klidu do toho 2-3. ledna a pak bychom přeočkovali - přece jen kocouří kastrace je lehčí než kočičí. Nebo proti čemu může protestovat, co se mu nelíbí? Zkusím častěji čistit záchodek, třeba se mu nelíbí, že to má počůrané - nicméně jsem ho sledovala a ani ten WC nezkusí, jde rovnou na místo. Byl pak odchycen a okamžitě po činu dán do WC,ale asi nepochopil, očekávám že to provede ještě jednou v noci případně zítra v noci.
Jinak jak píšu v jiném vlákně, vztahy s naší kočinou jsou z jeho strany velmi přátelské, ona hajzlík syčí, vrčí a nechce mu půjčit ani šustící tunel Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 12. 2010 22:32:29
Odpovědět s citátem

Aélinnel napsal:
Dámy, hlásím úspěch - průjem zastaven - asi nemá rád granule, včera večer měl kuřecí krky, dne ráno půlku paštičky Gourmet, odpoledne kus krutích prsou a večer zas dostane kuřecí.
Nicméně - před pěti minutami se mi opět vykakal do rohu chodby.Fajn je, že se to lépe uklízí Very Happy Ale takhle bychom kamarádi rozhodně nebyli. Mám ho nechat vykastrovat ještě před svátky? Že by se hodil do klidu do toho 2-3. ledna a pak bychom přeočkovali - přece jen kocouří kastrace je lehčí než kočičí. Nebo proti čemu může protestovat, co se mu nelíbí? Zkusím častěji čistit záchodek, třeba se mu nelíbí, že to má počůrané - nicméně jsem ho sledovala a ani ten WC nezkusí, jde rovnou na místo. Byl pak odchycen a okamžitě po činu dán do WC,ale asi nepochopil, očekávám že to provede ještě jednou v noci případně zítra v noci.
Jinak jak píšu v jiném vlákně, vztahy s naší kočinou jsou z jeho strany velmi přátelské, ona hajzlík syčí, vrčí a nechce mu půjčit ani šustící tunel Very Happy



Postavte na to místo,kam chodí kakat záchůdek.Uvidíte,snad se do něj vykaká.

BBMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (32x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (23x)
3
Na co si dát pozor u krmení koček (16x)
4
Veterinární poradna: Britský modrý kocour ... (16x)
5
Koťata bez PP po rodičích s PP (16x)
6
Cornish rex (15x)
7
Vídeňská ZOO - naše poslední zastávka (15x)
8
Dvacátá čtvrtá poznávačka vyhlášena (15x)
9
Kočka na Titaniku (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top