Modrý kocouř.cz
Zlatá kniha koček > Obsah Knihy > Fousek


Fousek

Fousek

*8. 4. 2006 Kokonín, + 26. 3. 2021

Fousek: FousekPlemeno
Kocour evropský

Adresa pelíšku
Horní Proseč

Počet kočkovitých spolubydlících
Byl 1, teď žádný; Doma jsem teď už sám, ale mám skvělého kámoše Čertíka od sousedů :-)

Místo na spaní
Mám svoje houpací křeslo, ale nepohrdnu ničím, kde je to měkké a kde je klid, postel v ložnici se jeví jako naprosto ideální:- ))

Nejoblíbenější místo
- doma: gauč v obýváku, moje houpací křeslo a košík na prádlo
- venku: na zahradě pod tújemi a v altánu na lehátku

Nejoblíbenější místo na spaní
U páníčka na břiše, jakákoli postel také není k zahození :-))
Miluji krabice :-)


Nejoblíbenější činnost
Spaní. Mazlení. Jídlo. Číhání na myšky, ptáčci také nejsou špatní ...:-)))Lítání venku po zahradě a provokování sousedovic vlčáka(vždycky mi na moje provokace skočí :-)))))) a dalších psů v okolí (ty uvázané mám nejraději)
Psi, které bych v našem okolí mohl provokovat se již téměř nevyskytují, všechny jsem je přežil ...


Nejoblíbenější hra
Jsem na hraní trochu pohodlný, ale občas se nechám přesvědčit, že popoběhnu za míčkem. Hra s peříčkovým "mávátkem", tak to jediné jsem ochotný akceptovat. Čím jsem starší, tím jsem línější :-))))), ale šantová rybička mě umí rozparádit .-)Nejoblíbenější rošťárna
Hra na kousanou. V noci škrábat na sklo ve dveřích u ložnice nebo na dveře skříní v ložnici (nevěřili byste jak rychle dokáže panička "vystartovat" a seběhnout kvůli mě o patro níž, aby mě pustila na mou oblíbenou "noční" ven :-))))) No, mám je dokonale ochočené :-)))))

Nejoblíbenější místo na škrábání drápků
Na zahradě stromy, doma škrabadlo. občas drbu skripta v nejnižší polici v knihovně.

Nejoblíbenější jídlo
Kapsičky, masíčko, rybičky, různé kočičí dobrůtky a hlavně šunčička - tu miluji :-)))), pravidelně vybírám "daň z dobroty", když se obsluhy vrátí z nákupu a přivezou čerstvou šunku ;-)
I když takové čerstvě ulovené myšce také nedokážu občas odolat.


Původně chtěli kočku, ale když mě po narození uviděli, měl jsem vyhráno nad ségrami. Od malička jsem vzorné kotě, doma mě zbožňují, mají mě pomalu jak třetí dítě:-)))) Spokojenost na všech stranách.
20.6.2014 bez varování si přinesli domů kotě - Mikiho. Málem mě kleplo, když jsem ho viděl, akorát jsem se probudil a myslel jsem si, že se mi to zdá. Zatím ho stále nevypakovali, i když důrazně protestuji. Ale vyjídat mu misky, to není k zahození.
Od 1.4. 2017 jsem zase doma sám, ten den se Miki nevrátil z procházky. Přiznám se, že mi to vůbec nevadí. Na Mikiho jsem si za celou dobu pořádně nezvykl. Ale mám od podzimu 2017 kámoše od sousedů - Čertíka. Toho mám rád:-))).
26. 3. 2021 jsem v 17:50 hod odešel za Duhový most.Tato stránka využívá kočkostyl Big Blue Paws 3D
Následující stránkaPředcházející stránka
(c) 2003-2024 Modrý kocouř.cz. Všechna práva vyhrazena. | O stránkách | Reklama | Novinky | RSS | Nápověda | Hledání | E-mňau | Nahoru ^
Hledat:
7. 11. 2023
Schváleny nové stránky ve Zlaté knize koček. Nejnovější je Dulcynea EGREGIUS*PL.

Modrý kocouř.cz je na facebooku!