Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Plíseň a chlamydie - očkování

Fórum: Očkování

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Nemi



Založen: 11.04.2009
Příspěvky: 15
Bydliště: Brno

Předmět: Plíseň a chlamydie - očkování
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 5. 2009 13:28:40
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
zajímalo by mě, jestli necháváte své chovné kočenky očkovat proti těmto nemocem (plíseň a chlamydie) a jaká je asi orientační cena těchto očkování? O těchto nemocech jsem si už něco přečetla, ale nikde jsem nenarazila na informaci, jestli má očkování nějaké vedlejší účinky, třeba jako u vztekliny vznik sarkomu.
Děkuji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Plíseň a chlamydie - očkování
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 5. 2009 18:23:38
Odpovědět s citátem

Nemi napsal:
Dobrý den,
zajímalo by mě, jestli necháváte své chovné kočenky očkovat proti těmto nemocem (plíseň a chlamydie) a jaká je asi orientační cena těchto očkování? O těchto nemocech jsem si už něco přečetla, ale nikde jsem nenarazila na informaci, jestli má očkování nějaké vedlejší účinky, třeba jako u vztekliny vznik sarkomu.
Děkuji.


Nemám chovného kocoura, ale mazlíka a tohle jsem neočkovali. Ale ptala jsem se vetky na ten povakcinační sarkom, říkala mi, že je to tak 1:10000, že to nastane.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zuzkanka



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Luká, Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 6. 2009 2:31:09
Odpovědět s citátem

naše kočky jsou vakcinovány zakladni trojkombinaci, vcetne chlamydii a luekozy. Briketka ma i vakcinaci proti plisni. Biofel Mplus stoji tak 150Kc +-. Základní trojkombinace stoji okolo 200Kc, s chlamydiema okolo 300Kč a za naočkovaní i leukozy jsem platila nejakych 600Kc za komplet. Zalezi na veterinari, kolik si nauctuje za vakcinaci. Nekteri si uctuji za naockovani 60-120Kc.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Jizi



Založen: 07.04.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha

Předmět: Plíseň
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 11. 2009 14:22:10
Odpovědět s citátem

Nechci se mi zbytečně zakládat nové vlákno, které by se týkalo plísně obecně, nikoli jen očkování - doufám, že to nevadí:

už jsem psala ve vícero jiných diskusí - od pondělka máme doma kotě z útulku, společnici ke kocourkovi. Kočička si s sebou přivezla mimo jiné i svrab v ouškách a plíseň nad pravým očičkem - v útulku nás vybavili Surolanem na svrab (dvakrát denně kapat po dvou kapkách do každého ušiska) a Fungicidinem na plíseň (dvakrát denně postižené místo mazat). Máte někdo s touhle mastičkou zkušenost? Pomohla? Jak vypadá dobře se léčící plíseň? Kotě už na postiženém místě nemá malinké stroupky jako v pondělí večer, místo není ani zarudlé, má barvu normální kůže - je to pokrok v léčbě nebo takhle plíseň vypadá? V úterý se máme přijet ukázat, prý dostaneme Stronghold... Pokud je ale léčba účinná, má cenu zatěžovat organismus dalšími léky? Dá se plíseň poznat v začátcích? Kdyby ji chytil kocourek, dá se zavčasu začít léčit nebo bychom museli počkat, až mu taky nějaké místo na těle vylysá?
_________________
J & T & M & Chester
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
terra



Založen: 04.12.2009
Příspěvky: 12

Předmět: plisen
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 12. 2009 15:40:08
Odpovědět s citátem

objevila se nova metoda, jak na plisen = "chytra houba" viz. http://www.pythium.eu/cs/chytra-houba-ekosin/
moc se mi to libilo, protoze nejde o chemii, ale priroda si poradi sama, kdyz ji trosku pomuzeme a ani cenove to nezvychazi nejak strasne. Zkuste a poreferujte.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (33x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (17x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (16x)
4
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (13x)
5
Britská krátkosrstá kočka (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top