Modrý kocouř.cz
Zlatá kniha koček > Obsah Knihy > Elisha


Elisha

Elisha

*září 2007 Nalezenec

Elisha: Elisha - už dávno nejsem malá, tlustá ani škaredáPlemeno:
Kočka domácí

Adresa pelíšku:
Praha 5 Lužiny

Počet kočkovitých spolubydlících:
2 - Kryšpín a Yorik

Místo na spaní:
Spím nejradši na dečce vedle postele. Když mě ale vyhodí kvůli mému nočnímu štrachání z ložnice - tak neva - mám svoje místečko co nejvýš na kočičím šplhadle. Aspoň mám pěkný rozhled!

Nejoblíbenější místo:
Nejradši jsem se svými lidmi. No a když zrovna vydělávaj peníze na moje krmení (říkaj mi "malá, tlustá, škaredá") tak jsem nejradši tam, kde je můj kočičí kamarád. U paničky v pokoji.

Nejoblíbenější místo na spaní:
No, když jsou lidi doma a pracujou u stolu, tak spím nejradši na zemi za kompjůtrem. Trochu vrčí a dobře se mi u něj chrní.

Nejoblíbenější činnost:
Nejradši předvádím, jak všemožně bych byla schopná strašlivě škodit, pokud se mi někdo z lidí okamžitě(!!!) nebude věnovat. Drbání a mazlení a hlavně.....žraní, žraní, žraní!!!!

Nejoblíbenější hra:
Baví mě hraní si s motouzkem, honičky s Kryšpou přes celý byt. Kryšpín je odporně hodnej. Mám před sebou velký úkol ho trochu "zkazit". Ať to lidi s námi nemaj moc jednoduché. Nudu jim nedopřejem!

Nejoblíbenější rošťárna:
Kromě takových běžností jako vyhrabávání květináčů mě fakt hodně baví zlodějna. Jak já umím fikaně ukrást jídlo z talíře - a nikdo si toho ani nevšimne - to byste nevěřili!

Nejoblíbenější místo na škrábání drápků:
Škrábu opravdu ráda a všude. Koberce, potahy, kytky s kmenem..... Nikdo mi to nerozmluví.

Nejoblíbenější jídlo:
Cha.... miluju všechno jídlo! Hlavně hodně!!!


Začátek života jsem teda neměla nejlehčí.....ale od té doby, co jsem se dostala do útulku, kde se o mně postarala hodná slečna Františka, co mi pak taky sehnala ten velký byt na Lužinách a kamaráda Kryšpína.....už je to docela fajn.Tato stránka využívá kočkostyl Modrý kocouř.cz - Zlatá kniha originál
Následující stránkaPředcházející stránka
(c) 2003-2021 Modrý kocouř.cz. Všechna práva vyhrazena. | O stránkách | Reklama | Novinky | RSS | Nápověda | Hledání | E-mňau | Nahoru ^
Hledat:
7. 3. 2019
Pamatuji se je kočičí deníček Sněhurky (2). A Veterinární poradna řeší, zda může FeLV pozitivní kocour chodit ven.

Modrý kocouř.cz je na facebooku!