Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

naléhavé! eroze v tlamce


Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: naléhavé! eroze v tlamce
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 9:14:43
Odpovědět s citátem

Mému kocourovi se objevily eroze v tlamce, hrozně slintá, nemůže jíst ani pít, jak ho to bolí. Myslím si, že by to mohla být caliciviroza, i když je na ní očkovaný. Ale přinesla jsme před týdnem nemocná koťata z útulku, s hroznou rýmou. Už do něj nedokážu dostat ani vodu stříkačkou a jak strašně slintá, je dehydratovaný. Jak mu mám pomoct? Doktor mi dal akorát na mazání mezokain, ale přijde mi, že to je na nic. Dneska ho čekají asi zase infuze... Čím mám ty eroze mazat, mám mu dávat heřmánek? Napadá vás něco, jak mu ulevit, jak postupovat?
Díky!


Naposledy upravil Leemet dne 5. 12. 2007 17:27:18, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: naléhavé! eroze v tlamce
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 9:28:33
Odpovědět s citátem

Tady řešila kalicivirozu Verunka - dostala na to od veterináře antibiotika Synulox. Nepletu-li se, tak mezokain je anestetikum, což podle mě není léčba, jen utlumí bolest.
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?p=9437&highlight=kaliciviroza#9437
Doporučovala bych zvážit změnu veterináře.
Taky bych se optala veta na rehydratační nápoj od Royal Canin; vpraví do těla potřebné minerály (s vodou, pomocí stříkačky); a na doplnění energie pastu Calopet.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 10:15:19
Odpovědět s citátem

Ano, od Verunky jsem to pročetla celé. Bohužel jsem si nikde nevšimla názvů té masti a té vodičky na potírání. U kocoura to nejdříve vypadalo i na selhání ledvin - že by se eroze udělali z urémie, ale naštěstí krev je dobrá. Ale od soboty nejí, nepije, včera přes den to bylo lepší, neslintal, tak jsem do něj stříkačkou ládovala tu směs od RC a vodu. Po 3 dnech se aspoň konečně vyčural. Ale dneska je to katastrofa, vydávil nějakou tmavě hnědou tekutinu a u tlamky má všude sliny. Je apatický. Asi to je hodně těžký průběh virozy, dneska na veta uhodím. Jinak Synulox dostává injekčně už od neděle a zatím opravdu žádné zlepšení nepozoruju.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 10:31:21
Odpovědět s citátem

Jestli dávil tmavě hnědou tekutinu (asi krev?) už to není problém v tlamce, ale celém zažívacím ústrojí. Změňte veterináře a rychle.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 11:51:54
Odpovědět s citátem

chodíme na kliniku, tak je tam doktorů víc, asi jim svolám konzilium:(
jinak jsem s jejich službami byla vždy spokojená
možná dneska tedy dojde na kontrast žaludku a určitě infuze
je možné že se můžou z kalicivirozy udělat i vředy v jícnu nebo v žaludku?
tedy pokud je to kaliciviroza (nic jiného mě nenapadá a vety taky ne)
paní z depozita mi psala, že jediná záchrana je cpát do něj vodu a jídlo násilím, dávat antibiotika a doufat, v nemocnici ho nechávat nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 12:08:17
Odpovědět s citátem

Každá rada drahá. Dle informací co jsem teď narychlo našla na netu by snad kaliciviróza měla napadat pouze dýchací ústrojí a měla by být léčitelná. Můžu se zeptat odkud jste a kde je tedy zmíněná klinika?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 12:19:31
Odpovědět s citátem

Z Českého Brodu, chodíme tu do veterinární nemocnice
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 13:08:36
Odpovědět s citátem

Uvidíte, jak se k tomu budou na klinice odpoledne stavět. Pokud budou bezradní, určitě bych na vašem místě zkusila zajet na nějakou větší kliniku do Prahy, kde mohou mít třeba lepší diagnostické vybavení a samotní veterináři budou i zkušenější.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tif



Založen: 15.02.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: okres Nový Jičín

Předmět: re
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 13:11:56
Odpovědět s citátem

Ještě mě napadá, že podobnými příznaky se projevuje požití nějaké dráždivé látky....neměl třeba někde venku možnost něco olízat, například vápno, nebo neokusoval nějakou jedovatou rostlinu? To by pak vysvětlovalo to postižení v jícnu nebo i v žaludku....
_________________
tif, Barča, Šebí a Mikča
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lenka V.



Založen: 15.03.2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Úžice u Kralup n.Vlt

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 13:43:00
Odpovědět s citátem

Na calicivirozu je nejlepsi antibiotikum Ronaxan, ten zabírá mnohem líp než Synulox. Hlavně zavodnit - každé dvě-tři hodiny vodu - nejlépe kojeneckou, příp. s RC rehydratation support, vývar, ředěnou Tatru se žloutkem - cokoliv bude ochotný pozřít stříkačkou. Rozmíchat Calopet pastu v kočičím mléce, zas dávat stříkačkou. Držíme palce.
_________________
Lenka Venclíková
Dee burmilky
silver & golden
www.burmilla.snadno.eu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 15:49:32
Odpovědět s citátem

On je to čistě bytovej kocourek, otrava mě napadla hned jako první, když začal slinit, ale nic se u nás nezměnilo, žádné saponáty, nové kytky...nikde nic olíznout nemohl. Jedině koťátka z útulku jsou u nás nový.
Teď mu začalo týct z nosu, takže to fakt bude viroza.Koupila jsem mu heřmánkovej čaj a budu se to do něj snažit dostat s Glukopurem.
Kuře už se vaří na plotně a budu ho krmit asi jako husu přímo do krku. Jinak aspoň si teď došel zase na záchod, dneska už čural dvakrát, což mě povzbudilo. Ještě mu ty rány chci pomazat genciánem, jestli není pro kočky jedovatý - musím si to zjistit.
Díky moc za rady!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 15:52:56
Odpovědět s citátem

Spíš než cpát jak husu samotným kuřetem ho napájejte tím kuřecím vývarem. Ať se dá kocourek brzy dohromady! Gencián - nevím, ale určitě to prvně zjistěte, např. jod je pro kočky smrtelně jedovatý!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 15:56:05
Odpovědět s citátem

To mi právě poradili v depozitu, že do něj musím dostat i maso, aby vydržel
No uvidím, jaký to bude boj s tím čajem, Včera mě pokousal pěkně:(
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2007 0:11:47
Odpovědět s citátem

Tak jsme se před chvílí vrátili z veteriny - Fidorka byl přes hodinu na kapačkách, dostali jsme antibiotika, Baypamun a máme ty poškozená místa v tlamce mazat Gingisanem. Bohužel se mu objevili nová ložiska na dásních, kůži pod čumákem má už do krve rozedřenou. Až si říkám, že je lepší, když je mírně dehydratovaný - to pak neslintá a neolizuje si ty vřídky.
Doktoři už mě upozornili na možnost testů FIV a Felv:(. Na virozu moc nevěří. Pokud se stav rapidně nezhorší, máme kontrolu v pondělí.
Za jak dlouho tak zabírá Synulox? Fidorka ho bere od neděle a zatím nic moc, jen teplotu se podařilo snížit na normál. Teď mu ho budu píchat doma, prášky do něj nenarvu a cesta k vetovi ho strašně stresuje:(
Tohle to opravdu nikomu nepřeju zažít, jsem na dně. Moc obdivuju lidi v depozitech, že takové starosti fyzicky i psychicky vůbec zvládají:(
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: Fidorka
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2007 19:06:25
Odpovědět s citátem

Synulox by začal zabírat už nejpozději po 48 hodinách, většinou po 24, takže by to asi chtělo změnit antibiotika. Pokud ale půjdete ještě na infuzi (nevím, zda ji dostává do žíly nebo pod kůži?), pak je nejjednodušší při napíchnutí žíly vzít trochu krve a udělat též test na FeLV a FIV, aby se vyloučila některá z těchto nemocí. Baypamun jako imunopreparát byl určitě dobrý krok. Pokud do něj chcete dostat i maso, zkuste ho rozmixovat a dát ho trochu do více vývaru a takto mu ho podat stříkačkou, představte si, kdyby Vám někdo do bolavé pusy nutil suché maso - trpívala jsem na afty a brečela jsem si jako dospělák i do talíře s polívkou.... Vydržte, je to náročné na nervy, každá nemoc našich miláčků nás deptá, ale bojujte, držím palce a dejte vědět!!
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2007 22:23:28
Odpovědět s citátem

Moc ráda bych pomohla-zkuste tento kontakt, je-li to ten samý doktor Hřebík, který kdysi pomohl mému kocouři, tak mu zkuste třeba zavolat (zeptejte se ho, zda byl v TV-pokud ano, je to on) - je hodně dobrý na kočky - MVDr. Theodor Hřebík, http://www.firmy.cz/phr/MVDr.h%C5%99eb%C3%ADk

Adresa:
Novovysočanská 2d
190 00 Praha 9
E-mail: vet.novovysocanska@volny.cz
Kontakty:
ordinace: 266 316 309

Strašně držím palce, ať se z toho dostane, mě během 1 dne odešla jedna nádherná briťule, tak vím, co to je, dívat se, jak trpí a nemoct pomoci. Ale kocourovi tento doktor fakt pomohl-zachránil mu život.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2007 23:29:12
Odpovědět s citátem

Děkujeme já i kocourek moc za podporu. Dneska nastavil hlavičku na podrbání, mňoukl si a ducnul mě, taky mi slízal pár kousků masíka z ruky. Z misky se bojí jíst, protože má do krve rozedřený čumák. No byla jsem šťastná jak blecha. Ale ještě se bojím jásat, že to znamená obrat k lepšímu, pít stále odmítá. A dostat do něj 20-30 ml každé dvě hodiny je nemožné. Jedeme po 10 ml, naštěstí už neslintá, tak si říkám, že už nemá tak velkou zrátu tekutin. Pořád ho tahám chudáka za kůži, jestli není dehydratovaný. Naši první injekci mi komentoval pět minut, ale zvládli jsme to:). Pokud se jeho stav nebude lepšit, pojedeme v sobotu k jinému vetovi. Díky Tatiano za tip!
Stále dumám nad FIV a Felv, testy nakonec asi udělat nechám. Mojí druhý kočičce Jasmínce začalo od včera malinko téct z nosu a slintala, dneska taky trochu. Jak Fidorka ze začátku. Ale jinak je v pohodě, žádná apatie, papká, mazlí se a kulí oči na koťata. Takže moje teorie je, že to chytla taky, jenže do ní cpu Plerasan a asi je na tom s imunitou líp než Fífa. A teď jsou dvě možnosti - opravdu se jedná "jen" o virozu (což by bylo super) a nebo má Fidorka některou nemoc "F" a proto to u něj propuklo tak hrozně. Každý je odjinud, nejsou ani stejně staří. Fidorka nebyl za 3,5 roku ani jednou nemocný. Očkovaný byl ale až ve dvou letech, minulý vet to považoval pro byťáka za zbytečné.
Omlouvám se za takový román, ale člověk musí pořád přemýšlet ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2007 23:32:23
Odpovědět s citátem

Jo a pokud vše zvládneme, v což doufám! tak budu asi řešit snášenlivost dvou dospělých koček a dvou koťat. To je taky terno:o)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 12. 2007 10:04:36
Odpovědět s citátem

Leemet napsal:
Jo a pokud vše zvládneme, v což doufám! tak budu asi řešit snášenlivost dvou dospělých koček a dvou koťat. To je taky terno:o)


To už bude lepší věc k řešení, než ta současná Wink Strašně držím palce, ať se z toho dostanete.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: Fidorka
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 12. 2007 19:30:04
Odpovědět s citátem

Leemet, jak to prosím vypadá s Fidorkou???
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Marge



Založen: 08.10.2007
Příspěvky: 47

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 12. 2007 23:06:39
Odpovědět s citátem

Připojuji se k dotazu, jak je Fidorkovi? A jak kočičím prťouskům, o kterých píšete vedle? I když nemůžu nijak pomoct, prožívám to s Vámi.
Těším se na dobrou zprávičku, Marge
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 12. 2007 14:46:36
Odpovědět s citátem

Zdravím, je to jak na houpačce. Včera se nasadily nová antibiotika - tetracykliny a vzal se vzorek hlenu z čumáčku na kultivaci. Měla jsem pocit, že je to nějak lepší. Fífa sám od sebe spapal celou konzervičku Shiny Cat a vyvaloval pupík na drbání. Dneska začal prskat krev (asi jak má rýmu, tak mu praskly žilky) a kusy hlenu. Nevím, jestli mám mít radost, že ze sebe dostal takový kus "hnusu", co měl v nosíku. Ale opět nežere.
Jinak ho podezřívám, že tajně pije z fontánky, když spíme:). Protože přes den jsem pořád u něj a fontánky si ani nevšimne. Pořád ho tahám za kůži, jestli není dehydratovaný, ale právě že se mu kupodivu zlepšila srst na omak a kůže je elastická.
Dnes jdeme nakonec na testy na FeLV, tak nám držte prosím palce ať jsme negativní. Vůbec nevím, co bysme si pak počali - se 4 kočkami v malém bytě:(
Koťata už jsou obě jen na Plerasanu, no dělají mi radost raubíři, však to znáte:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 12. 2007 13:45:36
Odpovědět s citátem

Tak první testy na FeLV a FIV jsou negativní! Sice mi doktorka říkala, ať moc nejásám, že to není 100% a musí se testy opakovat za 4 týdny, ale i tak se mi trošku ulevilo. Zítra konečně bude hotovej rozbor na bakterie z čumáčku, tak snad se nasaděj už správná antibiotika. Tetracykliny zatím nezabraly:( a Fidorka vypadá pořád špatně.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: Fidorka
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 12. 2007 14:16:42
Odpovědět s citátem

I tohle je trochu povzbuzující zpráva, teď jen aby Fidorkovi konečně nějaké léky zabraly a zlepšil se, už to trvá docela dlouho, zasloužil by si to on i Vy - moc držím palce, škoda, že pro to nemůžu dělat víc Sad Držte se a přeju pevné nervy!!
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PetraJ



Založen: 15.05.2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 12. 2007 22:08:27
Odpovědět s citátem

Jsou to asi 2 roky co jsme stejný problém řešili s naším kocourem. Měl velkou erozi na jazyku, zánět dásní. K vetovi jsme chodili skoro půl roku. Taky při pšíkání z něj doslova stříkala krev. Dostávali jsme různá ATB. Vždycky se to trochu zlepšilo, ale pak se to zase vrátilo. Poslední ATB mu pomohla, ale dostal ještě postupně 3 injekce kortikoidů a krasně se vše vyhojilo. Bohužel nevím, jak se ATB jmenovala. Snad i u Vás vše dobře dopadne. Držím palce! Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 12. 2007 23:11:08
Odpovědět s citátem

Tak Pan Fidorka je témeř zdravý kocouř! Bílé krvinky má v normálu, baští, pije a začína zlobit Very Happy. Evidentně třetí antibiotika zabraly (Enroxil).Na Vánoce nás oba čeká nabírání kil, co jsme oba za ty tři týdny starostí shodily. Mám hroznou radost! A děkuju všem, co nám drželi palce.
Chtěla bych jen napsat, pokud by někdo řešil podobný problém: u takových viroz se v praxi nedá rozpoznat o jaký typ viru jde. Léčí se pouze příznaky, tedy infekce, které způsobují bakterie oslabenému organismu (u nás to byly hlavně eroze v tlamce, bolestivost ledvin). Než aby veterinář střílel od boku "osvědčenými " antibiotiky, nechte co nejdříve udělat kultivaci krve nebo výtoku z nosu. Nestojí to tolik a ty správná anibiotika zaberou do 48 hod. Myslím, že to může výrazně ušetřit trápení kocouřovi, vám a taky peněžence. U nás zabral bez kultivace až třetí typ léků (a to bylo štěstí! jinak by už to Fidorka asi nezvládl), celková léčba se protáhla na 3 týdny, a stála okolo 10000,-. Čert vem peníze, ale když si představím, že jsme si tyhle muka mohli o 10 dní ušetřit, naplácala bych si.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: Fidorka
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 12. 2007 23:23:38
Odpovědět s citátem

Tak to jsem opravdu MOC ráda, to je Vánoční dárek od Fidorka, že se konečně odhodlal nemučit sebe a paničku nemocí a raději zlobit! Přeji mu rychlé nabírání sil, ať pak může s nově příchozími koťaty zlobit ještě víc! Hezké Vánoce! Razz
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 12. 2007 12:11:02
Odpovědět s citátem

Tak to je ten nejhezčí vánoční dárek-zdravý kocouř!!! To jsem moc ráda, že to takhle dopadlo, a zapamatuji si to, kdyby nedejpánbůh něco bylo s mým, tak žádné experimenty, ale kultivace. A až pak ATB. Díky za podělenou zkušenost.

A teď už jen hodně radosti a společného štěstí, a to nejen o Vánocích.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 12. 2007 18:17:03
Odpovědět s citátem

Tak to jsem moc ráda, že Fidorkovi už je dobře!
A tohle je určitě dobrá rada pro všechny, že léčba naslepo povětšinou nikam nevede!

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 12. 2007 11:02:49
Odpovědět s citátem

Mám radost, že se Fidorka zotavuje a přeji vám už jen samé hezké starosti se sžíváním a nabíráním kil! Hezké svátky!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (54x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (48x)
3
Rostliny jedovaté pro kočky (29x)
4
Dvacátá čtvrtá poznávačka vyhlášena (25x)
5
Vyhlášení NEJ fotky srpna 2023 (24x)
6
Vyhlášení NEJ fotky ledna 2024 (24x)
7
Kočka na Titaniku (23x)
8
Kočičí jména (22x)
9
Koťata bez PP po rodičích s PP (19x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top