Modrý kocouř.cz
Zlatá kniha koček > Obsah Knihy > Vetřelci


Vetřelci

Vetřelci

*? Kde se vzali, tu se vzali

Vetřelci: Vetřelci v MaxíkověPlemeno:
Baroni z prádelního koše

Adresa pelíšku:
Maxíkova rezidence

Počet kočkovitých spolubydlících:
2 Jako dvojka jsme se rozpadli. Z V2 je bastien a Agískovi dám samostatnou stránku. - Maxík a Vetřelec 1, Vetřelec 2

Místo na spaní:
Jsme v koši na prádlo a jsme v něm přenášeni. Tak tohle už neplatí. Maxíkova rezidence je naše! Spinkáme zrovna tam, kde to s námi plácne - s čumáčkem v misce, uprostřed místnosti, v záchůdku, na sedačce. A protože v záchůdku je rezaté stelivo, musí naše člověčice stále měnit skoro bílé přehozy. Barvíme je dorezava.

Nejoblíbenější místo:
Vždy tam, kde se to nejmíň hodí. Občas si v nestřeženém okamžiku sedneme na sporák a sledujeme, jak to v hrncích bublá.

Nejoblíbenější místo na spaní:
Namáčknutí vedle sebe. To stále platí, ale k tomu se ještě ovíjíme člověčici kolem krku. Rádí spíme spolu, občas s Maxíkem, ale každou noc si vlezeme do lidské postýlky a je nám tam moc fajn.

Nejoblíbenější činnost:
Spinkání a baštění. V tom se můžeme přetrhnout.
Stali se z nás průzkumníci, Mičurinci, stromolezci, pěstitelé květin, ochutnávači všeho, co je v dosahu - Tedy toho, co není pevně zavřeno a zamčeno. Zatím nám naše rozměry a odvaha dovolují vejít se skoro všude.

Nejoblíbenější hra:
Teprve poznáváme sami sebe. Zjišťujeme, co jsou nožičky...

Tak už víme, k čemu jsou nožičky, drápky, hlas. Kromě jídla lítáme jako poděsové. Pereme se, to nás baví, krademe si hračky, usilujeme o přízeň dvounožců.....Je stále co dělat.

Nejoblíbenější rošťárna:
Zatím na rošťárny není energie. Bývávalo. Teď máme energie na rodávání.
Ovíjet se člověčici kolem krku a příst přímo do ucha. Také šplh po lidských zádech. Nic nám není svaté. Kdybychom měli kočičí žákovky, to by bylo poznámek. (Ale my za to nemůžeme, jsme jen zvídaví hošíci.)

Nejoblíbenější místo na škrábání drápků:
Drápky si ještě neškrábeme. Ale ta dvounohá bytost, která se tu pohybuje, doufá, že si je budeme brousit na škrabadle. Že nás Maxík nenaučí škrábat dřevo.
Používáme škrabadlo, a Koko (V2) škrábe i Maxíkovo sloupek.

Nejoblíbenější jídlo:
Kočičí mlíčko je supéééér!
Mlíčko máme stále rádi, ale jinak se vrháme na všechno. Hlavně Agi (V1). Ten žere i sušenky, čokoládu, klidně ukradne Maxíkovi od tlamy kus masa).


Jsou to objevená prťata. Mají se k světu. Randálu nadělají za 4. Jsou kouzelní a jsou u nás na prázdninách. Mají za úkol zesílit, aby se mohli vrátit ke své adoptivní mamince. Tam teď být nemohou, protože zahradě vládne pes kočkohryz. Do bytu kvůli alergii dvounožců nemohou.Tato stránka využívá kočkostyl Modrý kocouř.cz - Zlatá kniha originál
Následující stránkaPředcházející stránka
(c) 2003-2023 Modrý kocouř.cz. Všechna práva vyhrazena. | O stránkách | Reklama | Novinky | RSS | Nápověda | Hledání | E-mňau | Nahoru ^
Hledat:
7. 11. 2023
Schváleny nové stránky ve Zlaté knize koček. Nejnovější je Dulcynea EGREGIUS*PL.

NEJ fotka
Vítěz NEJ fotky
Znáte naši fotografickou soutěž NEJ fotka?

Právě probíhá hlasování.

Modrý kocouř.cz je na facebooku!