Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

DEVON REX

Fórum: Plemena

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
myrkur



Založen: 06.02.2012
Příspěvky: 43

Předmět: Re: Devonek stále leze na stůl a loudí :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 2. 2012 14:59:45
Odpovědět s citátem

Thunder,
to máte doma paličáčka Matulu Smile))) přilepený ke stolu jo Smile))
Já Moni sundavám a říkám, že nesmí a už to ví, takže někdy už stačí jen říct "dolů" Smile ale taky je nenápadná .... najednou upíjí ze sklenice, pak oblízává sýr...tu a tam jahodu...no jak pes Laughing Laughing Laughing

K hraní si vystačí se vším, co najde Smile je neskutečná Smile))

Ráno už má svoje místo na sušičce, kde kontroluje, jestli dávám dostatečný příděl granulek Laughing

Z.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BáraP



Založen: 15.12.2010
Příspěvky: 105

Předmět: Re: Devonek stále leze na stůl a loudí :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 2. 2012 16:17:53
Odpovědět s citátem

myrkur napsal:
Thunder,
to máte doma paličáčka Matulu Smile))) přilepený ke stolu jo Smile))
Já Moni sundavám a říkám, že nesmí a už to ví, takže někdy už stačí jen říct "dolů" Smile ale taky je nenápadná .... najednou upíjí ze sklenice, pak oblízává sýr...tu a tam jahodu...no jak pes Laughing Laughing Laughing

K hraní si vystačí se vším, co najde Smile je neskutečná Smile))

Ráno už má svoje místo na sušičce, kde kontroluje, jestli dávám dostatečný příděl granulek Laughing

Z.


je to všude stejné koukám Smile, můj merlinek ví, že nesmí na knihovnu a tak tam zásadně skáče v 5 ráno, aby mě vzbudil...protože "koťátko" chce pomazlit...a tohle je něco, co mě vždycky probere a když nereaguje na lusknutí, zvýšit hlas nemůžu kvůli spolubydlící...křičím šeptem...musím se zvednout z postele...asi chce mít jistotu, že budu na mazlení dostatečně při smyslech Very Happy
_________________
Lidé, kteří nemají rádi kočky, se v příštím životě narodí jako myši.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
myrkur



Založen: 06.02.2012
Příspěvky: 43

Předmět: Re: Devonek stále leze na stůl a loudí :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 2. 2012 16:57:59
Odpovědět s citátem

Baro,

ano, moje mimčo mě taky budí večer, v noci i brzy ráno, protože chce pod deku a hladit, v 6h už je ready pro hrátky, tak skáče po peřině a běhá po bytě Smile

dokonce když v noci vstanu, je mi v patách Laughing

Mě se to ale hrozně líbí, protože mám pocit, že je pořád se mnou a já nejsem sama Smile

Jo a miluje koupelnu)))) tam zkoumá všechno, dokonce i prádlo v pračce ji zaujalo )))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
myrkur



Založen: 06.02.2012
Příspěvky: 43

Předmět: jaké dáváte pamlsky?
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 2. 2012 18:40:03
Odpovědět s citátem

Ještě bych měla dotaz, jak najít ten správný pamlsek, nakoupila jsem 100% sušené maso, sušené rybičky i jiné pamlsky pro kočky, snažila jsem se ty nejkvalitnější, ale nic mojí devončí princezně nechutná, to masíčko spapá jen s granulkama, ty jí moc chutnají.

ráda bych jí občas odměnila něčím dobrým, co by jí zachutnalo, ale jak to najít? nechce se mi jí učit na naši stravu...neznáte nějaký fígl, nebo pamlsek, který jim chutná a není až tolik nezdravý??

díky Z.))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 2. 2012 21:58:19
Odpovědět s citátem

Kočky milují od Gimpetu sýrové bonbóny, a bez rozdílu všechny kočičí tyčinky, bývají po 4 nebo po 8 až 12ti kusech. To když vezmu do ruky, nastává hlasité očekávání stejně jako když vezmu do ruky šunky. Na šunku ujíždějí bez rozdílu.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: jaké dáváte pamlsky?
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 2. 2012 7:16:17
Odpovědět s citátem

Rubka baští tyčinky (např. DM) a odmítá bonbonky Whiskas.
Auriša baští obojí, tyčinky i bonbonky.
Maxíš baští bonbonky Whiskas Hairball a odmítá tyčinky jakýkoliv druh.

V podstatě jsme s pamlskama přestali experimentovat a dáváme jen tyhle dva typy.

Jinak jestli má kočina ráda granule a ráda chroupe, zkuste např. tyhle od Gimpetu:
http://www.allpet.cz/p4856-gimpet-cat-fischhappchen-rybi-susenky-na-cisteni-zubu-100-g/
http://www.allpet.cz/p4857-gimpet-cat-fleischballchen-masove-kulicky-na-cisteni-zubu-100-g/
http://www.allpet.cz/p4855-gimpet-cat-gefl-ugelhappchen-drubezi-susenky-na-cisteni-zubu-100-g/
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BáraP



Založen: 15.12.2010
Příspěvky: 105

Předmět: Re: jaké dáváte pamlsky?
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 2. 2012 11:03:11
Odpovědět s citátem

merlinek zbožňuje veškeré tyčinky od gimpetu...díky alergii má ale utrum...
_________________
Lidé, kteří nemají rádi kočky, se v příštím životě narodí jako myši.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Radava
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 2. 2012 11:42:43
Odpovědět s citátem

Já ještě nenašla pamlsek,který by chutnal všem třem našim kočkám Sad tyčinky z DM miluje Tobiáš, sežere je i Rozárka, Čenda ani náhodou. Lipánka Miluje Čenda, sežere jej i Rozárka, Tobiáš se ho ani netkne. MaltSoft pastu miluje Čenda, olíže ji i Tobiáš, netkne se ji ani náhodou Rozárka. Kočičí mléko miluje Rozárka, jakžtakž Tobiáš, Čenda se ho netkne ani tyčí..... Když jsem experimentovala s různými pamlsky, vždycky to bylo v nejlepším případě 2:1 (dva žrali, jeden ne), častěji 1:2 a velmi často 0:3, takže nakonec to vždycky sežral Silver, který jako venkovní kocour jediný není vybíravý a sežere všechno... zatím.
Takže opravdu těžko radit... zkoušet ... a nedělat si hlavu z toho, že jste se opět netrefila... Very Happy
Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 2. 2012 12:59:52
Odpovědět s citátem

Naše kočky mají rády snad všechno,tyčinky,všechny druhy mlsků od Gimpetu a také mlsky whiskas,které jsou v těch krabičkách jako kočičí hlava.Mají rády i maltsoft pastu,ani jedna si nevybírá,jenom Maruschka má problém,nemá zuby,ale rozlámu to na miniaturní kousíčky,pak to spolyká.

BBLMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 2. 2012 18:17:26
Odpovědět s citátem

No teď jsem si uvědomila, že tahle diskuse o pamlscích je mimo mísu jsme ve vláknu Plemena!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
myrkur



Založen: 06.02.2012
Příspěvky: 43

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 2. 2012 19:45:00
Odpovědět s citátem

Děkuji moc za tipy Smile

Tatiano, taky jsem si to uvědomila, ale vzhledem k tomu, že jsem se ptala na pamlsky u plemene devon rex (vím, je to jedno, kočičky si pamlsky nevybírají dle svého původu Smile ) tak by to mohlo být tolerováno.
Díky za tip na sýrové gimpet pamlsky, opravdu, dnes jsem koupila a Moni už chtěla krást celý pytlík Laughing

Koupila jsem Monince hračku, hrozně se jí to líbí, honí míček v takovém kole a vydrží si hrozně dlouho hrát )))))

Jinak se nenápadně rozhlížím po další kočičce...chjo...jen nevím, jak to udělat, aby mi to doma prošlo )).

Hezký večer
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 2. 2012 21:03:15
Odpovědět s citátem

Pokud byste chtěla dalšího devona, věděla bych o koťatech, mohu dát kontakt. Jsou to děti mojí bývalé tříbarevné Lálinky, žijí v Sušici.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
myrkur



Založen: 06.02.2012
Příspěvky: 43

Předmět: Devonci a jejich povaha :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 2. 2012 9:02:11
Odpovědět s citátem

Tatiano,
moc si toho vážím, ano, uvažuji o druhém devonkovi, protože Moninka je prostě úžasná Smile
Musím to doma probrat, protože je to vážné rozhodnutí, kdyby bylo na mě, už mám doma min.3....

Jinak jsem dámy zjistila, že mi moje kočičí slečna leze do kabelky Laughing Laughing a tahá si z ní to, s čím se dá hrát kutálená ))))

Už mi skáče každé ráno v koupelně na záda, když si čistím zuby, asi to bude náš ranní rituál Laughing je hrozně sladká )))

Máte taky nějaký rituál? Smile

Jinak přeji hezký den
Z.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 2. 2012 9:46:51
Odpovědět s citátem

Můj devon Claudius bere umyvadlo útokem také zásadně přes mé záda-jakmile se skloním k umyvadlu, popadne ho nezřízená touha jít se napít-na umyvadel mají hodně frekventovanou misku s vodou-takže skočí na má záda a pak na umyvadlo-je to taky takový jeho rituál. Devoni jsou taky úžasní-pořád za mnou běhá, ačkoliv je tlustý jak prasátko, je neobyčejně hbitý a je ho všude plno, někdy mám pocit, že tu mám těch rarachů několik a ne jen jednoho.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Emily



Založen: 10.06.2009
Příspěvky: 151

Předmět: Re: Devonci a jejich povaha :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 2. 2012 12:04:19
Odpovědět s citátem

Jasne ritualov je kopu!

Kazdy vikend sa cistia usi a strihaju pazury. To zahrnuje oblafnutie Montaka ktory cistenie usi nema rad a ked ma podozrenie ze sa k tomu schyluje, stava sa neviditelnym. Takze ho musim najst, pritom sustim DM tycinkami a predstieram, ze ziadna ocista sa nechysta Wink Potom ked maju obaja kocuri uska ciste a pazuriky ostrihane dostanu DM tycinku. Pricom dalsi ritual je, ze musim strazit Merlina, lebo je super rychly a vzdy sa pokusi zhltnut tycinku aj Montakovi.

Ked spim, niekolkokrat v noci pride ku mne Monty a zacne ma papulkou steklit na krku a funiet mi do ucha, cim mi dava najavo, ze by sa racil dostat pod perinu a mam ju preto laskavo nadvihnut. Merlin dava prednost spat v noci na mojom vankusi a to pekne v strede, mne velkoryso dovoli polozit si hlavu aspon na maly kusok na kraji.

Dalsi ritual je, ze ked skoro spim, zacne ich nesmierne zaujimat gulodraha, ktora inak lezi cely den bez povsimnutia.

Vzdy musia podrobit minimalne zrakovej a cuchovej kontrole vsetko co sa snazim zjest alebo vypit, aby som sa nahodou neotravila, predpokladam. Merlin vzdy dostane vylizat tanier z cestovin s paradajkovou omackou, ktoru miluje.

Ked sa sprchujem, obaja idu so mnou. Merlin vacsinou vyskoci na bojler a drieme. Zato Montak je artista. Ja sa sprchujem a on poskakuje na wecku a chysta sa skocit na sprchovy kut. Ja na neho revem “nesmies” a “neskac” ale niekedy to nepomoze a skoci. Zachyti sa prednymi labami o kraj dveri a ostane visiet. Neda sa mu vysplhat hore a tak tam visi a vrieska, ja casto s nasamponovanymi rukami sa ho snazim zachranit a zvesit dole. Niekedy nestihnem a on pleskne dole, nikdy sa ale nepouci a o par dni si toto cvicenie zopakujeme Laughing

Montak ked chce pomaznakovat, tresne sebou o podlahu, nastavi brusko a ja skrabkam a skrabkam a skrabkam.... Merlin ten je na suchy zips, nehne sa odo mna a spravne predpoklada, ze nemozem mat na praci nic lepsie a zaujimavejsie ako ho hladkat.

Obaja stale kradnu. Ja uz ani nehladam, odsuniem gauc a vsetko je tam Evil or Very Mad

Ked idem vysavat musim najprv lapit Montaka a skryt ho pod perinu. Inak dostava infarktovy stav a snazi sa narvat napr. za mikrovlnku, ktora je od steny asi 2 cm Shocked Po dovysavani ho vytiahnem zpod periny a idem s nim do kazdej izby a ukazujem mu, ze strasny bubak vysavac uz zmizol a byt je opat bezpecny Laughing inak by stravil pod perinou dlhy cas kym by sa odvazil von!

Obaja na mna STALE skacu a vozia sa na pleciach a chrbte. Niekedy na mna vyskocia obaja a zacnu sa navzajom strkat a fackovat. Do toho ja jacim a snazim sa ich dostat dolu, lebo ako sa biju snazia sa udrzat rovnovahu a zabaraju do mna pazury Twisted Evil

To len par prikladov ako to s mojimi devonmi chodi Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 2. 2012 17:51:46
Odpovědět s citátem

Tolik veselosti při dvou kouscích devonů Laughing Laughing Laughing !

Oni jsou fakt úžasní, a ve dvou toho natropí daleko víc než sám jediný. Devon by nikdy neměl být sám! Sám doma může být jen Macaulay Culkin, ale ne devon rex Wink .
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
myrkur



Založen: 06.02.2012
Příspěvky: 43

Předmět: Re: Devonci a jejich povaha :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 2. 2012 17:54:49
Odpovědět s citátem

Tatiano, Emily,

jsem se pobavila, jak jsem vaše příspěvky četla Smile
Někdy mám taky pocit, že Moninka je všude a není sama ))

Emily, teda já se bavila, s tím sprchovým koutem...)))) Já když se koupu ve vaně, tak Moni samozřejmě za mnou a začne si vykračovat po okraji vany, takže nedělám nic jiného, než že vysvětluju Moně, at si vyskoči na pračku, že by mohla spadnout do vody Laughing což jí samozřejmě nezajímá.

S tou mikrovlnkou )))) to jsem se smála, Mona dneska skočila poprvé na ledničku, nedoskočila, visela tam a pak trubka skočila přes pečivo dolů, schodila ho a lekla se...začíná skákat po výškách..

už jsem jí načapala, jak cvičí rovnováhu po LCD televizi..hezky nahoře po okraji....vymýšlí samé kulišárny))

Hezky se to čte Smile

Z.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 2. 2012 1:02:05
Odpovědět s citátem

Jó s devonem každého čekají zážitky.........že se nebude stačit divit.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Luci + 4



Založen: 12.08.2007
Příspěvky: 329

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 2. 2012 2:27:16
Odpovědět s citátem

Tohle je tak báječně pohodové vlákno...úžasná debata na milé téma...

Se omlouvám, že sem nakukuju, ale když mně se devonci moc líbí...vzhledem i povahou:-) Roztomilost, spojená s chytrostí a živostí....super kombinace.

Jinak, když čtu zážitky, rituály, tak fakt uvažuju, jestli devonci a tečkatky nemají nějaké společné prapraprapředky...Plno věcí totiž souhlasí a zažívám je také (jakož i další oběti tečkatek).

Asistence úplně u všeho...snažím se šroubovat šroub na skříňce a Missy má čumák těsně u šroubu, aby jako jí joooo neuteklo, jak ten šroub leze dovnitř...a samozřejmě, kdyby mi sjel šroubovák, tak aby jí ublížil, takže ji ženu...marné, udělá kolečko a kuk, už vizitýruje zas...zavřena za dveře usilovně hrabe škrabe nadává, nakonec přivolá Lassy, která má přezdívku Hlavní vrátná a prostým výskokem na kliku dveře otevře...

Asistence v koupelně, u vaření, u přebírání lejster...u zašívání....Aportování čehokoliv...Otvírání a vyklízení zásuvek. Občas výzkum gravitace - prostě zničehonic dekorativní drobnost, ležící nějaký čas nepovšimnuta na polici, je náhle neustále vytrvale shazována nenechavou packou posouvalkou shazovalkou...a tak.

Nedá se jim odolat, fakt ne...

Myrkur? Je jeden velmi krásný a pravdivý citát: "Jedna kočka vede neodmyslitelně k další" ( a já si zaboha nemohu vzpomenout, kdo je autor citátu, kruciš...)


A ještě jeden.

"Když něco udělá kočka, říkáme tomu instinkt. Když stejnou věc a ze stejného důvodu udělá člověk - říkáme tomu inteligence."
(Will Cuppy)
_________________
Někdo má kočky na střeše, někdo v kleci, někdo na kšeft, někdo ve voliéře, někdo na exhibici...Sad Naštěstí je pořád dost těch, kteří mají kočky v srdci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 2. 2012 16:44:56
Odpovědět s citátem

Luci + 4 napsal:

Myrkur? Je jeden velmi krásný a pravdivý citát: "Jedna kočka vede neodmyslitelně k další" ( a já si zaboha nemohu vzpomenout, kdo je autor citátu, kruciš...)



Byl to Ernest Hemingway Smile
_________________
Kačka + Betty + Wyome + Jessinka + Romeo

Kdyby bylo možné zkřížit člověka s kočkou, pak by byl mnohem dokonalejší. Jen kočka by si značně pohoršila. Mark Twain
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
myrkur



Založen: 06.02.2012
Příspěvky: 43

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 2. 2012 17:32:13
Odpovědět s citátem

Luci,

máte překrásné kočičky...ty jejich oči...dívala jsem se na Vaše fotky, opravdu je to paráda, dívat se na jejich fotky, co teprv naživo ))) asi

Asistence u všeho, to je výstižné Smile

Moninka je takový mazel!, lehne si mi na hrudník a já jí hladim, vydrží tak pořád Smile je úžasná, a vrní pořád)))

zbožnuju to malý bílý stvoření)) je s ní taková sranda...dneska jsem skládala prádlo a mizely mi ponožky ))) no Mona si je ukradla Smile je hrozně legrační, tohle dělá jak pejsek))

Koupila jsem klikr, zkusím jí naučit na klikr, je chytrá, mohla by to pochopit Smile a mohlo by se jí to líbit))

Z.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2012 1:10:37
Odpovědět s citátem

Klaudík jak je tlustý, tak je neuvěřitelně hbitý a rychlý, prostě černý kulový blesk. Už jsem přestala řešit, že mi vždy proklouzne mezi dveřmi-nikde ho nevidím, otevřu dveře a než je stačím zavřít, je x metrů za nimi. Nejdřív jsem se vztekala, chytala ho-byl to trochu problém, když si veme do hlavy, že si budeme hrát na honěnou Evil or Very Mad - teď ho nechám bejt a za chvíli ho to přestane bavit a přijde sám. Vyskočí mi na klín a začne se mízat, otírat si hlavu o mou tvář a jemně mi okusuje nos. Jednou mě kousl víc, že to zabolelo, tak jsem zařvala a kousla ho do ucha. On si to musí pamatovat, protože když teď jde na akci "nos", tak mu švidrají oči na předmět doličný a já v nich čtu "ještě dobrý? nebolí to?". Je prostě k sežrání, ten můj devon. Kdybych měla nafukovací byt, abych mohla chovat i devony, ach jo....
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
myrkur



Založen: 06.02.2012
Příspěvky: 43

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2012 8:52:31
Odpovědět s citátem

Mám stejný pocit s Moninkou, když si na mě hajne, položí se mi na hrudník a dává mi čumáčkem pusinky, to bych se rozkrájela...jen aby byla spokojená, je překrásná, a kdy na mě balancuje a já něco dělám, tak samozřejmě jednou rukou přidržuju aby náhodou nehapala Laughing a měla to pohodlné Laughing

Ty sýrové bonbonky od Gimpetu ...šiš kdybyste viděly ty mety když zašustím Laughing Laughing Laughing

Vše se přizpůsobilo Monince Cool na zemi samé hračky, myšky, balonky, děti vědí, že je maličká a může všechno Laughing Laughing jen do jídla jí učíme, že nesmí, zatím se to moc nedaří Laughing Laughing ale tak třeba se s Moninkou jednoho dne domluvíme na nějakém kompromisu Laughing Laughing

Hraje boxovací s myškama co má na hraní, když stojí na zadních, vypadá jak maličká bílá surikati Laughing Laughing má hrozně legrační dlouhý tlapky))

úplně si nás omotala Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 2. 2012 23:49:37
Odpovědět s citátem

Ten můj černý rarach musí být vždy se mnou, když jdu na WC. No a jeho oblíbené hobby je vyrážet mi z ruky papír, samozřejmě použitý, šlak by mě z něj trefil, z pacholka. Jsem vždy ve střehu, ale stejně se mu to někdy povede Evil or Very Mad . Ale nemám srdce ho tam nepustit nebo ho vyhodit, umí neuvěřitelně vytrvale žalostně kvílet za zavřenými dveřmi, že jen okoralé srdce by mu nepodlehlo Laughing . Je to lotr. I proto ho miluju, že s ním nikdy není nuda, pořád má nějakou lumpárničku v záloze.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
myrkur



Založen: 06.02.2012
Příspěvky: 43

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 2. 2012 21:15:44
Odpovědět s citátem

Moninka se mnou chodí jak na toaletu, tak do sprchy, a ano...jemné mnoukání říkající "jak jsi mi mohla zavřít před nosem"...mě nedá a Moninka je u všeho Smile

Ráno si se mnou čistí zuby, myje vlasy, sedí mi na rameni,když si maluju nový obličej Smile když dělám dětem snídani a jakmile zašustím granulema, už sedí na sušičce a čeká Smile)))

Minulou noc spala u dcery na peřině, je to tak hezký, moje dcera je maličká ještě, ale hraje si s Moninkou a Moni si jí asi oblíbila, tak chodí spinkat i k ní Smile

Když má Moni náladu, hajne si na záda a já drbu bříško, a roste jako z vody Smile)))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 2. 2012 23:26:02
Odpovědět s citátem

A kde jsou nějaké fotečky k vidění?
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
myrkur



Založen: 06.02.2012
Příspěvky: 43

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 2. 2012 21:08:28
Odpovědět s citátem

Fotečky dám do alba, které už máme založené Smile

Moninka je ve skoku na ramena přeborník Smile hajne si za krk nebo přes rameno a ohromně spokojeně vrní Smile

Taky už pěkně přibrala Smile Moninka má apetit )))

Devonci jsou úžasní!!! je rychlá mrštná, vyskočí mi na rameno z hrany u vany, balancuje na víku od pračky...neskutečně artistické výkony Laughing

Hezký večer všem )))
z.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
myrkur



Založen: 06.02.2012
Příspěvky: 43

Předmět: Devoní slečna se mrouská...jde jí nějak ulevit?
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 3. 2012 7:08:43
Odpovědět s citátem

Zdravím dámy,
moje devoní slečna se začala předevčírem mrouskat, až mrouskání skončí, dám jí kastrovat, ale ted chudák pořád našpuluje zadeček a hrozně moc mnouká, přijde mi, že až z toho už chraptí...
Dá se jí nějak ulevit, třeba mín jídla, nebo nějaký bylinný přípravek? asi ne že...ale ptám se, nevím, jak jí ted pomoct...

díky za odpověd
Z.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 3. 2012 16:15:22
Odpovědět s citátem

Obávám se, že to obě budete muset vydržet......
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
myrkur



Založen: 06.02.2012
Příspěvky: 43

Předmět: Monynka po kastraci
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 5. 2012 15:28:47
Odpovědět s citátem

Zdravím dámy,

po dlouhé pauze )). Moje Moňuška je po kastraci, ale rozjela se kýla, už byla 1x na operaci, aby se kýla spravila, ale zase to vypadá, že se dělá boulička.
Moňušce to vůbec nevadí, řádí jak satan Laughing ale veterináš mi říkal, že by jí mohl dát síťku, která by zastavila povolování vláken - tedy kýly.

Je možné kýle nějak předejít. Je pravda, že Moninka hodně skáče, je to malá rebelka..úžasná, pořád vrní jak harlejka )))), trápí mě, že už by šla po 3. pod narkozu. Je přeci jen maličká...

Děkuji
Zuzka s Moninkou
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (57x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (30x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (25x)
4
Britská krátkosrstá kočka (25x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (23x)
6
Mňoukání a štěkání (22x)
7
Kočičí jména (21x)
8
Mrouskání kočky (říje) (20x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (19x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top