Modrý kocouř.cz
Zlatá kniha koček > Obsah Knihy > Patrik Prynt


Patrik Prynt

Patrik Prynt

*3. 2. 2008 Kroměříž

Patrik Prynt: PáťaPlemeno:
Kartouzský Modrý kocouř

Adresa pelíšku:
Dubí u Teplic

Místo na spaní:
Pelíšek v koupelně, pelíšek na topení a kuchyňská lavice.

Nejoblíbenější místo:
Nejraději se procházím venku na parapetu okna a pak se také rád schovávám do kuchyně do rohu pod lavici, tatínek tam za mnou totiž nemůže.

Nejoblíbenější místo na spaní:
Nejradeji samozřejmě spinkám u maminky a tatínka v postýlce, ale když nejsou doma tak tam nesmím a spinkám v pelíšku v koupelně.

Nejoblíbenější činnost:
Nejraděli spinkám a papám asi jako každý kocouř, jinak se také rád dívám z okna na ptáčky, co kolem létají a na pejsky, co venku pobíhají.

Nejoblíbenější hra:
Moc rád mám myšku a plyšového pejska, také se mi moc líbí hra s laserem, když s ním tatínek svítí na zemi a já se ho snažím chytit. Zatím mi to ale moc nejde.

Nejoblíbenější rošťárna:
Okusování kytičky v obýváku kousání páníčků a také se mi moc líbí tatínkův stůl, kam nesmím a ještě lepší je, když se pak s tatínkem honíme po bytě, abych utekl vodě z rosprašovače. Také velice rád schovávám páníčkům ponožky, když se nikdo nedívá.

Nejoblíbenější místo na škrábání drápků:
Škrabadlo, občas si tedy také škrábnu do čalouněné židle v kuchyni, když se nikdo nedívá. Také si rád škrábnu do páníčků, ale asi s tím přestanu. Tatínek mi totiž vždycky ostříhá drápky :-(

Nejoblíbenější jídlo:
Hovězí masíčko, kapsičky Miamor, Felix. Granulky Perfect Fit. Mám rád i papání, co vaří maminka.Tato stránka využívá kočkostyl Modrý kocouř.cz - Zlatá kniha originál
Následující stránkaPředcházející stránka
(c) 2003-2023 Modrý kocouř.cz. Všechna práva vyhrazena. | O stránkách | Reklama | Novinky | RSS | Nápověda | Hledání | E-mňau | Nahoru ^
Hledat:
7. 11. 2023
Schváleny nové stránky ve Zlaté knize koček. Nejnovější je Dulcynea EGREGIUS*PL.

NEJ fotka
Vítěz NEJ fotky
Znáte naši fotografickou soutěž NEJ fotka?

Právě probíhá hlasování.

Modrý kocouř.cz je na facebooku!