Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Rada, kastrace


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
baruszenka



Založen: 02.03.2009
Příspěvky: 1

Předmět: prosím o radu
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 3. 2009 14:42:51
Odpovědět s citátem

ahoj všichni, prosím mám jediný problém...:-(mám 11 měsíční kočičku-kříženečka bůh ví čeho, a ono mi co 10 dní mrouská a hrozně jí to vysiluje a mám pocit že i hubne, tak jsem se rozhodla jít na kastraci a potčebovala bych pár rad... 1. jak se kočička po kastraci bude chovat?protože je taková živější, a nechtěla bych aby byla taková ''bez života'', 2. jak na tom bude s váhou?? protože bych byla ráda kdyby přibrala, protože mi přijde celkem hubená, 3.kolik třaková kastrace průměrně stojí...
děkuju moc za odpověd *B*
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: prosím o radu
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 3. 2009 17:30:32
Odpovědět s citátem

baruszenka napsal:
ahoj všichni, prosím mám jediný problém...:-(mám 11 měsíční kočičku-kříženečka bůh ví čeho, a ono mi co 10 dní mrouská a hrozně jí to vysiluje a mám pocit že i hubne, tak jsem se rozhodla jít na kastraci a potčebovala bych pár rad... 1. jak se kočička po kastraci bude chovat?protože je taková živější, a nechtěla bych aby byla taková ''bez života'', 2. jak na tom bude s váhou?? protože bych byla ráda kdyby přibrala, protože mi přijde celkem hubená, 3.kolik třaková kastrace průměrně stojí...
děkuju moc za odpověd *B*


Myslím, že netřeba mít jakékoliv obavy, rozhodně jí potom bude líp, uleví se jí. Trochu se uklidní, ale nemyslím, že by z ní byl pasivní pecivál. Například já mám čerstvě kastrovaného kocoura, před necelým měsícem, a on naopak viditelně pookřál., je to naprosto spokojený macek. Přestal se ploužit bytem a vyřvávat v setmělých místnostech, místo toho si začal znovu hrát s papírovými myškami=obyčejným zmačkaným papírkem, začal zas pořádat večerní sprinty=několikrát z kuchyně přes předsíň do ložnice po postelích a zase zpátky, když vytáhnu třepetalku, skáče radostně na ni, honí prasátka od zrcátka, prostě blbne aktivně. Žere dobře, nehubne ani netloustne, ale on měl pět kilo před kastrací a má pořád. Přitom krmím pořád stejně, syrové hovězí, granulky RC Kitten, paštičky, kapsičky a krabičky Miamor, prostě zatím žádná změna stravy na nějaký light. Mazlivý je snad ještě víc než předtím
Pokud jde o cenu, kočičky stojí trochu víc, myslím se tady uvádělo rozpětí od 700-1000 Kč, dost záleží na místě, Praha je obecně dražší.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: Re: prosím o radu
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 3. 2009 8:30:39
Odpovědět s citátem

Určitě nemějte strach, že bude kočička bez života! Ta na še má tři a půl roku a když má náladu, tak řádí jako malé kotě. Její sprinty jsou úchvatné, (myslím, že by i gepard žloutnul závistí). Po kastraci přibrala, ale tak akorát. Při mrouskání nežrala vůbec, nepomáhaly ani pestré švédské stoly.
Já jsem platila 800,- Kč a to včetně odstranění zubního kamene, ale jsme z malého města na Moravě a tak cena není vysoká.
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
anetka



Založen: 01.01.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Jesenice

Předmět: Re: prosím o radu
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 3. 2009 10:15:15
Odpovědět s citátem

Já jsem platila 800,- Kč a to včetně odstranění zubního kamene, ale jsme z malého města na Moravě a tak cena není vysoká.[/quote] Tak pomalu zjišťuji, že máme levnou veterinářku. Nás stála kastrace kocourka 350Kč a kočičky 400kč. No jinak po kastraci určitě přibere takže pokud jí nebudete přescpávat tak z ní bude krásná kočička. Náš kcour je už rok po kastraci a kolikrát je horší než, když byl malé kotě. A ještě po kastraci mám zkušenost, že těch prvních pár dní je ještě ttrochu oblblí a hodně spinká, ale, že se to stalo u nás neznamená, že u vás bude stejný průběh.
_________________
Expert na nemoci Čert, Profesionální kaskadér Miky a Profesor přírodních věd Matiáš
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
Fotočlánek: Muži versus kočky (15x)
2
Na co si dát pozor u krmení koček (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top