Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kocúr vnoci otravuje


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Ladka78



Založen: 10.12.2016
Příspěvky: 2

Předmět: Kocúr vnoci otravuje
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 4. 2017 23:21:09
Odpovědět s citátem

Dobrý deň.Veľmi by som prosila o radu ohľadom správania sa kocúra aby ma nebudil. Máme kocúra vykastrovaného jemu 1,5roka. Mám ho rada aj keď mi on moc tu lásku neopetuje dostáva každý mesiac pipetu, varím mu, má granule aj kapsičky. Mám ho od mačiatka našla som ho vyhodeného a nikdy predtým som mačku nemala tak moc o jej psychológii a ako na ňu neviem. Bývam dome a spálňové dvere máme caa 0,5m nad zemou a on si zvykol tam vždy čakať,že ho pustíme dnu. S čím si ale neviem poradť je, že on si zvykol už je tomu rok, že na tieto dvere búcha a škrabe dovtedy kým ho pustím (to sa fakt nedá ignorovať)a niekedy to opakuje vnoci aj 2krát lebo chce ísť zase von a dnu no a samozrejme ho musím vtedy aj nakrmiť ,aby dal pokoj a nemňaučal.Takže som sa nevyspala kôli nemu už rok ale už ma to fakt nebaví. Dám mu misku s jedlom aj vonku ale nepomáha to.A vyháňať od dverí nemá význam,lebo aj tak by vbehol dnu.Cez deň spí vnútri s prestávkami keď sa pýta von.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Andrea Klegová



Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 135
Bydliště: Nitra, SR

Předmět: Re: Kocúr vnoci otravuje
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 4. 2017 5:47:40
Odpovědět s citátem

Ladka78 napsal:
Dobrý deň.Veľmi by som prosila o radu ohľadom správania sa kocúra aby ma nebudil. Máme kocúra vykastrovaného jemu 1,5roka. Mám ho rada aj keď mi on moc tu lásku neopetuje dostáva každý mesiac pipetu, varím mu, má granule aj kapsičky. Mám ho od mačiatka našla som ho vyhodeného a nikdy predtým som mačku nemala tak moc o jej psychológii a ako na ňu neviem. Bývam dome a spálňové dvere máme caa 0,5m nad zemou a on si zvykol tam vždy čakať,že ho pustíme dnu. S čím si ale neviem poradť je, že on si zvykol už je tomu rok, že na tieto dvere búcha a škrabe dovtedy kým ho pustím (to sa fakt nedá ignorovať)a niekedy to opakuje vnoci aj 2krát lebo chce ísť zase von a dnu no a samozrejme ho musím vtedy aj nakrmiť ,aby dal pokoj a nemňaučal.Takže som sa nevyspala kôli nemu už rok ale už ma to fakt nebaví. Dám mu misku s jedlom aj vonku ale nepomáha to.A vyháňať od dverí nemá význam,lebo aj tak by vbehol dnu.Cez deň spí vnútri s prestávkami keď sa pýta von.


Pouvaźujte nad priechodnymi dvierkami vo dverach. Misku s grsnilkami mu aj s miskou s vodou dajte aj do spalne. Macky mam odjakziva, ale toto ma nikdy nezobudilo. Dokonca uz aj Zoya-najmladsia, si zvukla, ze nic nedosiahne a radsej spi. A dobre by bolo pouvazovat aj nad kamosom pre neho. Mozno sa len nudi a tak si vynucuje pozornost. Je viac ako pravda, ze dve macky su lepsie, ako jedna.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Ladka78



Založen: 10.12.2016
Příspěvky: 2

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 4. 2017 21:20:11
Odpovědět s citátem

V lepšom prípade príde ráno samozrejme dvere zacape od blata ako po nich vrzga až dokým ho nepustím a potom chrápe až dovečera caa 17.00, potom je stále vonku. Záleží od počasia ak je moc chladno a prší tak chodí aj tri 4x od polnoci do rána a to sa vôbec nevyspím lebo on sa proste nevzdá.Našiel si aj kamaráta spolu chodia loviť alebo sa len tak túlajú o toho sa tiež starám dávam mu jesť a vyslobodila som ho z drôtu a lanka čo mal okolo krku stiahnuté.Takže ste sa ešte s tým nikto nestretol?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Matylda51



Založen: 29.09.2017
Příspěvky: 2

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2017 12:53:42
Odpovědět s citátem

Mám teda jenom přenesenou odpověď od kamaráda, který se rozhodl přeučit kočku, která byla zvyklá spát v posteli a zakázal jí úplný přístup do ložnice. Stálo je to asi týden nevyspání (jeho přítelkyně myslím pořídila prášky na spaní pro sebe), kdy prostě zavřeli a kočka škrabala a mňoukala celou noc. Ale po tom týdnu pochopila, že se do ložnice nedostane. Samozřejmě tam zavírali i přes den a nepouštěli ji tam ani tak.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
palkovic



Založen: 26.01.2016
Příspěvky: 27

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 2. 2018 11:09:18
Odpovědět s citátem

K tomuto jen toto:
-máme 2 kastrované kocoury a kočku čtvrtý kocour chodí za mnou od sousedky a ta pláče, proč chce jen mne
-zvykl jsem si na režim ve 2 v noci vstávám pustím si zápasy NHL a dělám vrátného
- manželka se zavírá, když jí její kocour - miláček pláče za dveřmi, tak ho pustí a přijde tam i náš bengál a začne jí okusovat palce u nohy a jen yším křik, vezmi si toho svého vetřelce...
Včera jsme přišli domů pozdě, obával jsem se, kde kočky najdu, seděly před domem a tlačili se domů...
Dnes bengál odešel z domu a mám jen nervy z toho, jestli jej najdu o 16 hodině odpoledne
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (71x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (30x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (28x)
5
Kočičí jména (27x)
6
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (25x)
7
Mňoukání a štěkání (22x)
8
Mrouskání kočky (říje) (21x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (20x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top