Modrý kocouř.cz
Zlatá kniha koček > Obsah Knihy > Winchester Ward-Oro May Blobs CZ


Winchester Ward-Oro May Blobs CZ

Winchester Ward-Oro May Blobs CZ

*8. 7. 2008

Winchester Ward-Oro May Blobs CZ: Když se Chester uklidilPlemeno: Britská červená tečkovaná

Adresa pelíšku: Peleším v Uhříněvsi (Praha)

Počet kočkovitých spolubydlících: Jedna britská teta

Místo na spaní: Na zasunuté židli pod stolem, aby mě museli co nejdéle hledat a já se jim mohl potichu smát.

Nejoblíbenější místo: To je různý. Ale jsem rád poblíž svojí paníčky, ideálně abych na ní viděl. Když ne, křičím a čekám, až si pro mě dojde :o)

Nejoblíbenější místo na spaní: Buď ty zasunuté židle a nebo na přesném středu postele mezi páníkem a mojí opatrovnicí. Ta se o mě stále bojí, aby mě v noci někdo z nich nezalehl, tak mě přesouvá na polštář, což já nerad už z principu....no chápete, ne?

Nejoblíbenější činnost: Tuli tuli

Nejoblíbenější hra: Na přistávajícího parašutistu, když všichni spí, štěkání na lustr v ložnici (pekelně mě štve už od začátku), skákání jako kozel, dělání tlustýho ocasu a naježenýho hřbetu na kocoura ve zrcadlové skříni... no mám toho na práci spoustu.

Nejoblíbenější rošťárna: Asi ten parašutista. To potom hudrujou i ráno...

Nejoblíbenější místo na škrábání drápků: Zcela určitě nejoblíbenější je naše nové bílé křeslo. To je fakt žúžo a hlavně jsem k tomu strhnul i 5ti letou, původně slušnou, tetu Anabi. Každý z jedné strany, rychle a silně! Paráda! Honem Alčo, pojď se na nás podívat…!!!

Nejoblíbenější jídlo: Všechno, často a moc! Jsem ve vývinu, tak co?! :o)


Jsem kocouří osobnost po taťkovi Jaffovi, přišel jsem do nové rodiny sjednat pořádek. Prostě tu tomu šéfuju já a nebudu o tom s nikým diskutovat. A že zásadně piju vodičku nabranou do tlapky? Pche, takhle totiž pijou kočičí aristokrati! Mňááu!Tato stránka využívá kočkostyl Dark Green
Následující stránkaPředcházející stránka
(c) 2003-2023 Modrý kocouř.cz. Všechna práva vyhrazena. | O stránkách | Reklama | Novinky | RSS | Nápověda | Hledání | E-mňau | Nahoru ^
Hledat:
7. 11. 2023
Schváleny nové stránky ve Zlaté knize koček. Nejnovější je Dulcynea EGREGIUS*PL.

Modrý kocouř.cz je na facebooku!