Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Zoohit


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
emilly



Založen: 24.03.2008
Příspěvky: 59

Předmět: Zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 8. 2009 19:21:27
Odpovědět s citátem

Nevíte náhodou, jestli se můžu nějak přestěhovat ze ZOOPLUSU na ZOOHIT? Mám účet na Zooplus.de, nějaké bodíky na slevy atd, ale musím vždy nakupovat s překladačem. Jde toto všechno přesunout na českou verzi? Já to tam nějak nemůžu najít Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Darya



Založen: 25.01.2009
Příspěvky: 33

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 8. 2009 21:32:56
Odpovědět s citátem

Ano, registrace Vám funguje jedna na všech zooplusech, a tedy i na zoohitu. Přihlašujete se normálně buď až při objednávce, nebo vpravo nahoře bývá tlačítko k přihlášení Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 8. 2009 5:42:06
Odpovědět s citátem

Zoohit je jen česká mutace Zooplusu - stejně jako zooplus.it je italská mutace, zooplus.com anglická. Všechno ostatní je totožné (krom teda nabídky zboží, která je krapet odlišná od té na zooplus.de). Balíky ze zoohit.cz jsou zasílané z Německa, stejně tak platby chodí na účet u německé banky. Nejde českou pobočku.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
emilly



Založen: 24.03.2008
Příspěvky: 59

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 8. 2009 21:00:58
Odpovědět s citátem

Mohla bych se ještě zeptat, když dáte nějaké zboží do košíku a pak ho chcete vyndat, jak to děláte? Nastavíte k počtu zboží nulu?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 9. 2009 11:27:17
Odpovědět s citátem

Tak jsem zkusila nakoupit na ZOOHIT. Na zboží už čekám víc jak 14 dní a peníze zablokované. Přitom zboží je skladem. Takže příště zase zpátky na ZOOPLUS.DE Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alča



Založen: 02.08.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Pardubice

Předmět: zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 9. 2009 11:55:51
Odpovědět s citátem

Já mám opačnou zkušenost. Objednávala jsem zatím
2x a pokaždé do 4 dnů mi to přišlo. Nemáte něco špatně?
_________________
Alča, Barča, Dorka a Rozárka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 9. 2009 14:13:43
Odpovědět s citátem

Ale ZOOHIT.cz je to samé, jako ZOOPLUS.de ... jedná se o jeden a tentýž obchod, viz obchodní podmínky. Na zooplus.de uvidíte i stav své objednávky ze zoohit.cz.
ZOOHIT je jen překabátěný do češtiny Surprised
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 9. 2009 16:53:41
Odpovědět s citátem

To já vím, ale přesto jsem neměla na ZOOPLUS nikdy takové komplikace. Nejdřív jim neškĺa karta, pak jsem čekala na zboží dlouho a před chvílí mi pošta donesla napůl rotrhanou obr krabici, kde se mlátilo pár konzerv. Zbytek asi bude jinde, nebo se vytratil. Nevím. Uvidíme. Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 9. 2009 19:26:52
Odpovědět s citátem

fundog napsal:
Tak jsem zkusila nakoupit na ZOOHIT. Na zboží už čekám víc jak 14 dní a peníze zablokované. Přitom zboží je skladem. Takže příště zase zpátky na ZOOPLUS.DE Confused


To jsem blázen-já tam nakupovala současně se zooplusem a zboží mi přišlo z obou shopů najednou asi do týdne-žádný problém. A peníze mi strhli až po odeslání mailu, že je vše v pořádku.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 9. 2009 19:46:49
Odpovědět s citátem

Mně dneska přišel jeden balík, ale email předem ( jak jsem zvyklá u Zooplusu) neposlali. Ještě že mi to chodí do práce.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 9. 2009 16:47:56
Odpovědět s citátem

Tak jsem z toho jelen.
Ze Zoohitu mi přišla zboží jen cca půlka a email, že zbytek nemají. Na stránkách zboží mají normálně ( bez autíčka). Tak jsem zbytek objednala na Zooplusu a dneska už mi psali, že 2 balíky jedou. Tak nevím Shocked
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 9. 2009 15:37:50
Odpovědět s citátem

Tak to opravdu je podivný ... jen doufám, že to neznamená, že "čeští" klienti jsou pro ně něco míň než ti, co "ovládají" němčinu. Rolling Eyes
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lucbic



Založen: 11.07.2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Písek

Předmět: zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 9. 2009 10:19:02
Odpovědět s citátem

Tak mám svou první zkušenost se zoohit.cz . Objednala jsem ve středu 16.9. a včera, tedy 21.9. už jsem měla objednávku doma. Přišlo všechno, balík v pohodě. Jen tedy způsob doručení trochu divoký. Vůbec předem nenapsali ani nezavolali, prostě nic. Že se pokusili dodávku doručit jsem zjistila ze samolepky nalepené na vnějších vchodových dveřích do baráku - ještě štěstí, že ji nějaký úklidný soused nestrhl. Nicméně po zavolání na číslo na samolepce cca do hodiny přijeli. Jaké máte zkušenosti vy s dodáním, volají vám, nebo píšou?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 9. 2009 10:40:39
Odpovědět s citátem

No jestli to byli GLS, tak ti mi nevolali ani při objednávkách na zooplus.de ... sledovala jsem balík online, tak jsem věděla, kdy ho dali na dodávku a podle toho čekala v práci.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Aprilka



Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: plzensky kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 9. 2009 18:37:42
Odpovědět s citátem

Přidávám i moji zkušenost se zoohit, objednala jsem minulý týden. Balíček odeslali hned druhý den (pry kompletní), ale když dnes dorazil, zjistila jsem, že 3 kočkolity chybí Sad tak snad je pošlou obratem.
_________________
Aprilka, Chiqui a Diego
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alča



Založen: 02.08.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Pardubice

Předmět: zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 9. 2009 19:48:00
Odpovědět s citátem

Já mám zase jinou zkušenost. Objednávala jsem zatím jenom 2x, ale pokaždé do 4 dnů balík dorazil. Balík byl v pořádku a ještě jsem dostala
email s otázkou, zda došel balík v pořádku. Zajímali se a chtěli potvrdit v jakém stavu došel balík.
_________________
Alča, Barča, Dorka a Rozárka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 9. 2009 15:34:34
Odpovědět s citátem

Alča napsal:
Já mám zase jinou zkušenost. Objednávala jsem zatím jenom 2x, ale pokaždé do 4 dnů balík dorazil. Balík byl v pořádku a ještě jsem dostala
email s otázkou, zda došel balík v pořádku. Zajímali se a chtěli potvrdit v jakém stavu došel balík.


Takhle standardně funguje zooplus.de. Chtěla jsem přejít na zoohit, hlavně kvůli poštovnému, ale ty protichůdné reakce mě odrazují.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 9. 2009 17:57:27
Odpovědět s citátem

Já už jen ze zooplus.de. Ze zoohitu mi půlka nepřišla, tak jsem okamžitě objednala to samé na zooplus a přišlo vše do 3 dnů.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 9. 2009 19:02:43
Odpovědět s citátem

fundog napsal:
Já už jen ze zooplus.de. Ze zoohitu mi půlka nepřišla, tak jsem okamžitě objednala to samé na zooplus a přišlo vše do 3 dnů.


A mě zase přišlo vše a rychle.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 9. 2009 19:15:42
Odpovědět s citátem

No, asi si počkám, až vychytají počáteční problémy. Třeba je to v lidech, firma je to pořád jedna, ale na české mutaci samozřejmě dělají jiní lidé. Vždycky objednávám přes tisícovku, takže česká verze je pro mě rozhodně zajímavá doručením zdarma.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
pazik



Založen: 07.10.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Plzeň

Předmět: Zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 10. 2009 12:06:44
Odpovědět s citátem

Tak se taky podělím se svou zkušeností. Objednávala jsem nyní již asi po čtvrté nebo po páté u ZOOHITU a musím je pochválit, dodávka do dvou dnů, poštovné zdarma, e-mail kolik balíků mi vlastně jde , dodání v pohodě. Jedinou chybičku kterou bych mohla vytknout je asi o šedesát korun strženo víc než činila objednávka, takže jsem tam hned psala a obratem vždycky dostala zprávu, že se omlouvají, ale tím že se mění kurzy a platba je vlastně přepočítávaná tak se tohle stává, ale na odstranění pracují. Stalo se mi to dvakrát a do dvou dnů mi byly penízky vrácené na účet. Poslední dodávka a platba proběhla teď v pondělí a už asi ty přepočty vyřešili, protože byla stržená částka stejná jako na objednávce. Já tedy mohu jen doporučit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 10. 2009 13:07:03
Odpovědět s citátem

No jsem zvědavá, v pondělí jsem objednala, v úterý přišel mejlík, že zabalili a předali na GLS, přišlo číslo zásilky, ale tu zásilku nemůžu nikde najít, nedá se sledovat. Prostě ji GLS nezná. Což zase já neznám u zooplus.de, tam jsem vždycky průběh mohla průběžně sledovat. Tak uvidíme.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
pazik



Založen: 07.10.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Plzeň

Předmět: zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 10. 2009 9:21:16
Odpovědět s citátem

Tak to je divný, mně taky přišel mejlík a rovnou i odkaz na stránky kde jsem to krásně viděla - kdy to předali, kdy to kde zvážili až po údaj kdo to potom převzal. Asi musí vychytat všechny mouchy Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Darya



Založen: 25.01.2009
Příspěvky: 33

Předmět: Re: Zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 10. 2009 9:47:49
Odpovědět s citátem

Alamka napsal:
No jsem zvědavá, v pondělí jsem objednala, v úterý přišel mejlík, že zabalili a předali na GLS, přišlo číslo zásilky, ale tu zásilku nemůžu nikde najít, nedá se sledovat. Prostě ji GLS nezná. Což zase já neznám u zooplus.de, tam jsem vždycky průběh mohla průběžně sledovat. Tak uvidíme.


Když zadáte číslo balíku sem, nezobrazí se vám?
http://www.gls-group.eu/276-I-PORTAL-WEB/content/GLS/NL99/EN/5004_gls_track_trace.htm

Já objednávám u zooplusu už rok, nejdřív u de, pak co.uk (btw v přepočtu na koruny z liber to vychází většinou levněji než u de z euro), teď jsem dvakrát objednávala u zoohitu a nikdy žádný problém se zásilkou nebyl.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 10. 2009 11:41:12
Odpovědět s citátem

Darya napsal:

Když zadáte číslo balíku sem, nezobrazí se vám?
http://www.gls-group.eu/276-I-PORTAL-WEB/content/GLS/NL99/EN/5004_gls_track_trace.htm

Já objednávám u zooplusu už rok, nejdřív u de, pak co.uk (btw v přepočtu na koruny z liber to vychází většinou levněji než u de z euro), teď jsem dvakrát objednávala u zoohitu a nikdy žádný problém se zásilkou nebyl.


Já to sleduji zde http://www.gls-germany.com/online/paketstatus.php3
Smile Na té "eu" adrese je totéž v jiné úpravě. Objednáno ze zooplus.de to bylo bez problémů, ale pravda je, že jsem se podívala třeba až třetí den, kdy už skoro přicházelo v úvahu doručení. Teď jsem byla víc ve střehu kvůli těm rozdílným zkušenostem, takže jsem se dívala hned 6.10., kdy napsali ráno, že už zabalili a předali GLS. Jenomže u GLS se to objevilo až včera večer, takže data o příchodu na depot 6.10. v 18h tam byla až skoro o 24 h později. Dnes v poledne tam pořád jsou jen ty údaje ze 6.10., i když balík rozhodně má být už výrazně dál, než na depu v Německu. Jenže zooplus.de a zoohit je totéž, je to jen jazyková mutace a přepočet přes různé kurzy, tak ty problémy nechápu.Takže se mi to zas až tak moc nelíbí. To bych těžko mohla náhledem ráno zjistit, že ten den odpoledne můžu čekat dodání, protože to vyexpedovali ze skladu u nás.


Naposledy upravil Alamka dne 8. 10. 2009 11:49:01, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 10. 2009 11:47:52
Odpovědět s citátem

No mně na té německé adrese nefungovalo vyhledávání balíků od okamžiku, kdy to přešlo do stavu převozu do ČR. Neaktualizoval se jejich stav. Tak jsem právě zkusila tu uvedenou výše, jakoby českou verzi GLS a tady mi to šlape od předání GLS v Německu, až po naložení na dodávku v ČR.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Darya



Založen: 25.01.2009
Příspěvky: 33

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 10. 2009 11:53:17
Odpovědět s citátem

No já vás nechci podezírat z omylu, ale na tom webu, kde to sledujete vy, musíte kliknout na statusabfrage, jinak se vám to nezobrazí, stačí se překliknout a nic vám to nenajde.
Jinak ty údaje se mi vždy zobrazovaly na všech tracking webech stejné. oni mají přece jeden systém a záleží zřejmě na konkrétním člověku, kdy to zadá do systému nebo projede čtečkou.
Zoohit není český zooplus, jejich systém je ten samý - všechno to jde z Německa, akorát komunikují v češtině, v mailech píšou česky to samé jako byste dostala německy z de.
Jinak večer před doručením bývá už v trackingu napsáno, že to došlo do Česka a ráno nejpozději v 8 zjistíte, že už vyjeli s balíkem k doručení.
Systém doručení do domu nemají dokonalý, ale sledování zásilek mi přijde celkem v pořádku a je určitě stejné ve všech jazykových mutacích.

April: dřív jsem to sledovala na tom německém trackingu a neměla jsem problém, teď to sleduju na tom českém, a taky bez problémů. Ano, někdy to není celý den aktualizované, ale mně stačí info, že to odvezli z Německa a přijali v Česku, pak už je jasné, že druhý den doručují.


Naposledy upravil Darya dne 8. 10. 2009 11:56:26, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Zoohit
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 10. 2009 11:56:04
Odpovědět s citátem

April napsal:
No mně na té německé adrese nefungovalo vyhledávání balíků od okamžiku, kdy to přešlo do stavu převozu do ČR. Neaktualizoval se jejich stav. Tak jsem právě zkusila tu uvedenou výše, jakoby českou verzi GLS a tady mi to šlape od předání GLS v Německu, až po naložení na dodávku v ČR.

Tak to bych chápala, ale mně to ukázal ten německý GLS až 24h potom, co to tam přišlo na depo a od té doby není nikde nic jiného. I na té "eu" verzi, kde se mají dát sledovat mezinárodní zásilky, trčí pořád údaj z úterního večera. A české stránky se omlouvají kvůli zahlceným telefonům Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Darya



Založen: 25.01.2009
Příspěvky: 33

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 10. 2009 12:03:06
Odpovědět s citátem

Alamko, já si myslím, že to tak bylo vždy, ale jak jste sama napsala, dřív jste to nesledovala hned od začátku tak pečlivě jako teď, když jste objednala u zoohitu. Přece zpráva, že to zooplus odeslal, znamená jen to, že to předali GLS, takže nějakou dobu trvá, než to GLS přijme do depa a zanese do systému, klidně celý den. Podívejte se dnes večer, podle mě už to bude v ČR. A vždy ten doručovací den ráno aktualizují, že je balík na cestě.
Tedy já nejsem zaměstnankyně zooplusu ani GLS, aby to nevypadalo, že si bráním job Laughing Jen mi přijde, že se tady nasazuje zoohitu zbytečně psí hlava, když je to úplně to samé jako zooplus.de (jediné problémy jsem zazanamenala s přepočtem eura na koruny, ale to se řeší a vždy se omluvili).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 10. 2009 12:08:04
Odpovědět s citátem

Darya napsal:
No já vás nechci podezírat z omylu, ale na tom webu, kde to sledujete vy, musíte kliknout na statusabfrage, jinak se vám to nezobrazí, stačí se překliknout a nic vám to nenajde.


Tak to opravdu nehrozí, mám za sebou jednak řadu objednávek a jednak státnici z němčiny, takže si nápisy na tlačítcích dokážu přečíst Wink

Darya napsal:

Zoohit není český zooplus, jejich systém je ten samý - všechno to jde z Německa, akorát komunikují v češtině, v mailech píšou česky to samé jako byste dostala německy z de.

Ano, přesně to píšu, jen česká mutace, žádná pobočka.

Darya napsal:
Jinak večer před doručením bývá už v trackingu napsáno, že to došlo do Česka a ráno nejpozději v 8 zjistíte, že už vyjeli s balíkem k doručení.


Jak píšu, jediný záznam je o tom, že to v úterý v 18h převzali na depu v Německu. Ani slovo o expedici dál. Je pravda, že dodání za 5 pracovních dnů by ještě stihnout mohli. Na tři dny to už opravdu nevypadá. A to jsem objednávala v pondělí časně ráno, před šestou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (46x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (23x)
3
Britská krátkosrstá kočka (22x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (20x)
5
Mňoukání a štěkání (20x)
6
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (19x)
7
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (17x)
8
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (15x)
9
Kočičí jména (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top