Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

VYSAVAČ NA KOČIČÍ CHLUPAJZNY !!!!

Fórum: Bydlení

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: VYSAVAČ NA KOČIČÍ CHLUPAJZNY !!!!
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 5. 2008 10:26:21
Odpovědět s citátem

Všechny moc zdravím, po dlouhé době zavádím téma a prosím o info z jakékoliv strany, zkušenosti, rady.
Musíme si už konečně pořídit vysavač, který by stoprocentně vysál kočičí chlupy, Bagiš s Ballouem nyní šíleně pelichají a chuchvalce jsou všude, jenže náš Hoover na to prostě nestačí, je to šílený, ikdyž máme kus koberce jen v obýváku a zbytek parkety a dlažba, myslím, že výkonější vysavač je nyní opravdu potřeba. Můžete mi někdo prosím poradit, jaký typ a zda ho koupím přes net, jako kupuji skoro vše........moc Vám všem díky za pomoc, praktické rady. Moc Vás všechny zdravím Smile
Lucka (Bagheera, Ballou)
www.kocicistromy.com
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 5. 2008 13:53:02
Odpovědět s citátem

Já mám vysavač Zelmer Kobra a musím říct, že nám stačí. Koberce ale nemáme žádné a máme jednu krátkosrstou britku. Takže těch chlupů taky není tolik. Kačka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 5. 2008 14:12:36
Odpovědět s citátem

Betty napsal:
Já mám vysavač Zelmer Kobra a musím říct, že nám stačí. Koberce ale nemáme žádné a máme jednu krátkosrstou britku. Takže těch chlupů taky není tolik. Kačka



díky za info, slyšela jsem právě něco o speciálním kartáči, co mám mít vysavač přímo na chlupy, tak právě nevím,uvidím, třeba někdo písne, kdo má s takovým vysavačem zkušennost. Ale děkuji, pá, Lucka Smile
www.kocicistromy.com
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: Miele
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 5. 2008 15:19:51
Odpovědět s citátem

Ahoj,
nedávno jsem taky kupovala vysavač, prošla jsem plno diskuzí.Chvála byla v diskuzích na vysavač Miele, který má být i speciálně na chlupy
http://www.bilezbozi.cz/vysavace-suche-sani/miele-s-4211
Bohužel je pro mě moc drahý, takže jsem koupila od LG - mám ho doma 14 dní, ale ještě jsem ho nevybalila:))). Pak kdyžtak písnu, jaký je.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 5. 2008 18:02:50
Odpovědět s citátem

Lusilka napsal:
slyšela jsem právě něco o speciálním kartáči, co mám mít vysavač přímo na chlupy


Mohlo by se jednat o speciální kartáče se samostaným elektrickým přívodem, který zvyšuje rotaci a jeho účinnost.

Vyrábí jej např. Eta, buď jako příslušenství, nebo přímo jako příslušenství někerých jejích vysavačů.
http://www.eta.cz/katalog_detail.php?skupina=%FAklid&podskupina=p%F8%EDslu%9Aenstv%ED&typ=197590000

Obdobný výrobek má i Zelmer
http://www.eproton.cz/Asp/DescrView.asp?IDAView=640561555498542&NNZ=a4x6822

A určitě i někteří další výrobci mají nástavec s přívodem, který by měl právě zvyšovat účinnost.

Jestli to má efekt ještě nevím, koupi nového máme zatím v plánu.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 5. 2008 19:36:16
Odpovědět s citátem

Měl by to být přídavný rotační turbo kartáč. Většinou se musí dokoupit zvlášť. Měla jsem ho u minulého vysavače a fungoval báječně. To jsme ještě měli koberce a neměli kočku. Jak jsem psala máme teď dlažbu. Ale myslím, že to je speciální nástavec na chlupy. Vyrábí ho Zelmer a Eta jak psala April. Já měla Zelmer. Kačka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 5. 2008 8:38:29
Odpovědět s citátem

Betty napsal:
Měl by to být přídavný rotační turbo kartáč. Většinou se musí dokoupit zvlášť. Měla jsem ho u minulého vysavače a fungoval báječně. To jsme ještě měli koberce a neměli kočku. Jak jsem psala máme teď dlažbu. Ale myslím, že to je speciální nástavec na chlupy. Vyrábí ho Zelmer a Eta jak psala April. Já měla Zelmer. Kačka


.................................MOC DÍKY, TAKŽE ROTAČNÍ KARTÁČ, TAK TO HNED ZAČNU HLEDAT....................DÍÍÍÍKY VŠEM. Lucka
www.kocicistromy.com
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 5. 2008 8:43:51
Odpovědět s citátem

Lusilka napsal:
TAKŽE ROTAČNÍ KARTÁČ, TAK TO HNED ZAČNU HLEDAT


Musí mít hlavně samostatný elektrický přívod. Existují i rotační kartáče a otáčí se vlastně jen tím průchozím vzduchem a ty nejsou tak účinné.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 5. 2008 9:19:22
Odpovědět s citátem

ja mam specialni nastavec na vysavac primo na chlupy, mam takovy i kartac do ruky a chlupy to sbira dobre. Mame vysoky koberec v obyvaku,ktery se opravdu spatne luxuje a tenhle nastavec ho vycisti
skvele,ze vypada jak novy.

jde o to,ze nastavec ma dva pruhy specialni "latky", ktera tvori i ten kartac jako tenhle na obrazku,to sebere i jemnoucke chlupy
http://www.exo-eko.cz/Kartace-na-psy/Kartac-na-odev-odstranuje-chlupy-Trixie
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MichaelaK



Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 54

Předmět: Miele
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 5. 2008 10:53:37
Odpovědět s citátem

Tak tuhle otázku jsem řešila asi před půl rokem taky. Záleží na tom, co do vysavače člověk očekává. Já jsem tápala dlouho, řešila jaké příslušenství je potřeba a podobné nesmysly... Pak jsem si našla testy vysavačů z časopisu dtest (stejný byl i v testovinách na čt1, lze ho najít na stránkách čt) a zjistla, že vysavače v ceně pod 4000 jsou v podstatě jen výřiče prachu a i když se chlubí různými filtry, nemají potřebné utěsnění a vše z nich zase vylítá. Takže jsem pochopila, že žádný kartáč to nezachrání, pokud vše zase lítá ven (možná ne chlupy, ale třeba části roztočů, kterým se se zvířátky moc pěkně žije). A tak jsem přestala řešit příslušenství a koupila si vítěze testu vysavačů - Miele 4211, akorát ve verzi pro alergiky Medicair plus. Mám v plánu si koupit i turbokartáč, ale nespěchám na to, jelikož tenhle vysavač má takovou sílu, že ho ani až tak nepotřebuju - chlupy prostě nemajé šanci. A i když cena je vyšší, vysavač je testovaný na 20 let provozu, takže se nebojím, že tuhle otázku budu řešit brzy znovu. Samozřejmostí je příjemná obsluha a malé lehké provedení Wink
Takže bych řekla, že i když např. ETA může parametrově vypadat dobře, ve skutečnosti neumí ani pořádně vyluxovat. Ale jak říkám, každý očekává něco jiného...
_________________
Michaela & Bentley
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: Re: Miele
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 5. 2008 10:59:24
Odpovědět s citátem

MichaelaK napsal:
Tak tuhle otázku jsem řešila asi před půl rokem taky. Záleží na tom, co do vysavače člověk očekává. Já jsem tápala dlouho, řešila jaké příslušenství je potřeba a podobné nesmysly... Pak jsem si našla testy vysavačů z časopisu dtest (stejný byl i v testovinách na čt1, lze ho najít na stránkách čt) a zjistla, že vysavače v ceně pod 4000 jsou v podstatě jen výřiče prachu a i když se chlubí různými filtry, nemají potřebné utěsnění a vše z nich zase vylítá. Takže jsem pochopila, že žádný kartáč to nezachrání, pokud vše zase lítá ven (možná ne chlupy, ale třeba části roztočů, kterým se se zvířátky moc pěkně žije). A tak jsem přestala řešit příslušenství a koupila si vítěze testu vysavačů - Miele 4211, akorát ve verzi pro alergiky Medicair plus. Mám v plánu si koupit i turbokartáč, ale nespěchám na to, jelikož tenhle vysavač má takovou sílu, že ho ani až tak nepotřebuju - chlupy prostě nemajé šanci. A i když cena je vyšší, vysavač je testovaný na 20 let provozu, takže se nebojím, že tuhle otázku budu řešit brzy znovu. Samozřejmostí je příjemná obsluha a malé lehké provedení Wink
Takže bych řekla, že i když např. ETA může parametrově vypadat dobře, ve skutečnosti neumí ani pořádně vyluxovat. Ale jak říkám, každý očekává něco jiného...

..............díky za vyčerpávající příspěvek, hned odpo se na vysavač mrknu........díky moc !!
www.kocicistromy.com
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Miele
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 5. 2008 11:16:41
Odpovědět s citátem

Tak jasné je, že Miele je o třídu výš, co se týká účinnosti, a tedy i ceny no.

Ale ty Ety a Zelmery - myslím, že pokud člověk shání vysavač na chlupy, tak si asi nekoupí žádnej vyloženě za pár fufňů, takže i ta cenová kategorie kolem těch 4tis. by měla splnit svůj účel.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
blanka.b



Založen: 13.05.2008
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 5. 2008 12:00:39
Odpovědět s citátem

Kočku jsme měli dlouhosrstou a vysavač Zelmer + ten rotační elek.kartáč neboli klepač. Před 8 lety stál vysavač 5000,- a klepač 1500,- Za celých 6 let si nemůžu stěžovat na chlupy. Vysával je perfektně.
Nyní dlouhosrstá je už v kočičím nebíčku a doma máme 2 krátkosrsté čičiny a stále ten stejný vysavač a na ty krátké chloupky už kupodivu nestačí. Je to záhada, a tak řešíme také nákup nového.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 5. 2008 12:32:51
Odpovědět s citátem

blanka.b napsal:
Kočku jsme měli dlouhosrstou a vysavač Zelmer + ten rotační elek.kartáč neboli klepač. Před 8 lety stál vysavač 5000,- a klepač 1500,- Za celých 6 let si nemůžu stěžovat na chlupy. Vysával je perfektně.
Nyní dlouhosrstá je už v kočičím nebíčku a doma máme 2 krátkosrsté čičiny a stále ten stejný vysavač a na ty krátké chloupky už kupodivu nestačí. Je to záhada, a tak řešíme také nákup nového.


to je opravdu vzláštní, že? to jsem ráda, že si s tím nelámu hlavu sama Sad jaký teda ten vysavač.......no, nebude to sranda, uvidíme. Díky za príspěvky. Lucka
www.kocicistromy.com
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
BlackOrchid



Založen: 31.12.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 5. 2008 18:26:39
Odpovědět s citátem

já mám samsung - má ten rotační kartáč. Na vysavači je nakreslená hlava kočky a psa.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 5. 2008 6:07:45
Odpovědět s citátem

BlackOrchid napsal:
já mám samsung - má ten rotační kartáč. Na vysavači je nakreslená hlava kočky a psa.

....................můžu vás poprosit o typ vysavače Samsung, o kterém píšete?? Díky moc Lucka
www.kocicistromy.com
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
janina2



Založen: 24.09.2007
Příspěvky: 37

Předmět: vysavač
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 5. 2008 18:20:47
Odpovědět s citátem

Ahoj
já jsem taky nedávno tohle řešila když jsem viděla" na vysátém" koberci ty chuchvalce odolávající i Twisted Evil jelikož jsem měla vysavač už dost starý a kocourek je prostě lítající chlupiště ,taky jsem pročítala diskuze a testy a nakonec jsem koupila tento
http://www.vysavace-domacnost.cz/znacky/zelmer-solaris-5000.php ajsem spokojena turbokartáč je ve výbavě a je opravdu dobrý-má zvláštní zásuvku takže neubírá výkon ze sání
na zmíněné stránce je i srovnání vysavačů Exclamation
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: vysavač
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 5. 2008 18:33:24
Odpovědět s citátem

janina2 napsal:
http://www.vysavace-domacnost.cz/znacky/zelmer-solaris-5000.php ajsem spokojena turbokartáč je ve výbavě a je opravdu dobrý-má zvláštní zásuvku takže neubírá výkon ze sání
na zmíněné stránce je i srovnání vysavačů Exclamation


Četla jsem na tom webu i komentáře k tomuto vysavači a vypadá to velmi nadějně, co se chlupů týče.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zuzkanka



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Luká, Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 10. 2008 22:10:53
Odpovědět s citátem

tak my mame doma vysavac Miele cat and dog a jsem nadmiru spokojena. Obsahuje specialni nastavec s rotacnm kartacem a opravdu chlupy nemaji sanci.. driv jsem pohovku vysavala dve hodiny a ted asi jen 10minut. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
figaro



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 46

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 10. 2008 9:57:02
Odpovědět s citátem

Aj ja som asi pred 2 mesiacmi kupil uz spominany Zelmer Solaris 5000 HQ s elektickou turbokefou. Skusenosti mam s nim vyborne. Chlpy z koberca berie naozaj skvele. Mozem odporucit. Mal som zaujem aj o Miele cat&dog ale cenovo je o hodne drahsi oproti Zelmeru, ktory ucel plni rovnako kvalitne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: Zelmer
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 10. 2008 13:33:02
Odpovědět s citátem

Taky hlasuju pro Zelmer Solaris s turbohlavicí, už se to tady někde probíralo a koupila jsem ho právě na základě doporučení zde. Jetě jsem si přečetla srovnání toho, kdo to vyzkoušel doma, s Miele a nakonec dal hlas Zelmeru - mj. taky proto, že má dosah 12 metrů a já nemusím furt přepíchávat ze zásuvky do zásuvky! Krom toho má výborný nástaveček s takovými jekby zoubky, s kterým jdou pryč chlupy ze sedaček či potahů a další šikovný měkký kartáček, se kterýým vyluxuju prach z průduchů televize a taky krásně PC... Jsme s ním fakt spokojená, nejlevnější jsem našla tady: http://patro.cz/objects/1074572854.html?group_oid=
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
vetka.M



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Kuřim

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 10. 2008 14:14:31
Odpovědět s citátem

i já jsem Zelmer Solaris na doporučení zde na stránkách koupila a jsem spokojená. po posledním luxování sice přítul hlásil, že se turbohlavice na koberci netočí, ale podezřívám ho, že si ji nezapnul. já ji po každém luxování vypnu. bere chlupy jako ďas, to teda jo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sylvie



Založen: 16.12.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Milano

Předmět: vysavac
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 3. 2009 9:48:15
Odpovědět s citátem

Ja mam tento BOSH a jsem spokojena...
http://www.bosch-spotrebice.cz/produkty/850-podlahove_vysavace/BSG72225/podlahove_vysavace_-_formula_hygienixxproanimalhair.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 3. 2009 11:52:38
Odpovědět s citátem

Ahojky,
ja mam MIELE vysavac a nemuzu si ho vynachvalit ma specialni nastavec , ktery bere chlupy uplne skvele, i kdyz ho moc nepouzivam, kocenka mi nejak dvakrat ,,zapomnela,,linat,takze staci obyc.nastavec,ale ten vysavac ma super vykon-je hodne silny.
pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: zelmer-solaris: navod
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 5. 2009 13:58:50
Odpovědět s citátem

Ahoj, pri stehovani jsem prisla o navod k vysavaci zelmer-solaris (asi je to ostudne, ale neumim tam dat bez nej spravne sacek Confused ). Mel by nekdo z majitelu moznost mi jej naskenovat a poslat e-mailem? Nebo tip na www, kde by byl ke stazeni. Dïky Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: zelmer-solaris: navod
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 5. 2009 14:20:40
Odpovědět s citátem

Snad je to ono:

http://www.obchody24.info/navody/bile-zbozi/17711.pdf
http://www.cesky-navod.cz/file2.phtml/74208/manual_5000.pdf
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: Re: zelmer-solaris: navod
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 5. 2009 14:23:51
Odpovědět s citátem

April napsal:
Snad je to ono:

http://www.obchody24.info/navody/bile-zbozi/17711.pdf
http://www.cesky-navod.cz/file2.phtml/74208/manual_5000.pdf


Diky April, je t oono, uz jsem to mezitim taky nasla.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
hanah.cz



Založen: 27.05.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 5. 2009 20:00:33
Odpovědět s citátem

Zuzkanka napsal:
tak my mame doma vysavac Miele cat and dog a jsem nadmiru spokojena. Obsahuje specialni nastavec s rotacnm kartacem a opravdu chlupy nemaji sanci.. driv jsem pohovku vysavala dve hodiny a ted asi jen 10minut. Smile

jj, taky přidávám hlas
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
martinkane



Založen: 16.01.2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 5. 2009 21:49:14
Odpovědět s citátem

Mám taky Miele a naprosto super, bezkonkurenční. Měla jsem i Eta, AEG a Electrolux a nic moc. Chce to ten rotační kartáč s vlastním připojením do zásuvky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
White Dragon



Založen: 09.07.2007
Příspěvky: 10
Bydliště: Ostrava - region razovity :-)

Předmět: vysavač
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 6. 2009 19:18:42
Odpovědět s citátem

V Dračím hnízdě se už skoro třetím rokem používá Roomba - na kočičí chlupy vynikající věcička, navíc se jeden nenadře. A Matýsek je doslova nadšenej, že se bude vysávat - "ono se to hejbe a já na to můžu číhat" Laughing Tímto my dva chlapi samotáři (to jest já a kocour) udržujem denní pořádek. A jednou za čas se vysaje klasickým snad 10 let starým hrncákem od Rowenty (tuším RU100). Ale na běžné úklidy je tady už skoro 3 roky robotek (Irobot Roomba Discovery SE - hledej na google)... Wink
Díky kartáčům nevím, co je to vlas (mám dlouhé vlasy), nebo kočičí chlup v koberci... A to mám koberce skorem všude...
Jedna starší fotka z vysávání je zde:

_________________
White Dragon, vlastní tlapou.


Naposledy upravil White Dragon dne 5. 6. 2009 13:35:36, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (50x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (24x)
3
Britská krátkosrstá kočka (23x)
4
Mňoukání a štěkání (22x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (21x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (20x)
7
Mrouskání kočky (říje) (17x)
8
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (17x)
9
Kočičí jména (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top