Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

chovatelé bengálských koček

Fórum: Plemena

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
viera1971



Založen: 01.10.2010
Příspěvky: 8
Bydliště: myjava

Předmět: chovatelé bengálských koček
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 8. 2011 8:25:47
Odpovědět s citátem

Vážení chovatelé,tak jsem dnes narazila na chs,která prodává kotata bez pp,a po přečtení knihy návštěv to vypadá,že kočka rodí stále.Jak poznám,že jsem nenaletěla,když už ani falešný pp není problém?Eistuje chovatel,který dává přednost láskyplnému domovu pro kotátko před penězi,které za něj dostane?Ptám se,protože myslím,že se nenajde nikdo,kdo by prodal např.na 4 částky namísto dvou.Myslíte si,že pokud je člověk na invalidním důchodu a nemá naraz v hotovosti,že není schopný poskytnout granule Royal Canin a veterinární péči?Člověk který miluje svoje zvíře,tak mu ne něm záleží.Nikdy by jsem ho nikomu nedala,je to moje neposedné zlatíčko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 8. 2011 12:13:53
Odpovědět s citátem

Nějak nechápu, kam svým příspěvkem míříte Confused .....
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
viera1971



Založen: 01.10.2010
Příspěvky: 8
Bydliště: myjava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 8. 2011 15:35:37
Odpovědět s citátem

Chtěla by jsem koupit kocourka,ale nemůžu si to dovolit a myslím,že žádný z chovatelů nepovolí ze svojich podmínek a přitom nekouká na to,že i člověk který má dostatek financí,nezaručuje pěknou budoucnost kotátku,které si koupil.Např. náš vet mi říkal,že si někdo ve městě koupil bengálce s pp,a že ho bijou a i to je slabé slovo,doslova mlátí za to,že se pohne u vet. apod.,tak proto ta otázka.A chs které prodávají bez pp,to není divné ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 8. 2011 17:18:04
Odpovědět s citátem

Tohle téma se tady probíralo už nesčíslněkrát-vše to je prostě o lidech.

Znám chovatele, co prodají i kotě s PP na mazlíka za zlomek jeho skutečné ceny, jen aby se mělo dobře. Nebo i darují.

Zkuste inzerovat, jedna moje známá takhle také koupila kotě. Někdy se to podaří, že se chovatel slituje a prodá za nejnutnější náklady - to si ale nesmí započítat krmení, stelivo a svůj čas. Tohle všechno plus náklady na krytí, starost o maminu, očkování, papíry, to vše dělá nemalou cenu kotěte. Pokud chovatel prodává kotě za 10000, tak na tom věřte tomu nebo nevydělá-a pokud tento "výdělek" ještě přizná ke zdanění, tak je spíše v mínusu. A přesto se občas povede i papírové kotě dostat za hubičku. Je to taky o srdíčku.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
viera1971



Založen: 01.10.2010
Příspěvky: 8
Bydliště: myjava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 8. 2011 19:08:48
Odpovědět s citátem

No víte,ono se mi nechce psát jak jsem i s manželem na invalidním,já pro těžší obstrukci plic,už 3 roky chodím na speciální injekce každých 14 dní a za chvilku mi bude 40,to nepočítám,že mám doma ještě syna studenta,takže pro mě to jsou velké peníze a je otázka času,kdy zůstanu na kyslíku,to nikdo neví.A bengálku s pp jenom proto,že je to záruka čistokrevnosti.Jak by jsem asi měla stylizovat inzerát?Každý chovatel by si myslel,že hraju na city a jsem podvodník.Psát přímo do chs?To se mi zdá dost blbé,psát stylem,milá paní neprodala by jste mi kotě na víc splátek a nebo lacněji?Zase by si daný chovatel myslel,že by jsem nemohla se dobře postarat a kupovat kvalitní granule apod.Ale tak moc´by jsem chtěla ještě jednoho rozetovýho kocourka,ten náš je prostě úžasný,umí pac,sedni,aportuje a chodí na vodítku,všude se pohybuje se mnou a myslím,je dost na mě závislý.Nejen kvůli sobě ale i kvůli němu toužím po další bengálce.A pak mě i zarazilo to,že chs prodává i kotátka bez pp,což myslím je nepřípustné,proto jsem se ptala,jak vlastně poznám čestného člověka.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 8. 2011 19:19:05
Odpovědět s citátem

Někdy je to těžké...poznat.

Řádná chovka ale nebude prodávat koťata bez PP. Tam je něco špatně.

Zkuste inzerci. Moc naděje vám nedávám, bengálek moc není-ale co kdyby... Já znám jen jednu chovatelku bengálek, ani na výstavách jich moc nebývá. Ani netuším, jak se pohybují jejich ceny. Asi budou 10-15000, to je můj odhad. Nezbývá než to vyzkoušet-třeba i chovatele oslovit, ale na druhé straně váš zdravotní stav není dle vašich slov zcela v pořádku, tak je to rozumné pořizovat si druhou kočku? To musíte uvážit sama. Člověk vždycky nemůže mít všechno po čem jeho srdce touží..... A navíc studující syn-být na vašem místě, tak počkám aspoň než syn dostuduje. A třeba vám pak vytoužené kotě koupí on.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Luci + 4



Založen: 12.08.2007
Příspěvky: 329

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 8. 2011 22:18:20
Odpovědět s citátem

Paní Viero, nevím, jakou máte představu o ceně, která by byal pro vás akceptovatelná. Schválně jsem se trochu porozhlédla po inzerci, nabídce bengálských koťat. Našla jsem dva aktuální inzeráty, kde jsou nabízena koťata s PP za 6 000,- a druhý inzerát uvádí 5 000,-. Dále jsem našla inzeráty na koťata bez PP za ecny ještě nižší a neb jsou u inzerátů fotky kotíků, maminy i krycího kocoura, tak pokud mohu podle fotek posoudit, jsou to bengálci pěkní a asi tři kotíci jsou rozetoví. Víte, ono žádné PP nebo CHS nezaručí, že kotiska budou opravdu dobře vychovaná, vymazlená, socializovaná , žádný web vám neukáže skutečné podmínky a přístup, který chovatelé ke kočce a kotíkům mají...Ideální je osobní návštěva, kde se přesvědčíte, v jakém prostředí kotíci vyrůstají, jak reagují na lidi, jak vůbec vypadají...

Jak už napsala tatiana, je otázkou, jestli je moudré pořizovat si další kotě, když váš zdravotní stav není úplně dobrý a netušíte, jak se bude vyvíjet.na druhou stranu, když už jednoho bengálka máte, je fakt, že bengálci vyloženě potřebují partáka na blbnutí, hraní, honičky a další alotria.
_________________
Někdo má kočky na střeše, někdo v kleci, někdo na kšeft, někdo ve voliéře, někdo na exhibici...Sad Naštěstí je pořád dost těch, kteří mají kočky v srdci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 8. 2011 23:31:52
Odpovědět s citátem

Já zcela souhlasím s Tatianou - ani nebylo třeba téma tříštit, protože máte 2 "bengálská" témata pod sebou.. Myslím, že ve Vaší situaci bych se opravdu spokojila s jedním bengálcem, kterému jste zachránili život - a čas ukáže, zda druhého zvládnete nebo ne. Víte, není to jen běžná péče, krmení, běžná veterina - stačí trochu komplikovaný případ u veta a bude Vás stát tolik, co kočka s PP.... A i na to je potřeba při pořizování zvířátka myslet, protože vet Vám většinou nedá léčbu na splátky (i když i takoví se najdou), stačí chronické onemocnění, kde je třeba pravidelně a dlouhodobě podávat léky - a to opravdu není legrace.
Na Váš dotaz - pokud někde prodávají s PP i bez PP, tak je zcela jistě "něco špatně" !
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 8. 2011 10:15:29
Odpovědět s citátem

Já bych ještě dodala maličkost-píšete o granulích RC, že je kočce dopřejete, jako kdyby to bylo něco SUPER. V9te, ono se to má tak, že reklama prostě působí. Tyto granule kočkám chutnají, ale když si přečtete složení, tak uvidíte, že podobné granule jiné značky s výborným složením se dají koupit i za podstatně nižší cenu-např. značka Brit care-tam pytel 7,5 kg se dá koupit kolem 570 Kč. Takže ne vždy to, co se nám výrobce snaží nabušit do hlavy, že je to jediné nej nej, to doopravdy tak je. Na krmení se dá ušetřit, aniž bychom sebemíň ošidili kočku Wink .
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: Re: chovatelé bengálských koček
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 8. 2011 19:43:30
Odpovědět s citátem

viera1971 napsal:
Vážení chovatelé,tak jsem dnes narazila na chs,která prodává kotata bez pp,a po přečtení knihy návštěv to vypadá,že kočka rodí stále.Jak poznám,že jsem nenaletěla,když už ani falešný pp není problém?Eistuje chovatel,který dává přednost láskyplnému domovu pro kotátko před penězi,které za něj dostane?Ptám se,protože myslím,že se nenajde nikdo,kdo by prodal např.na 4 částky namísto dvou.Myslíte si,že pokud je člověk na invalidním důchodu a nemá naraz v hotovosti,že není schopný poskytnout granule Royal Canin a veterinární péči?Člověk který miluje svoje zvíře,tak mu ne něm záleží.Nikdy by jsem ho nikomu nedala,je to moje neposedné zlatíčko.


dobrý večer,
chovatelská stanice prodávající koťata bez PP není chovatelská stanice !!
CHS je registrovaná u některé z organizací (FIFe, WVF,CFA, Boec) a koťata rodokmeny mají.
To jenom, aby jste pochopila rozdíl mezi lidmi kteří odchovávají bez PP a s PP.

Hana Blažková
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
viera1971



Založen: 01.10.2010
Příspěvky: 8
Bydliště: myjava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 9. 2011 9:50:28
Odpovědět s citátem

No určitě máte v něčem pravdu,ale jak mi vysvětlíte lásku ke kočkám,když 3 chs klidně prodávají 5-6leté kočky.To je jako láska?Nikdy by jsem mojeho kocoura nedala nikomu,to je jako by jste si dali dítě,tak o čem to teda je?Chs která prodá svojí kočku z důvodu stáří a nebo neschopnosti se množit,tak ta mi nemusí vysvětlovat něco jako láska ke zvířatům.Dala jsem si inzerát a ejhle-Nikdo není ochotný dát kotě na splátky,nikoho nezajímá,že u mě by mělo kotě fakt lásku a pozornost,bohužel je to jen o penězích,takže biznis světem vládne.Co už mám napsat chs,jako,že prosím vás,dejte mi kotě na splátky cca na půl roku?Na slovensku je příjem a plat asi takový:Já inval.důchodce mám 264euro a dcera,která normálně pracuje,má příjem 350euro,u nás je euro víc jako u vás a zase je to problém,protože u vás v čechách cena za kotě je 400euro což znamená 10 000korun,ale u nás je to 12 000 korun,což je u nás dost,protože je to víc,jak výplata a tím pádem není snadné kotě získat.tak to by zajímal váš názor,nejsem žádný soc.případ ani v soc.nouzi,ale ta cena bez srdce je zarážející.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Ajnoka



Založen: 27.07.2010
Příspěvky: 136

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 9. 2011 10:25:23
Odpovědět s citátem

Pokud se člověk chce zaměřit na chov koček určitého plemene, snaží se například o zlepšení typu, barvy oka, případně zdraví, každý má svůj cíl, projde mu chovatelskou stanicí větší množství koček. Není možné si úplně všechny nechat, uvažujte logicky kam by to vedlo. Myslíte si , že když by bylo doma 20 koček různého stáří, některé kastrované, jiné plodné, že by ty kočky měly spokojenější a šťastnější život, než když je jako kastráty chovatel předá do dobrých rukou, do domácnosti, kde si kočička užije třeba jako jedináček nebo s jedním kamarádem klidné a šťastné stáří? Myslíte si , že chovatel se tetelí blahem, že se starší kočky konečně zbaví? Bohužel ale kastráti bývají od těch mladších plodných koček často šikanováni, začnou se strachy doma počůrávat, a mají třeba psychické a jiné zdravotní problémy. To si tedy nemyslete, že je to lehké rozhodnutí, rozloučit se se svojí možná i životní láskou v kočičím kožíšku! Mě se to naštěstí ještě nestalo, ale nejspíš pokud budu chtít pokračovat v chovu, až mi moje mladé kočky zestárnou, budu to muset také řešit. Když do chovu nevidíte, neodsuzujte.
Pokud chovatelům jen píšete nebo si dáváte inzerát, to se tedy nedivte, že se nikdo neozve. Když po kotěti tolik toužíte, jistě už za tu dobu co sem píšete máte něco našetřeno, minimálně částku kterou byste zaplatila ve formě splátek od doby co jste se pro kotě rozhodla. Kontaktujte přímo CHS, zajeďte se tam podívat, osobně si popovídejte s chovatelem, zkuste se dohodnout, ale myslete, musíte navázat osobní kontakt, cizímu člověku , na inzerát na splátky nikdo neodpoví. Kde to žijete. Vy byste to udělala?
Bez urážka, ale píšete jako naštvaná chudinka, proti které se všichni oškliví chovatelé spikli. Pokud po koťátku toužíte, a uděláte pro to vše, ne jen sedět a čekat, že se někdo sám ozve, ale aktivně se zapopjit a snažit se, jsem si jistá, že se to povede.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 9. 2011 11:57:12
Odpovědět s citátem

viera1971 napsal:
No určitě máte v něčem pravdu,ale jak mi vysvětlíte lásku ke kočkám,když 3 chs klidně prodávají 5-6leté kočky.To je jako láska?Nikdy by jsem mojeho kocoura nedala nikomu,to je jako by jste si dali dítě,tak o čem to teda je?Chs která prodá svojí kočku z důvodu stáří a nebo neschopnosti se množit,tak ta mi nemusí vysvětlovat něco jako láska ke zvířatům..........


dobrý den,
já mluvím o "hruškách" a vy o "jablkách".
Plete si pojmy s dojmy. Je mi líto, že nejsem schopna Vám vysvětlit podstatu věci. Chovatelská práce je opravdu tvrdá práce, kde je i možné že zvířeti najdete novou rodinu kde ho budou milovat a bude se mít dobře.
Opláčete si odchod a život jde dál
Blažková Hana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 9. 2011 16:37:42
Odpovědět s citátem

Přesně tak. I já jsem musela dát z domova 2 kočky, obě plodné, protože mám omezené prostory a kocoura devona jsem pro agresivitu musela dát vykastrovat a tak mi zůstaly 2 devoní dámy. Zkusila jsem 3x krytí jinde, ani jednou to nevyšlo. No a plodné kocoury mám doma rasy peterbald, a uhlídat mrouskavou devonku před madrženým peterbaldem je něco šíleného. Tak neodsuzujte, když netušíte, jak to v chovech chodí. S krvácejícím srdcem jsem svým mazlinkám našla nové domovy-obě jsou u lidiček, kteří mají doma moje kotě, Olivka žije se svojí dcerou Ašenkou a má se báječně, a Lálinka je maminkou koťátek, které splodil můj odchovanec Aram a bydlí s ním natrvalo jako jeho družka. Nebylo to pro mně snadné rozhodnutí. Kdybych měla dostatek prostoru, abych mohla oddělit obě plemena, tak bych si funkčního devona pořídila. Ale tuto možnost nemám a mít nebudu, a PEB mám jak kocoury tak i kočky, takže nebylo co řešit. A se 4 chovnými kočkami žije u mně 5 kastrátů, se kterými se nedokážu rozloučit.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
hrubka



Založen: 22.08.2010
Příspěvky: 14

Předmět: plemena
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 9. 2011 16:49:26
Odpovědět s citátem

Já na tom také nic špatného nevidím, to by chudák chovatel musel mít nafukovací prostory Laughing Ale musí to být vždy smutné loučení Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: Re: plemena
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 9. 2011 18:49:42
Odpovědět s citátem

Doporučuji toto téma, kde se kastráti v chovu řeší Smile

http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=4060
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Luci + 4



Založen: 12.08.2007
Příspěvky: 329

Předmět: Re: plemena
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 9. 2011 19:42:46
Odpovědět s citátem

hrubka napsal:
Já na tom také nic špatného nevidím, to by chudák chovatel musel mít nafukovací prostory Laughing Ale musí to být vždy smutné loučení Sad


Chudák chovatel??? Možná by stačilo nepořizovat si další kočky, že. Chudáci kočky, které v 6 nebo 8 letech musí měnit domov, své dvounožce,své známé prostředí....

Antoine de Saint Exupery: "Stáváš se NAVŽDY zodpovědným za to, cos k sobě připoutal."
_________________
Někdo má kočky na střeše, někdo v kleci, někdo na kšeft, někdo ve voliéře, někdo na exhibici...Sad Naštěstí je pořád dost těch, kteří mají kočky v srdci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: Re: plemena
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 9. 2011 8:13:30
Odpovědět s citátem

Luci + 4 napsal:
hrubka napsal:
Já na tom také nic špatného nevidím, to by chudák chovatel musel mít nafukovací prostory Laughing Ale musí to být vždy smutné loučení Sad


Chudák chovatel??? Možná by stačilo nepořizovat si další kočky, že. Chudáci kočky, které v 6 nebo 8 letech musí měnit domov, své dvounožce,své známé prostředí....

Antoine de Saint Exupery: "Stáváš se NAVŽDY zodpovědným za to, cos k sobě připoutal."


Lucko, tohle ale nejde takhle říct, já jsem si taky myslela, jak je to kruté, ale chovatel si musí vybrat - buď bude především milovníkem koček a žádnou kočičku z domu nedá, a nebo se bude věnovat seriózní chovatelské práci se vším, co k tomu patří. Někdo to prostě dělat musí, jinak by dnešní chov nebyl tam, kde je. Jsem zásadně proti tomu dávat kočky pryč po 3-4 letech, jako jedna nejmenovaná rakouská CHS, ale když někdo najde 8 leté kočičce plnohodnotný domov, kde jí poiskytnou tu nejlepší péči - proč ne. Mnohdy je to pro kočičku lepší. Možná proto já nikdy nebudu dělat tu pravou chovatelskou práci..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Balisek



Založen: 07.12.2007
Příspěvky: 74

Předmět: Re: chovatelé bengálských koček
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 9. 2011 19:37:25
Odpovědět s citátem

viera1971 napsal:
Eistuje chovatel,který dává přednost láskyplnému domovu pro kotátko před penězi,které za něj dostane?Ptám se,protože myslím,že se nenajde nikdo,kdo by prodal např.na 4 částky namísto dvou.Myslíte si,že pokud je člověk na invalidním důchodu a nemá naraz v hotovosti,že není schopný poskytnout granule Royal Canin a veterinární péči?


Milá Věro, obávám se, že pláčete na špatném hrobě... Promiňte, ale chovatelská stanice není dobročinný ústav. Pokud tolik toužíte po bengálské kočce, jaký je problém pár měsíců počkat, místo splátek si peníze ukládat bokem a pak si kotě normálně koupit?

Nebo kdyby jste si dala trochu práce, našla byste třeba dospělou či odrostlejší kočku za velice rozumný peníz. Např. v této CHS můžete pořídit tuto 6letou interšampionku za symbolických 100 Euro
http://www.sumarum.cz/kocky/jojo/
(kočka je jinak uvedena v nabídce "Koťata" i s cenou jako 7. v pořadí).

nebo krásnou mramorovanou, již kastrovanou 8měs. kočičku za více než služných 250 Euro (když přerolujete psaný text, je první v nabídce):
http://www.sumarum.cz/kotatka/

Tady je zas krásná dospělá bengálka za 4.000 Kč:
http://zvirata.bazos.cz/inzerat/11814539/Exoticky-mazlicek-bengalska-kocka.php

Takže přestaňte brečet a zlobit se na chovatele - každý svého štěstí strůjcem!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (43x)
2
Britská krátkosrstá kočka (21x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
4
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (19x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
6
Mňoukání a štěkání (17x)
7
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (14x)
8
Kočičí jména (13x)
9
Proč se kočky nerady koupou, ale fascinuje je ... (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top