Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kotě pro Zaruchu


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Zarucha
Anonymní





Předmět: Kotě pro Zaruchu
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 8. 2006 12:25:13
Odpovědět s citátem

Ahoj, už jsem sem několikrát psala, hlavně k tématu kastrace. Mám třináctiměsíční černou britku Zaruchu, nalezence (klasika - mňoukací kotě po vánocích polozmrzlé ve sněhu, nechtěný dárek). Ujala jsem se jí, protože jsem se právě nastěhovala do nového bytu a bydlela jsem tam sama a kočky mám odjakživa. Půl roku byla Zarucha - jedináček v pohodě. Naprotej mazel, čistotná, úplně dokonale ke mně přilnula.

jenže mám hodně náročnou práci, jsem novinářka. Někdy nejsem v práci osm, deset, ale klidně i čtrnáct hodin, někdy pracuju i o víkendu. Pak mám zase pár dnů volna. Zarucha vypadala dlouho spokojeně, vítala mně, ale rozhodně nepůsobila smutně.

V červenci byla kastrovaná, i to přestála bez jakýchkoli problémů. S kastrací to určitě nesouvisí - ale zničeho nic vypadá strašně opuštěně. Přijdu z práce, nehne se ode mě, nosí mi míčky v puse Smile donekonečna aportuje...naučila se na vodítko, chodíme ven na procházky, ale vypadá to, že ani to jí nestačí. Dost čast sedí u dveří, i když já jsem doma. Diskutovala sjem to se sousedkou, která taky kočku má, už hrozně starou:-) Říkala, že Zarucha přes den slyšet není, ale kotě by jí prospělo. Na hraní, kamarád, protějšek.

A popravdě - už koukám po annonci. Co myslíte vy? Nemůžu totiž odhadnout, zda to Zara na druhou stranu snese, jestli nebude moc žárlit - spí se mnou v posteli (lehá si na mě:-)) sedí mi na klíně, když koukám na televizi, aby to kotě nerozcupovala...omlouvám se za tak dlouhý příspěvek, ale není o snadný. Okolí mě zrazuje - to ti nestačil jeden nalezenec, to musíš mít doma celej útulek a tak...a já nevím.
Odpovědět 
kk.kacka



Založen: 06.12.2005
Příspěvky: 10
Bydliště: Ostrava

Předmět: Re: Kotě pro Zaruchu
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 8. 2006 12:47:32
Odpovědět s citátem

Ahoj, nevím či poradím nebo neporadím,ale napíšu Ti svou zkušenost a názor.My máme doma taky samotného kocourka, vypadá spokojený ( je stejný mazlík jako Zarucha ),ale myslíme, že by byl šťastný za brášku nebo sestřičku ( podle mne, mu žádné i dlouhé hraní nenahradí tu kuličku co s ním bude blbnout neustále) Surprised) a vlastně litujem, že jsme si rovnou s naším Bidžouškem nepořídili hned i některého z jeho sourozenců. S tím jak se snesou, je to těžké..zvyknout si pode mne na sebe zvyknou,ale je těžko říct, jestli za den, za týden či dva. Možná to bude složitější období,ale každopádně, to stojí za to, protože nikdo Zaruše toho brášku či sestřičku nenahradí Surprised). Když si počteš ve více fórech tak jednoznačně zjistíš, že s tímto názorem nejsem sama. Surprised)) - ohledně tohoto tématu se už tady mluvilo mnoho .o). A pokud Ti nejde o nějakou papírovou kočičku, tak pokud můžu doporučit koukni na tuto stránku: http://www.modrykocour.cz/kockoalbum-stranka.php?cid=799 , najdeš na ní spousty foteček Agiho ( černobílý), který zrovna svou rodinku hledá Surprised)). Tak nám pak dej vědět, jak ses rozhdola a držím palce a každopádně doporučuju BĚŽ DO TOHO Very Happy , není nad to sledovat dva mazlíky spolu pohromadě Very Happy .já už se moc těším, jak nám přibyde druhý do rodinky Laughing .Ahooj Kačka a BJ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Anonymní






Předmět: Re: Kotě pro Zaruchu
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 8. 2006 13:50:46
Odpovědět s citátem

Díky za rychlou odpověď a tip: Agi vypadá rozkošně, ale co jeho bratříček? Bylo by asi krutý je od sebe roztrhnout...a taky nevím, jestli nejsou ěnkde moc daleko, jsem z Prahy...Smile
Odpovědět 
Zarucha
Anonymní





Předmět: Re: Kotě pro Zaruchu
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 8. 2006 13:51:37
Odpovědět s citátem

oops, zapomněla jsem se podepsat, jsem to pořád já, Zarucha
Odpovědět 
kk.kacka



Založen: 06.12.2005
Příspěvky: 10
Bydliště: Ostrava

Předmět: Re: Kotě pro Zaruchu
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 8. 2006 14:14:13
Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
Díky za rychlou odpověď a tip: Agi vypadá rozkošně, ale co jeho bratříček? Bylo by asi krutý je od sebe roztrhnout...a taky nevím, jestli nejsou ěnkde moc daleko, jsem z Prahy...


Ahoj,Agiho bratříček už snad svého budoucího paníčka má , původně si nikdo nepřál,aby byli rozděleni, ale takhle nikdo dva mazlíky zároveň nechtěl a tak nic jiného nezbývá, než aby každý putoval do svého nového domečku.A s tím, že jsi z Prahy, by taky určitě nebyl problém.Pokud by jsi teda měla o Agiho opravdu zájem,tak se mi ozvy na kk.kacka@seznam.cz a já bych Tě spojila s Karlou..a určitě by jste se domluvily Very Happy .Přejem hezkého odpoledne Kačka a BJ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: kotě
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 8. 2006 14:29:06
Odpovědět s citátem

Ahoj, také se přimlouvám za jednoho z Vetřelců Smile Jinak druhá kočka je dobrý nápad, tedy alespoň já toho nelituju, také jsem Rafa pořizovala později, ale dneska je to nerozlučná dvojka, není mi blbé jet třeba pryč na víkend a občas jsou lepší než TV Cool
Tak se budu těšit na info!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
zarucha
Anonymní





Předmět: Re: kotě
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 8. 2006 15:23:47
Odpovědět s citátem

Díky všem:-)

My už jsme s Karlou ve spojení, opravdu se schyluje k tomu, že Zaruchy bratříček bude právě Agi. Snad to půjde. Mám trochu rozhozený sítě i po jinejch koťátkách, co potřebujou domov (nechtěla jsem nic papírovýho, spíš pomoct nalezencům:-), ale po víkendu se to rozetne:-) Razz To bude tanec Twisted Evil
Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: Re: kotě
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 8. 2006 15:30:34
Odpovědět s citátem

zarucha napsal:
Díky všem:-)

My už jsme s Karlou ve spojení, opravdu se schyluje k tomu, že Zaruchy bratříček bude právě Agi. Snad to půjde. Mám trochu rozhozený sítě i po jinejch koťátkách, co potřebujou domov (nechtěla jsem nic papírovýho, spíš pomoct nalezencům:-), ale po víkendu se to rozetne:-) Razz To bude tanec Twisted Evil


Tak to už se nemůžu dočkat pondělí (aspoň nějaký důvod) abych se dozvěděla jak to dopadne! No a berte to tak, že Agi je taky nalezenec tak opravdu pomůžete Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Anonymní






Předmět: Re: kotě
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 8. 2006 18:07:25
Odpovědět s citátem

My už jsme s Karlou ve spojení, opravdu se schyluje k tomu, že Zaruchy bratříček bude právě Agi. Snad to půjde. Mám trochu rozhozený sítě i po jinejch koťátkách, co potřebujou domov (nechtěla jsem nic papírovýho, spíš pomoct nalezencům:-), ale po víkendu se to rozetne:-) Razz To bude tanec Twisted Evil[/quote]

To by byla ta nejkrásnější zpráva týdne, že by Agi měl svůj domeček a ani vlastně nepřišel o sourozence a Koka mu tu lásku nahradila Zarucha Very Happy a samozřejmě Ty Very Happy .TAk se moc těším na pondělí Very Happy ahoj a podrbání Zarušce
Odpovědět 
kk.kacka



Založen: 06.12.2005
Příspěvky: 10
Bydliště: Ostrava

Předmět: Re: kotě
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 8. 2006 18:08:35
Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
My už jsme s Karlou ve spojení, opravdu se schyluje k tomu, že Zaruchy bratříček bude právě Agi. Snad to půjde. Mám trochu rozhozený sítě i po jinejch koťátkách, co potřebujou domov (nechtěla jsem nic papírovýho, spíš pomoct nalezencům:-), ale po víkendu se to rozetne:-) Razz To bude tanec Twisted Evil


To by byla ta nejkrásnější zpráva týdne, že by Agi měl svůj domeček a ani vlastně nepřišel o sourozence a Koka mu tu lásku nahradila Zarucha Very Happy a samozřejmě Ty Very Happy .TAk se moc těším na pondělí Very Happy ahoj a podrbání Zarušce[/quote]

omlouváms e, nepřihlásila sjme se,a tak jsme se zobrazila jako anonymní Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Anonymní






Předmět: Re: kotě
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 8. 2006 15:50:38
Odpovědět s citátem

Ahoj, moc sem nechodím, ale nedá mi to - místo plánované jedné kočičky máme dva sourozence a je to náááááádhera! Pro nás i pro ně a jsme všichni moc šťastní, že jsme dali na doporučení a nezůstali jsme u jedináčka. Potvrzuju- nejsou to jen řeči, je to tak!
Odpovědět 
Tereza



Založen: 27.07.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: Praha

Předmět: Re: kotě
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 8. 2006 15:24:11
Odpovědět s citátem

Anonymous napsal:
My už jsme s Karlou ve spojení, opravdu se schyluje k tomu, že Zaruchy bratříček bude právě Agi. Snad to půjde. Mám trochu rozhozený sítě i po jinejch koťátkách, co potřebujou domov (nechtěla jsem nic papírovýho, spíš pomoct nalezencům:-), ale po víkendu se to rozetne:-) Razz To bude tanec Twisted Evil


To by byla ta nejkrásnější zpráva týdne, že by Agi měl svůj domeček a ani vlastně nepřišel o sourozence a Koka mu tu lásku nahradila Zarucha Very Happy a samozřejmě Ty Very Happy .TAk se moc těším na pondělí Very Happy ahoj a podrbání Zarušce [/quote]

Tak jak to dopadlo??? Shocked
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zarucha
Anonymní





Předmět: Re: kotě
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 8. 2006 16:23:02
Odpovědět s citátem

[Tak jak to dopadlo??? Shocked[/quote]

Zatím nám držte palce. Přes září mám dvě dlouhodobý služebky, můžu se postarat o Zaruchu, ta je na cestování zvyklá, ale dva kocouře bych nezvládla, zvlášť, když se neznají. Jsem ale pořád Agi - čekatel: S Karlou jsme se dohodly tak, že Agi pořád "hledá Páníčka" a kdyby se přes to září nikdo lepší nenašel, beru Agíse já, to už budu doma. Jinak se na Kocouřovi poohlédnu pro jiném kamarádovi pro Zaru, už se na kočičí společnost moc těší.

Takže oba Vetřelci budou ještě nějakou dobu spolu, ale bez domova Agi rozhodně nezůstane. Takže nám všem držte palce:-) Laughing
Odpovědět 
kk.kacka



Založen: 06.12.2005
Příspěvky: 10
Bydliště: Ostrava

Předmět: Re: kotě
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 8. 2006 13:47:25
Odpovědět s citátem

Zarucha napsal:
[Tak jak to dopadlo??? Shocked


Zatím nám držte palce. Přes září mám dvě dlouhodobý služebky, můžu se postarat o Zaruchu, ta je na cestování zvyklá, ale dva kocouře bych nezvládla, zvlášť, když se neznají. Jsem ale pořád Agi - čekatel: S Karlou jsme se dohodly tak, že Agi pořád "hledá Páníčka" a kdyby se přes to září nikdo lepší nenašel, beru Agíse já, to už budu doma. Jinak se na Kocouřovi poohlédnu pro jiném kamarádovi pro Zaru, už se na kočičí společnost moc těší.

Takže oba Vetřelci budou ještě nějakou dobu spolu, ale bez domova Agi rozhodně nezůstane. Takže nám všem držte palce:-) Laughing[/quote]

Tak to je paráda..jsem moc ráda Surprised)), že to s Agískem vypadá taky dobře Surprised))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (33x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (29x)
3
Debakl (21x)
4
Zlomek vteřiny (21x)
5
Byl jsem hubenej a mrňavej (20x)
6
HCM u koček - program PawPeds (20x)
7
Kočky a vepřové maso - jak je to ... (18x)
8
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (17x)
9
Na domácí frontě klid? (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top