Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se! Registrací souhlasíte s podmínkami používání.
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Nahrává se...

Blog: Mám další vyhazov do sbírky!

Datum9. září 2016  |  AutorFilip  |  Zobrazení celkem/dnes6 265x / 3x

Mám další vyhazov do sbírky!

Tak, a je to tady! Facebooková skupina Můj život s kočkou už nebude trpět pod mými otázkami! A bylo to jednoduché - zajímal jsem se, co bude s nalezenou kočkou, kterou zachránila paní ze silnice, zmatenou. A zajímat se, to se asi neodpouští.

Je nepřípustné zeptat se na to, co bude s kočkou dál?

Nesmí se diskutovat o tom, jak se zařídí, aby ji mohl najít ten, komu patří?

Neměl bych se ptát, jestli veterinář, který tam byl doporučen, kontroluje čip?

A už vůbec, do jakého útulku pak kočky předává?

A možná vrchol, jestli tam mají karanténu?

Diskuse byla úplně normální, než se objevila jistá Dagmar Šípová, a najednou bylo jasné, že těmi otázkami útočím na paní, co kočku zachránila. Přitom mi odpovídala jiná paní, která naopak radila, co a jak. A která to tam v místě zná.

Vyhazov.

Facebookovou skupinu Můj život s kočkou už ani nevidím, je přede mnou schovaná. Porušil jsem nějaké pravidlo? To asi není podstatné. Ptát se jako Filip Prahl se prostě neodpouští. Teď se může začít konečně v klidu kočkám pomáhat!

Tak si to tam v té izolaci bez otázek užijte :o)Tento blog vyjadřuje názor autora, nejedná se o stanovisko Modrého kocouře.cz.


Obsah se nahrává...


Sdílejte!  |  O sdílení
Sdílet přes e-mail Sdílet na Facebooku Odeslat pomocí Facebook Messengeru Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+

15 komentářů

Pro přidání komentáře se prosím přitlapkujte.

gwen
Kocouřákgwen  Datum11. září 2016 14:49

Paní Beranová do Chudák čeština ale taky dává, co se jí hodí, protože je hodně příspěvků, kde komunikuje, ale jestliže je ten názor totožný s tou jejich pravdou, i když je plný pravopisných chyb, tak ho tam nedá. Nebo nedej bože, kdyby byly pravopisné chyby v něčem, s čím se neztotožňuje a na světlo by vyšel i jiný názor. S chybami nebo bez chyb, ten by do skupiny nedala.o))

Viera, mluvíte o té Anet Beé?

Hani, tohle jsem nikde nezaznamenala na Tvojí adresu. A jestli se to děje, tak myslím, že se to děje jen o d určitý osoby, ne? Buď moc zhrzené, zklamané nebo úplně blbé.o)))

Pravidla - to je taky téma do diskuze. Chápu něco ve stylu - nespamujte, nedávejte si tam reklamy na svoje obchůdky a prodej zboží anebo vulgární zprávy. Ale, jakmile si jde někdo pro radu s kočkou, proč je rozhodující, jestli je s PP nebo bez? Problém ji to nevyřeší a ještě se pak člověk dozví, že třeba ty s PP jsou nemocní víc než ty druhý nebo naopak? Ale vždyť je to jedno.
A nejhorší jsou pravidla, která se zavedou ve skupině, která roky nějak fungovala, na něco byla zvyklá, lidi si tam našli nějaký okruh lidi, dávali si fotky a pak někdo přišel, řekl, že by bylo dobrý, aby to bylo takhle a najednou ejhle....
Lidi se ozvou, druhý oponují pravidly a tím, že když se to někomu nelíbí, je hodně jiných skupin.
Obrana? Žádná.
Pak už se jen pozastavuji nad tím, proč tam lidé jsou, zůstávají, akceptují.


A dávání like to je úplně úsměvné. Někdy mám pocit, že lidé tu diskuzi ani nečetli a jen proto, že to napsal někdo z "jejich kruhu", tak se dá like..

viera
Kocouřákviera  Datum11. září 2016 13:36

ved toto ,Hanka a Filip..že zbadaš meno a automaticky nesúhlasiš..napr ja som tej v mačkoporadni občas kvitovala ,občas s ňou aj v inych skupinach nesuhlasila..ale ked začala utočiť tak som sa ozvala..ostatni okrem tych par čo sme tu spominali čušali a čakali,kde sa to nasmeruje,najprv adminke nikto ani ten like nedal,ostalo ticho..potom prišlo kopu asi jej priatelov a ked sme sa ozvali,tak jej začali like pribudať,akože podpora..od ludi čo tam dovtedy ani neboli ,ani nevedeli ako to tam bolo predtym...a toto som si všimla aj v inych skupinach,nielen mačacich,že ide o to kto ten nazor prida a nie,že aky ten nazor je..meno ako červene súkno pre býka

Filip
KocouřákFilip  Datum11. září 2016 13:33

HaniK, tak škoda pro ni samotnou, že mě paní Beranová vyhodila, v odpovědích na mé dotazy byly v návalu emocí často skutečné perly! :o) Měla by co kopírovat :o)

HaniK
KocouřákHaniK  Datum11. září 2016 13:29

No, ona paní Beranová je v kočkoskupinách asi hlavně proto, aby kopčila příspěvky do skupiny chudák čeština. :-D Setkala jsem se s ní hlavně tam...

A souhlasím s tím, že tady funguje hlavně škatule. Tudíž je putna, co Filip napíše, stejně je to špatně. Proti tomu se nedá dělat nic, ale pokud by někdo věděl, jak se toho zbavit, tak sem s tím. Taky už mě zrovna nebaví být "k*rva, co ničí lidi a zpronevěřuje prachy". :-D

Filip
KocouřákFilip  Datum11. září 2016 13:28

Viero, já se tomu spíš hrozně směju, kdo tomu dal like a tak :o)

Na druhou stranu mě přirozeně rozčiluje, když někdo vyhlásí a zveřejní pravidla včetně toho, kdy a koho tedy může vyhodit, a nedodržuje je - aspoň tedy já jsem si nevšimnul, že bych nějaké porušil. Paní Beranová se asi prostě rozhodla.

A lidem je to jedno, podívejte, i paní, co se mnou věcně diskutovala, dala lajk tomu, že už tam nemůžu - neumím si tohle vysvětlit. Ale možná jí někdo řekl, co si má o mně myslet:
- jak jsem "vyhodil" lidi z Modrého kocouře.cz; asi ale už neřekl, že odešli sami na "moderní web Moniky Maratové",
- nebo že jsem spočítal, že v útulcích je jen 5000 koček, s PP ročně přibyde 5000, ale 90000 jich ročně umře - kde se teda mají vzít další?
- A nebo jsem se ptal, když mi tvrdili, jak jedním z kritérií pro účast útulku ve "Dvacku za dvacku" je karanténa, ale nakonec mi nikdo z povolaných neodpověděl, najednou všichni jakoby na Facebooku nebyli, takže tomu tvrzení už spíše nevěřím.

Ani jedno se asi navěky neodpouští :o)

Jim nejde o kočky a otevřenou diskusi o nich. V tom se zásadně liší od Modrého kocouře.cz :o)

viera
Kocouřákviera  Datum11. září 2016 13:11

Filip,tak sa nad to povzneste..ja viem,že chlapi su dosť ješitnejši a citlivejši na svoju osobu,kašlite na ne a hotovo..bud sa stiahnúť,alebo to vygradovať,ina možnosť nie je

Filip
KocouřákFilip  Datum9. září 2016 15:47

gwen, ale já se s nima nebavím, nikdy stejně nemají nic k věci (paní Cihlářová psala minule o raných kastracích v 6 nebo 7 měsících!). Já se chci bavit s ostatními, kteří něco vědí... že by je tohle pobuřovalo? :o)

Ne, já vím, vidí moje jméno a konec :o)

evelinas
Kocouřákevelinas  Datum9. září 2016 15:46

Chápem,z niektorými ludmi sa nedá.Ja som bola prvykrát v FB skupine a celkom sa mi tam páčilo.Zrazu urážlivým spôsobom tam začala trojdňová admina sekýrovat,že je to Mačacia poradňa tak žiadne fotky,no ani rady nesmeli byt,lebo sa má íst k vetovi.Z 2300 ludí sme sa ozvali s Vierkou 7 ,čast vyhodila a bez dalšej diskusie všetko zmazala.Mne zase príde,že v česi si nenechajú len tak skákat po hlave.Ja sem tam idem aj na Kočky forum,vlákno o Smudlinke zhliadlo 95 tisíc ludí aza 4 roky tam nikdo nikoho nesekýroval,len sa vymieňali názory.

gwen
Kocouřákgwen  Datum9. září 2016 15:43

Fildo, jenže všechny tyhle dámy jsou v kruhu lidi, kteří vědí, že Tě nemají mít rády.o)). Bylo jim to řečeno a podle toho se řídí.
Takhle jednoduché to asi je...

Filip
KocouřákFilip  Datum9. září 2016 15:36

gwen, ale ti, co mě nemusí, tady vůbec nediskutovali. Jen tam rychle naběhli:
- paní Dagmar Šípová, aby přede mnou chránila (!!!) paní, co našla kočku a nic se jí nedělo;
- paní Jana Beranová, aby vysvětlila, že mě zná a že chci prudit, a aby mě vyhodila;
- paní Iltisová, aby tomu rychle dala lajk.
- Drobky zbyly na poslední paní Alenu Cihlářovou, která tuhle zásadní událost, mé vyhození, zpozorovala až za dvě hodiny :o)

Pokud se navíc nepletu, zmiňovaný útulek na tom nebyl s karanténou zrovna dobře. Jsem rád, pokud už tedy podle informací v diskusi je...

gwen
Kocouřákgwen  Datum9. září 2016 15:34

Nemají Tě rády!
Neumí s Tebou diskutovat?
Nepřipustí i jiný pohled.
Chtějí jen ovce. Jakmile má někdo něco jiného...Jde pryč. Je vyhozen. Nebo tam nechce být.
A těmhle, co se ani odtud samy nevyštípaly, někdo něco řekl, že jako Filip NE a Modrý kocouř už taky NE. A hlavně bojkotovat. Ale co jim kdo řekl, to je utajený! Muselo to být něco hrozně hroznýho!.-o))) Něco jako, nepřispěl jsi na dvacku? Prudí!. Má jiný názor? Prudí! Nezpíváš jejich písničku? Prudíš!

(Anebo je to prostě jen proto, že jsi vzal prostor lidem, kterým tady nebylo nic dobrý, furt remcaly a neuvědomovaly si, že tady je to Tvoje)

Smiř se s tím.
.o))

Filip
KocouřákFilip  Datum9. září 2016 15:29

Viera, ale já se s nikým nehádal, nepřel. Já se jen ptal. Kdybych něco porušoval, ale oni mě vykopli jen proto, že mě "paní Beranová zná a ví, že jsem tam chtěl prudit" :o) Já ji tedy neznám a ani si neuvědomuji, že bych s ní něco diskutoval.

Legrační také je, že paní Beranová tam vůbec nediskutovala - možná bych měl ocenit, že kvůli mě skočí do diskuse, která ji asi ani nezajímá :o)

Pobavilo mě také, že její informaci o mém vykopnutí prý dala lajk paní Iltisová (která také diskuse se mnou neunese a také se tady vůbec nezapojila, takže patrně ani nevěděla, o čem to je), ale také paní, která se mnou věcně a normálně diskutovala. Něco mi asi uniká :o)

gwen
Kocouřákgwen  Datum9. září 2016 15:28

Já osobně si myslím, Filipe, že v tom hraješ roli hlavně Ty. A nejde ani o to, co píšeš, jak se ptáš, jak argumentuješ.
Někdo, někteří, kdo Tě prostě nemusí (a můžou si za to hlavně sami) mají holt dlouhý prsty...
Což je škoda, protože pak limitují lidí, který by se mohli přečíst i seriozní články, než jen ty přeložený a ještě přeložený tak, aby to hrálo do noty jejich "pravdě".
Někdy je z toho až dojem, že jim nejde o kočky. A o lidi už vůbec ne. V tomhle je internet hrozně zvláštní. Lidi napíši cokoliv, aniž by si uvědomili, že to, komu to píší a o kom píši JE člověk! Něco jako úcta, slušnost, porozumět textu a diskutovat k tématu je prostě někdy nadlidský výkon...

Sama osobně si myslím, že je škoda, že v kočkařských skupinách není víc mužů. Dostalo by to trošku jiný grády...o)
A rozumu...Ženský jsou moc emočně zaujaté.o))) A nenávistné.
Taky bych se mstila...o))))

viera
Kocouřákviera  Datum9. září 2016 15:13

už som si zvykla,že ma tiež vykopnu,alebo odidem sama ak ti ludia nestoja za to ,aby som sa s nimi naťahovala.... neviem držať hubu pokial sa robia nepravosti,tak mam zrejme smolu :)

Filip
KocouřákFilip  Datum9. září 2016 9:39

Pokud jste členy facebookových skupin, odkud se jen tak vyhazují lidi, jak se cítíte? Je vám tam fakt dobře?

Výše uvedené názory a komentáře nevyjadřují stanovisko Modrého kocouře.cz. Modrý kocouř.cz si vyhrazuje právo příspěvky odporující dobrým mravům, v rozporu se zákony nebo obsahující reklamu smazat.

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (35x)
2
Veterinární poradna: Syrové maso pro kočku? (15x)
3
Vyhlášení NEJ fotky června 2023 (12x)

Má Váš kočičák už svou stránku ve Zlaté knize?

Víte, že svému kočičákovi tady můžete vytvořit osobní stránku? Víte, že pak může mít své vlastní kočkoalbum, deníček a další?

Registrujte se!

Registrace není povinná, ale umožní Vám využívat všechny funkce, které Modrý kocouř.cz nabízí - jednoduché vkládání fotek, komentování nebo komunikace s ostatními Kocouřáky.

Reklama

Modrý kocouř.cz (c) 2024

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube

Tyto stránky používají soubory cookies, abychom vám usnadnili a zpříjemnili jejich procházení. Rozumím
Jak cookies používáme?

Top