Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Našli jsme britského kocoura - kotě


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Eewee



Založen: 05.03.2009
Příspěvky: 110

Předmět: Našli jsme britského kocoura - kotě
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 3. 2013 17:55:37
Odpovědět s citátem

Zdravím,
byli jsme krmit naši smečku venkovních koček a rozhodli jsme se, že navštívime jejich tajnou boudičku, do které přestali chodit, protože jsme jim nainstalovali nové a lepší. Když jsme přišli k boudičce tak jsme zahlídli krémový kožich a pak jsme uviděli vyděšené oči medové barvy. Začali jsme kočičáka lakat ven a ten s mňoukáním vylezl a začal se s námi mazlit. Kocourek je venku minimálně týden (podle velikosti klíštat), ale je dost hubený, takže je venku možná mnohem dýl. Je maličky odhaduju mu pět měsíců můžná miň. Takže to shrnu, našli jsme britského krémového kocourka asi 5 měsíčního. Neztratil jste ho někdo ? Neviděl jste někdo plakátky nebo v inzerci? jde o lokalitu Praha - Hostivař -Hostivařský park
Kdyby se nikdo neobjevil, neměl by o něj případně zájem, příjde mi ho na ven škoda.


Naposledy upravil Eewee dne 23. 3. 2013 19:53:48, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PetraS
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 3. 2013 19:24:07
Odpovědět s citátem

Nafoťte ho, dejte do galerie, tam chodí nejvíc lidí, a taky na Mimibazar a Miciny. Držím palce ať se ozve majitel. Petra
Odpovědět 
Karin Š.



Založen: 29.05.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: NJ

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 3. 2013 0:12:28
Odpovědět s citátem

Já vím, že tohle bude mimo téma, ale podle velikosti čeho??!
Vždyť tam do háje mrzne a to už ta sající havěť zase úřaduje?!!! Doufám, že se najdou majitelé... snad takového prcka nikdo úmyslně nevyhodil Sad
_________________

www.britaci.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 3. 2013 9:21:06
Odpovědět s citátem

Karin Š. napsal:
Já vím, že tohle bude mimo téma, ale podle velikosti čeho??!
Vždyť tam do háje mrzne a to už ta sající havěť zase úřaduje?!!! Doufám, že se najdou majitelé... snad takového prcka nikdo úmyslně nevyhodil Sad



Karin, bohužel ano. Náš Romeo měl už 3 klíšťata. Ty potvory asi nezničí vůbec nic Sad
_________________
Kačka + Betty + Wyome + Jessinka + Romeo

Kdyby bylo možné zkřížit člověka s kočkou, pak by byl mnohem dokonalejší. Jen kočka by si značně pohoršila. Mark Twain
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
BáraP



Založen: 15.12.2010
Příspěvky: 105

Předmět: Re: Našli jsme britského kocoura - kotě
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 3. 2013 11:06:30
Odpovědět s citátem

Eewee napsal:
Zdravím,
byli jsme krmit naši smečku venkovních koček a rozhodli jsme se, že navštívime jejich tajnou boudičku, do které přestali chodit, protože jsme jim nainstalovali nové a lepší. Když jsme přišli k boudičce tak jsme zahlídli krémový kožich a pak jsme uviděli vyděšené oči medové barvy. Začali jsme kočičáka lakat ven a ten s mňoukáním vylezl a začal se s námi mazlit. Kocourek je venku minimálně týden (podle velikosti klíštat), ale je dost hubený, takže je venku možná mnohem dýl. Je maličky odhaduju mu pět měsíců můžná miň. Takže to shrnu, našli jsme britského krémového kocourka asi 5 měsíčního. Neztratil jste ho někdo ? Neviděl jste někdo plakátky nebo v inzerci? jde o lokalitu Praha - Hostivař -Hostivařský park
Kdyby se nikdo neobjevil, neměl by o něj případně zájem, příjde mi ho na ven škoda.


popřípadě můžeme sdílet i na fb...v tomto směru je to dost prospěšná věc...
_________________
Lidé, kteří nemají rádi kočky, se v příštím životě narodí jako myši.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Eewee



Založen: 05.03.2009
Příspěvky: 110

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 3. 2013 11:51:23
Odpovědět s citátem

Ráno jsme chtěli kocourka chytit, že jej předáme do depozita. Našli jsem ho bohužel mrtvého :´( Měl hodně špinavé nohy (oproti včerejšku), takže měl asi silný průjem, šel na záchod a už se nezvladl vrátit do boudičky. Včera vypadal dobře, prostě jen hubený kocour, je to fakt rána Sad Večer ho jdeme odklidit, aby se další kočky nenakazali tím průjmem, a musíme vyčistit boudičku, seno v ní bylo mokré, asi byl dost nemocný, i když na to nevypdal. Ale všechno zlé pro něco dobré, nyní známe depozitum, které nám pomůže, když se objeví nějaké další nové zvíře. Ale stejně mě to deptá...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
BáraP



Založen: 15.12.2010
Příspěvky: 105

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 3. 2013 12:26:08
Odpovědět s citátem

Eewee napsal:
Ráno jsme chtěli kocourka chytit, že jej předáme do depozita. Našli jsem ho bohužel mrtvého :´( Měl hodně špinavé nohy (oproti včerejšku), takže měl asi silný průjem, šel na záchod a už se nezvladl vrátit do boudičky. Včera vypadal dobře, prostě jen hubený kocour, je to fakt rána Sad Večer ho jdeme odklidit, aby se další kočky nenakazali tím průjmem, a musíme vyčistit boudičku, seno v ní bylo mokré, asi byl dost nemocný, i když na to nevypdal. Ale všechno zlé pro něco dobré, nyní známe depozitum, které nám pomůže, když se objeví nějaké další nové zvíře. Ale stejně mě to deptá...


ach jo Sad tyhle zprávy špatně nesu...chudinka, tak snad mu je už dobře broučkovi.
_________________
Lidé, kteří nemají rádi kočky, se v příštím životě narodí jako myši.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PetraS
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 3. 2013 13:54:23
Odpovědět s citátem

Tak to je mi moc líto Sad
Odpovědět 
Eewee



Založen: 05.03.2009
Příspěvky: 110

Předmět: Re: Našli jsme britského kocoura - kotě
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 3. 2013 14:20:16
Odpovědět s citátem

Eewee napsal:
Zdravím,
byli jsme krmit naši smečku venkovních koček a rozhodli jsme se, že navštívime jejich tajnou boudičku, do které přestali chodit, protože jsme jim nainstalovali nové a lepší. Když jsme přišli k boudičce tak jsme zahlídli krémový kožich a pak jsme uviděli vyděšené oči medové barvy. Začali jsme kočičáka lakat ven a ten s mňoukáním vylezl a začal se s námi mazlit. Kocourek je venku minimálně týden (podle velikosti klíštat), ale je dost hubený, takže je venku možná mnohem dýl. Je maličky odhaduju mu pět měsíců můžná miň. Takže to shrnu, našli jsme britského krémového kocourka asi 5 měsíčního. Neztratil jste ho někdo ? Neviděl jste někdo plakátky nebo v inzerci? jde o lokalitu Praha - Hostivař -Hostivařský park
Kdyby se nikdo neobjevil, neměl by o něj případně zájem, příjde mi ho na ven škoda.


Říkali jsme si, že když je venku už nějakou dobu, že tu jednu noc zvládne, kor když má boudičku, vodu a jídlo, ale nezvládl... podle fotky by člověk neřekl, že to nevydrží..
Fotka zde: http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/883584_4773908339975_1911324391_o.jpg
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 3. 2013 14:44:35
Odpovědět s citátem

Tak to je mi strašně líto, chtěla jsem Vám dnes zrovna napsat, že kdyby se nenašlo místo, mám tu teď volnou karanténní klec. Taková škoda, měl krásný kukuč.

Opravdu bych tu nerada strašila, ale projeďte se po úklidu pro jistotu pořádně desinfekcí. Taková rychlost úmrtí může znamenat hodně ošklivou virozu. Tento týden jsem zrovna o tomhle mluvila s dvěma útulkářkama. Všechny máme bohužel zkušenost s něčím jako je panlukopenie ale zmutovaná nebo smíchaná s jinou virozou. Úmrtí byla během několika dní i jen přes noc. Očkování před tím neochránilo... Sad(
_________________
žižkovská smečka a Leemet
www.spokojenakocka.cz , www.malytygr.cz, www.toulavetlapky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Eewee



Založen: 05.03.2009
Příspěvky: 110

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 3. 2013 15:03:54
Odpovědět s citátem

Leemet napsal:
Tak to je mi strašně líto, chtěla jsem Vám dnes zrovna napsat, že kdyby se nenašlo místo, mám tu teď volnou karanténní klec. Taková škoda, měl krásný kukuč.

Opravdu bych tu nerada strašila, ale projeďte se po úklidu pro jistotu pořádně desinfekcí. Taková rychlost úmrtí může znamenat hodně ošklivou virozu. Tento týden jsem zrovna o tomhle mluvila s dvěma útulkářkama. Všechny máme bohužel zkušenost s něčím jako je panlukopenie ale zmutovaná nebo smíchaná s jinou virozou. Úmrtí byla během několika dní i jen přes noc. Očkování před tím neochránilo... Sad(


Můžete mi prosím poradit nějakou rozprašovací desinfekci? Máme specialní oblečení, když chodíme k těm venkovním, některé věci mohu bez problémů vyprat s desinfekcí. Ale nevím, jak bych řešila boty, případně bundy, co se nesmí prát.

Co se týče toho průjmu, kocourka jsme objevili teprve včera večer, průjem mohl mít klidně déle, neznali jsme ho. Ale ten průjem musel být silný, když se nezvladl vratit do boudy zmrzl kousek od ní. Ono to mohlo být z jídla, bůh ví co jedl... Nedávno v Hostivaři někdo trávil, mohl najít i návnadu a z toho to mít, těžko říct. Osobně si myslím, že to bylo z jídla, podle me sežral, co našel, byl hladový...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
BáraP



Založen: 15.12.2010
Příspěvky: 105

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 3. 2013 17:20:38
Odpovědět s citátem

Eewee napsal:
Leemet napsal:
Tak to je mi strašně líto, chtěla jsem Vám dnes zrovna napsat, že kdyby se nenašlo místo, mám tu teď volnou karanténní klec. Taková škoda, měl krásný kukuč.

Opravdu bych tu nerada strašila, ale projeďte se po úklidu pro jistotu pořádně desinfekcí. Taková rychlost úmrtí může znamenat hodně ošklivou virozu. Tento týden jsem zrovna o tomhle mluvila s dvěma útulkářkama. Všechny máme bohužel zkušenost s něčím jako je panlukopenie ale zmutovaná nebo smíchaná s jinou virozou. Úmrtí byla během několika dní i jen přes noc. Očkování před tím neochránilo... Sad(


Můžete mi prosím poradit nějakou rozprašovací desinfekci? Máme specialní oblečení, když chodíme k těm venkovním, některé věci mohu bez problémů vyprat s desinfekcí. Ale nevím, jak bych řešila boty, případně bundy, co se nesmí prát.

Co se týče toho průjmu, kocourka jsme objevili teprve včera večer, průjem mohl mít klidně déle, neznali jsme ho. Ale ten průjem musel být silný, když se nezvladl vratit do boudy zmrzl kousek od ní. Ono to mohlo být z jídla, bůh ví co jedl... Nedávno v Hostivaři někdo trávil, mohl najít i návnadu a z toho to mít, těžko říct. Osobně si myslím, že to bylo z jídla, podle me sežral, co našel, byl hladový...


to bylo první, co mě napadlo,jestli ho spíš někdo neotrávil Sad , podle fotky opravdu vypadá celkem "dobře", achjo...
_________________
Lidé, kteří nemají rádi kočky, se v příštím životě narodí jako myši.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 3. 2013 17:22:06
Odpovědět s citátem

Samozřejmě je to možné, že šlo o průjem z otrávené návnady nebo i něco jiného. Jen jsem chtěla raději upozornit na možnou virozu, protože pak je to mazec:(. Dostupný přípravek (ne jen pro vety) v rozprašovači je Ivasan, ten je i na parvoviry. V depozitu používám Incidur, ten je také dobrý.
_________________
žižkovská smečka a Leemet
www.spokojenakocka.cz , www.malytygr.cz, www.toulavetlapky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (77x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (34x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (30x)
4
Britská krátkosrstá kočka (30x)
5
Kočičí jména (29x)
6
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (27x)
7
Mrouskání kočky (říje) (26x)
8
Mňoukání a štěkání (23x)
9
Kočka a umění. 10. díl: 20. století (21x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top