Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Rozloučení

Fórum: Nemoci

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
mňoukátko



Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Praha - Letňany

Předmět: Rozloučení
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 4. 2019 21:17:44
Odpovědět s citátem

Milí přítomní,

abych začal od začátku. Jmenuji se Pinďa. Jsem kocourek z útulku. Vlastně v útulku jsem strávil jen 3 dny. Pak přišla taková mladá nenápadná slečna, já vycítil svoji šanci na lepší život, tak jsem neváhal a vystartoval jsem intenzivně se třít o její nohy. A zabralo to! Slečna pronesla, že chce mě, protože jsem si ji vybral. Hurá!

Následujících 14 let jsem strávil poklidně v domácnosti té slečny. No, vlastně nejdřív mi přinesla z útulku kamarádku, 6 měsíční zrzavou čičinu, ale ta bohužel po měsíci musela být uspána, neboť umírala na FIP. Potom se ta slečna změnila na mladou paní, pak přinesla domů miminko... a já byl i u toho, když u ní dvakrát propukla zákeřná schizofrenie. Pořád jsem jí byl nablízku.

Včera jsme byli u veterináře, protože poslední dobou hubnu, málo jím a hodně piju. Veterinář při vyšetřování mých vnitřností ultrazvukem řekl mojí paničce smutnou zprávu, že mi selhávají ledviny. Nedá se s tím prý nic dělat, život mi lze prodloužit jen přípravkem Semintra. Panička neváhala a Semintru koupila. Pokud zabere, budu mít před sebou ještě rok či dva života. Pokud nezabere, možná tu nebudu už za pár měsíců.

Držte mi proto pěsti, ať Semintra zabere a jsem tu ještě 2 roky. A já se s vámi na sklonku svého života loučím a chci poděkovat všem, kteří mojí paničce (přezdívka mňoukátko) radili během mého života.

-----------------------------------------------------------------------------------------

S pozdravem

kocour Pinďa, mňoukátko, její manžel a nyní už přerostlé mimino

------------------------------------------------------------------------------------------
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
mirkacab



Založen: 19.05.2016
Příspěvky: 9

Předmět: Všichi držíme pěti a tlapky !!!
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 4. 2019 20:23:48
Odpovědět s citátem

Milý Pinďo.
Jmenuji se Gafíček a bude mi 14 let.
V devíti letech sem napsala moje láska dvounohá že umírám a co má dělat a všichni jí pomohli radami a rozhodla se to nevzdat a bojovat.
Tak tě prosím,kvůli tvojí dvounohé abys to ještě nevzdával!!!
V neděli k nám zase přijede teta Jana od Jumba a od Mourka.Tak jí řekneme ať ti taky drží pěsti a tlapky.
Ahoj kluku a drž se!
Gafíčak,Vtěrinka,Čikýnek a Kočka.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
mňoukátko



Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Praha - Letňany

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 4. 2019 21:11:17
Odpovědět s citátem

Gafíčku,

děkuji za povzbuzení, ale moje panička je přesvědčená, že se můj život ať už pomalu nebo rychleji blíží ke konci. Připravoval nás na to náš veterinář, který se sice může mýlit, ale on na ultrazvuku jasně viděl, že moje ledviny nemají žádnou kůru, což je prý špatně. Taky mám všechny příznaky 3. fáze selhávání ledvin, jako je pohublost (vážil jsem až 5 kg, teď už vážím jen 3 kg), nižší chuť k jídlu, časté pití + časté močení, dokonce mám i nízkou teplotu, veterinář mi naměřil jen 37°C. Panička se ptala veta, co ta nízká teplota může znamenat, a on stručně řekl, že spoustu věcí.
Gafíčku, co ti bylo v 9 letech? Proč si tvoje panička myslela, že umíráš? Říkal vám to taky veterinář?
Přeji ještě hodně dlouhý život a nezapomeň občas paničku pozlobit, jako třeba drápnout jí gauč. Wink

kocour Pinďa
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
MařiČa



Založen: 07.08.2017
Příspěvky: 5

Předmět: Držíme ti všechny tlapky.
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 4. 2019 11:44:48
Odpovědět s citátem

Milý kocourku Pinďo,
jmenuji se Ašinka a bude mi 17, jsem také zachráněné kotě.
Gafíček má pravdu, vždycky je naděje. Léky ti určitě zaberou, ale musíš tomu věřit ty i mňoukátko. A navíc, přeci bys jí tu nenechal samotnou. To žes zhubnul neznamená, že se ti zdraví nezlepší. S léky a vhodnou baštou to určitě půjde.
Držíme ti vše 32 svých tlapek moc ti přejeme zlepšení a ještě léta spokojeného života. Ašinka a KChk.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mňoukátko



Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 53
Bydliště: Praha - Letňany

Předmět: Děkuji
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 4. 2019 19:31:37
Odpovědět s citátem

Děkuji všem za podporu a slibuji, že budu bojovat až do poslední chvíle.
Pokud se chcete podělit i o své příběhy (se šťastným koncem), rádi si je s paničkou přečteme.

kocour Pinďa + mňoukátko
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (47x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (23x)
3
Britská krátkosrstá kočka (22x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (21x)
5
Mňoukání a štěkání (20x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (20x)
7
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (17x)
8
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (15x)
9
Kočičí jména (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top