Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se! Registrací souhlasíte s podmínkami používání.
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Nahrává se...

Blog: Dva dny na cestách

Datum17. srpna 2016  |  Autorgwen  |  Zobrazení celkem/dnes5 721x / 2x

Dva dny na cestách

Tak jsme vyjeli. NA doporučení Maud jsme zarezervovali penzion Matee, kousek od středu města. Český Krumlov je krásný město. Dali jsme kufr na pokoj a vyšli. Všude cizinci ˇ(hlavně Asiaté) a plné hospody( deformace.o)). Vltava je plná raftů, oproti Sázavě se nám zdála rychlá. Než do ni Vojta spadl v oblečení, zdála se mi i docela vstřícná.o))Tento blog vyjadřuje názor autora, nejedná se o stanovisko Modrého kocouře.cz.


Obsah se nahrává...


Sdílejte!  |  O sdílení
Sdílet přes e-mail Sdílet na Facebooku Odeslat pomocí Facebook Messengeru Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+

23 komentářů

Pro přidání komentáře se prosím přitlapkujte.

HaniK
KocouřákHaniK  Datum17. srpna 2016 15:48

Výlet jste si užili, super. :-) Ale cenově teda šlupka. V Českým Krumlově jsem byla několikrát a vždycky jsme teda našli hospodu/bar :-D, ale já si vždycky nějak dobloudím, nechodím po hlavních tazích kvůli milionu lidí.

Krpálek, co na to říct. U sportovců jsou dva faktory. Buďto jsou sice opravdu dobří, ale zase povahově úplní kreténi... :-) Nebo sice kreténi třeba nejsou, ale mají daný program a ne každému vyhovuje být vystavován jako opička v zoo.

Btw pejsek není nemocný, spíš je to nějaká směska s ohařem. :-)

Fotka u komentáře
gwen
Kocouřákgwen  Datum17. srpna 2016 13:58

Tady je velká klouzačka...Ale..když jsme viděli, jaká voda je dole...o))
Řikala jsem si, takový bahno, do kterýho se sjíždí..fuj...Oni totiž pak lidi vylezou a nahoru běží , všude bahno a hup, zase na skluzavku..

Zajímavé je, že všude podepisujete, že to provozujete na vlastní nebezpečí....
Jak tady, tak u skoku do plachty.

Fotka u komentáře
Maud
KocouřákMaud  Datum17. srpna 2016 13:57

Já ty výšky taky nesnáším, ale i taky lezu na všechny rozhledny, a pak se plazím dolů. Jo a na tom hledišti jsme byli na Carmen, byla to nádhera, asi mě už divadlo v budově nikdy neuspokojí, jaký to byl zážitek. :-)))

gwen
Kocouřákgwen  Datum17. srpna 2016 13:56

.-o)

Fotka u komentáře
gwen
Kocouřákgwen  Datum17. srpna 2016 13:56

Tady Vojta odpočíval.o)

Fotka u komentáře
gwen
Kocouřákgwen  Datum17. srpna 2016 13:54

Na lanovku jsme šli hned, listky do Stromů jsme si koupili i s lanovkou, takže jsme šli taky hned. Jen tu skluzavku dolů jsme neměli a Vojta řikal, že to nemusí. Že to sjede, až s někým, kdo s ním půjde až nahoru.o))
Já byla opravdu úplně hotová, nesnáším výšky.
Jinak Maud, moc děkujeme za tip na penzion, paní byla milá. A bylo to hrozně blizoučko, do města i na zámek. Tam jsme šli jen na tu věž (zase výška.o)))

Ve městě mě překvapila jedna věc- ano, samé hospody. Ale žádné občerstvení- tím myslím, párek v rohlíku, twister nebo čtvrtka pizzy apod. Prostě něco rychlého, ne moc nóbl, ale aby to splnilo účel. Nám se nechtělo čekat a zas až tak extrémní hlad jsme neměli. Něco malinkýho by nám stačilo.

Maud
KocouřákMaud  Datum17. srpna 2016 13:49

Gwen, já varovala, že v Krumlově je strašně moc lidí. Stezka v korunách stromů je malý Václavák, já to tenkrát málem vzdala, když jsem viděla tu frontu jenom k pokladnám. No s dětmi je to jinak, potřebují na výletě rozptýlení, tak aspoň ten průlet na rybníkem... Je ale děs, jak na tom rýžují... Já jsem přežila zdárně Krušné hory. Měly pro mě velké plus - málo lidí! :-)))

gwen
Kocouřákgwen  Datum17. srpna 2016 13:49

Jé, já zapomněla na horskou dráhu. To taky pro mě byla rychlost a smrt.o))
Čím jsem starší, tím víc se bojím...o)))
(1 jízda 80,- Kč)

Jinak olympijský park byl zadarmo!

Do Kostkománie a na výstavu Mamutů už jsme neměli sílu.
Ale na jednom místě hrozně moc zážitků. Jen si vybrat.

gwen
Kocouřákgwen  Datum17. srpna 2016 13:28

A na závěr...Kočku jsme nepotkali ani jednu!!!!!
Jak je to možný? Víte to někdo??

Ale tenhle pes- já si fakt řikala, co to jako je - zbarvení- a jestli není nemocný. Ale k tomu mi asi víc řekne Hanka.o))

Fotka u komentáře
gwen
Kocouřákgwen  Datum17. srpna 2016 13:24

Vojta na konec sjel ještě na kladce přes rybník (179 Kč). To byl jeho poslední zážitek, pak jsme si řekli, že ani nechceme nikde přespat a vydali jsme se na 150km cestu domů. A dobře jsme udělali...Já se spálila (Asi na lanovce) a chytili jsme asi zánět spojivek, ale stálo to za to! Stálo.

Jen je potřeba mít peníze. Všechny atrakce něco stojí. Ono je to tady stovka, tady dvě, ale když se to nasčítá a je víc dětí, měla jsem z toho pocit, že je lepší jet k moři, All inclusive, kde děti jsou celý den v moři, jsou znaveni a vy máte čas i na tu knížku. Žádné fronty, mořský vzduch a pro Filipa (teplý moře!!.-o)))

Fotka u komentáře
gwen
Kocouřákgwen  Datum17. srpna 2016 13:21

Dole nás čekal Lukáš Krpálek. U skluzavky. Lidí okolo něj? Asi tak 150, na malém prostoru. Řikali, že přiletel vrtulníkem a že má na nás jen 15 minut času? Tak proč tak málo? Proč si den neodpočine a pak tam nepřijede na celý den? Aby to bylo v klidu a v pohodě? Vojta byl zklamaný. Stál u něj, poprosil ho o autogram a on řekl- sorry, musím odjet.
Když nad námi proletěli grippeny- v duchu jsem si řikala, kéž by takhle oslavovali nějaký vědce, který vymyslí lék na cokoliv..

Fotka u komentáře
sanny
Kocouřáksanny  Datum17. srpna 2016 13:18

Paráda, krásně jste si s Vojtíkem užili..... :)

gwen
Kocouřákgwen  Datum17. srpna 2016 13:18

Cesta sem, pro mě byla smrt! První lanovka (která se asi 6x zastavila) a stezka do stromů. (dole u lanovky cena pro mě a dítě 550 Kč)
No, cesta lanovkou nahoru, třásla se mi kolena, ale to nejhorší mě čekalo. Stezka- široká, ale vysoko. Nedávala jsem to od prvního metru, ale řikala jsem si, kvůli Vojtovi...ok...Tam, kde je skluzavka dolů(neměli jsme zaplaceno- 50 Kč za sklouznutí dolů), jsem Vojtovi řekla, že ty poslední tři zatáčky prostě nedám. Už jsem měla srdce na tepu, kdy řikalo- ne ne!.-o))
Tak jsme se pokochali- Vojta a já šli dolů.
Hrozně zvláštní, že všechny atrakce jsou ve výškách. Proč??.o))

Fotka u komentáře
gwen
Kocouřákgwen  Datum17. srpna 2016 13:15

Zkusili jsme si pinčes, Vojta skočil z 6 metrů do plachty, koukli jsme na volejbal, fočus, hráli jsme metanou - ale všude neskutečný fronty. Na ten skok z výšky jsme čekali asi přes hodinu, hrozně mě mrzelo, že my jsme čekali, ale jiní lidi /sportovci? tábor? vip? /, čekat nemuseli a šli přednostně. Proč? Ptal se mě Vojta. Řikal, že to je nesportovní.o))
(Až půjde video, dám sem Vojtíkův skok.o))

Fotka u komentáře
gwen
Kocouřákgwen  Datum17. srpna 2016 13:12

Lipno mi přišlo na první pohled jako malé Monaco.o))

Fotka u komentáře
gwen
Kocouřákgwen  Datum17. srpna 2016 13:10

Vrtulníky byl zážitek i pro mě. Obrovský. Velký, vevnitř spousta tlačítek.o)). Byl tam i policejní.

Fotka u komentáře
gwen
Kocouřákgwen  Datum17. srpna 2016 13:09

Viděl prý lístečky někde daleko na druhém kopci.

Fotka u komentáře
gwen
Kocouřákgwen  Datum17. srpna 2016 13:08

Druhý den nás čekalo Lipno. Olympijská vesnice, park, prostě zábava. Parkoviště jsme našli dobře (vezmu to i z těch praktických)- takže na celý den parkoviště 300,-Kč.
Hodně lidí, neskutečně hodně lidí. Na parkovišti vojáci. Předváděli stroje, pušky, pyrotechnicky přístroje. Vojta nadšen.o))

Fotka u komentáře
gwen
Kocouřákgwen  Datum17. srpna 2016 13:05

V 18:00 jsme měli objednaný vory. Moc jsme se těšili. Byli jsme na nich na Slovensku, tak jsme čekali něco podobného tady. Ale...přijela jakoby loď a na nich lavičky..(To na Slovensku fakt byl vor!!!/. Sjeli jsme dva jezy a měli jsme dva kluky, který- jeden mluvil a druhý ho negoval, že už to tak není a je to jinak.o))...Ale řikal něco o domech, kdo tam žil, zajímavosti a byl to asi i zážitek...o)

Fotka u komentáře
gwen
Kocouřákgwen  Datum17. srpna 2016 13:02

Restaurace a hospody jsou jedno velké téma, mohla bych o tom mluvit dlouho, ale tohle nás s Vojtou dostalo.
(Hledali jsme hospodu snad celé odpoledne. I přes ceny jsme byli ochotní se někde najíst. Když už jsme si sedli na řízek za 199,- k tomu hranolky za 59,- a nápojový lístek viz fotka, přišel číšník a řekl, že budeme hodinu čekat. Což jsme se zvedli a šli dál)
Nakonec jsme v půl osmý zapadli na zahrádku, kde byl super výhled, čekali jsme necelou hodinu, Vojta přitom kreslil věžičku a víte co? Vůbec nám nechutnalo.o))

Fotka u komentáře
gwen
Kocouřákgwen  Datum17. srpna 2016 12:59

Nesnáším výšky. Bojím se, ale kvůli Vojtovi jsme šli na věž.o))
(To jsem ještě nevěděla, že to nejhorší mě čeká.o))

Fotka u komentáře
gwen
Kocouřákgwen  Datum17. srpna 2016 12:58

Krásný musí být jít na nějaké představení. Musí to bát zážitek .

Fotka u komentáře
gwen
Kocouřákgwen  Datum17. srpna 2016 12:57

Šli jsme na zámek. Procházeli jsme se, koukli z každého okénka. Šli jsme zámeckou zahradou a došli jsme až k otáčivému hledišti. Vojtík byl jediný divák.o))

Fotka u komentáře

Výše uvedené názory a komentáře nevyjadřují stanovisko Modrého kocouře.cz. Modrý kocouř.cz si vyhrazuje právo příspěvky odporující dobrým mravům, v rozporu se zákony nebo obsahující reklamu smazat.

Reklama

Nejčtenější

1
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (20x)
2
Veterinární poradna: Agresivní kocour (16x)
3
Fotočlánek: (Ne)fotogenické kočky (15x)
4
RSS kanály (15x)
5
Kočičí jména (14x)

Bude tohle NEJ fotka měsíce května?

...
Máte fotku svého kočičáka? Právě máte možnost ji do soutěže NEJ fotka nominovat!

Má Váš kočičák už svou stránku ve Zlaté knize?

Víte, že svému kočičákovi tady můžete vytvořit osobní stránku? Víte, že pak může mít své vlastní kočkoalbum, deníček a další?

Registrujte se!

Registrace není povinná, ale umožní Vám využívat všechny funkce, které Modrý kocouř.cz nabízí - jednoduché vkládání fotek, komentování nebo komunikace s ostatními Kocouřáky.

Reklama

Modrý kocouř.cz (c) 2024

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube

Tyto stránky používají soubory cookies, abychom vám usnadnili a zpříjemnili jejich procházení. Rozumím
Jak cookies používáme?

Top