Modrý kocouř.cz
Zlatá kniha koček > Obsah Knihy > Filoména


Filoména

Filoména

*27. 9. 2006 Ostrov u Macochy

Filoména: Když lovím, tak mě nikdo nezastavíPlemeno:
Kočka evropská

Adresa pelíšku:
Pardubice

Počet kočkovitých spolubydlících:
1 - Pišta

Místo na spaní:
Pelíšek na křesle nebo na skříni.

Nejoblíbenější místo:
Na gauči, na umyvadle, na skříni a na okně.

Nejoblíbenější místo na spaní:
Na gauči a v posteli.

Nejoblíbenější činnost:
Nejraději si hraju, lepší je to s dvounožcema, ale s Pištou se alespoň víc proběhnu a já běhám strašně ráda, zvlášť když přitom můžu přeskákat přes všechny kusy nábytku. Taky ráda pozoruju vodu v umyvadle a packama se v ní trochu pocákám. No a ráda spím a koukám z okna.

Nejoblíbenější hra:
Na honěnou, ráda aportuju kuličku z alobalu nebo mého oblíbeného plyšového červíka. A když náhodou i přes sítě vlítne do bytu nějaký hmyz, tak věřte, že ho vždycky dostanu!

Nejoblíbenější rošťárna:
Dřív jsem ráda lovila nohy dvounožců pod peřinou, ale to mě už nějak omrzelo. Teď raději okoušu všechno, co je z igelitu. A taky prý je rošťárna, když se s Pištou v noci honíme a úplně náhodou přebíháme přes naše dvounožce, tak nevím.

Nejoblíbenější místo na škrábání drápků:
No přece křesla, tam se prostě nejlíp protáhnu.

Nejoblíbenější jídlo:
Granule od Royal Canin jsou fajn, ale kdybych si mohla vybrat, tak jakákoliv kapsička s masíčkem a šťávou. A co doopravdy miluju a nikdy Pištovi neustoupím, tak to jsou vitaminové pasty od Gimpetu.


Na začátku srpna jsem musela na kastraci. Panička měla o mě strach, ale nic to nebylo a už třetí den jsem chtěla pořádně řádit. Pišta k nám přišel před 2 měsíci a někdy mě zlobí tak, že bych ho nejradši vyměnila. Ale když si vzpomenu, jak jsem bývala přes den sama doma, tak jsem nakonec ráda, že u nás bydlí.Tato stránka využívá kočkostyl Modrý kocouř.cz - Zlatá kniha originál
Následující stránkaPředcházející stránka
(c) 2003-2024 Modrý kocouř.cz. Všechna práva vyhrazena. | O stránkách | Reklama | Novinky | RSS | Nápověda | Hledání | E-mňau | Nahoru ^
Hledat:
7. 11. 2023
Schváleny nové stránky ve Zlaté knize koček. Nejnovější je Dulcynea EGREGIUS*PL.

Modrý kocouř.cz je na facebooku!