Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

procházky

Fórum: Bydlení

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
zolty



Založen: 13.01.2008
Příspěvky: 13

Předmět: procházky
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 1. 2008 11:36:31
Odpovědět s citátem

Mám doma 10týdenního kocouře a do budoucna bych ho chtěla naučit na postroje chodit ven. Je po dvou očkovacích dávkách ( očkování zákl.proti panleukopenii, vir.rinotr., kaliciviroze, leukoze a chlamydioze a proti červům ). Vím, že by se měli učit odmala, ale nevim, jestli by nemohl něco chytit, když neni očkování hotové - jdu zase tuhle neděli. navíc jestli by neprostydl. Asi bych měla postroj koupit a zkoušet ho asi zatim jenom doma, nebo mohu z kocouřem i ven?díky za odpovedi
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: Re: procházky
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 1. 2008 12:02:51
Odpovědět s citátem

Zvykání na postroj určitě bude chvíli trvat, určitě bude lepší když to budete nejdříve zkoušet doma. Asi bych procházení veku nechala až na jaro, i když si nemyslím že byste se měli obávat nákazy (samozřejmě záleží i na tom kde bydlíte). Překvapuje mě že v deseti týdnech má už kocourek za sebou dvojí očkování, obzvlášť pokud má i očkování na leukózu. Tuto vakcínu můj veterinář dává až po třetím měsíci věku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
zolty



Založen: 13.01.2008
Příspěvky: 13

Předmět: Re: procházky
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 1. 2008 12:12:45
Odpovědět s citátem

Alena V. napsal:
Překvapuje mě že v deseti týdnech má už kocourek za sebou dvojí očkování, obzvlášť pokud má i očkování na leukózu. Tuto vakcínu můj veterinář dává až po třetím měsíci věku.


No tak to jsem teď vyvedená z míry.. Očkování měl za sebou už jako 9-týdenní - nechala ho očkovat paní, od které jsme si koupili Maxíka. není to očkování jen na leukozu, je to takové to celkové, moc tomu nerozumim, ale paní řikala, že je to všeobecné očkování, které zahrnuje ty nemoci, které jsem psala nahoře. jinak jaro bude asi fakt optimální, díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: Re: procházky
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 1. 2008 12:31:17
Odpovědět s citátem

zolty napsal:


No tak to jsem teď vyvedená z míry.. Očkování měl za sebou už jako 9-týdenní - nechala ho očkovat paní, od které jsme si koupili Maxíka. není to očkování jen na leukozu, je to takové to celkové, moc tomu nerozumim, ale paní řikala, že je to všeobecné očkování, které zahrnuje ty nemoci, které jsem psala nahoře. jinak jaro bude asi fakt optimální, díky

Já dávám očkovat koťata poprvé v osmi týdnech, přeočkovat v deseti týdnech a dostávají jen trojkombinaci bez leukózy (podle mého veterináře je pětikombinace s leukózou pro koťata nevhodná a dává ji jen dospělým kočkám, koťatům očkuje leukózu zvlášť). Pokud nemáte kocourka na chov (doufám že ne protože kotě s PP by mělo měnit majiele až ve 13 týdnech) tak mi očkování na leukózu připadá zbytečné.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
zolty



Založen: 13.01.2008
Příspěvky: 13

Předmět: Re: procházky
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 1. 2008 17:05:25
Odpovědět s citátem

je jenom na mazlíka.. stejně díky a já se poradim s veterinářem. Půjdu na Karlák, nebyl jste tam někdo?
]
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (20x)
2
Koťata bez PP po rodičích s PP (16x)
3
Veterinární poradna: Britský modrý kocour ... (14x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top