O stránkách
aneb základní informace


"Žijte se svou kočkou a ne vedle ní."


Náš cíl
Naším cílem je být stránkami pro všechny MILOVNÍKY koček, ať už se označují jako nadšenci, chovatelé nebo útulkáři, pro ty, kteří kočičky třeba ani nemají nebo mít nemohou, prostě pro všechny fajn kočičí lidičky. Chceme vám poskytnout na jedné straně důležité informace z kočičího světa, na straně druhé vás chceme rozveselit, vyvést ze všednosti běžného dne.

Modrý kocouř vám přináší sadu rad, od úplných začátků až po řešení nejrůznějších kočičích problémů. Snažíme se nalézt také praktické tipy, jak předejít různým nehodám a vůbec, jak vycházet s kočičími kamarády. A v neposlední řadě je zde Kocouřova poradna, která poskytuje prostor pro vaše otázky.


Zlepšování
Modrý kocouř chce odrážet aktuální poznatky, proto se budeme snažit stránky, a zejména rady, neustále zlepšovat. Pokud narazíte na případnou chybu, budete mít nějakou otázku, myslíte si, že na stránkách něco chybí, e-mňauněte nám. Každý váš názor má pro nás obrovskou cenu.


Produkty a značky na stránkách
Produkty uvedené na našich stránkách slouží pouze jako příklady pro orientaci. Modrý kocouř je nijak nedoporučuje. Pokud jsou zde uvedeny značky, jedná se pouze o ty, se kterými mají autoři webu vlastní zkušenost.


Ochrana osobních údajů
Modrý kocouř se zavazuje Vámi poskytnuté údaje využít vždy pouze pro daný účel, jako je například kontaktování výherce v soutěži nebo oznámení o umístění vámi zaslaného příspěvku na stránky. Modrý kocouř se zavazuje, že neposkytne vaše údaje žádné třetí straně.


Návštěvnost stránek
Stránky byly spuštěny 22. února 2003. Návštěvnost stránek je auditována službou TopLIST.


Webmaster
Filip Prahl Skype me!
Správa a programování webu, grafika, články, soutěže...
E-mňauněte mi!

Děkuji své ženě Pétě za pomoc, trpělivost, inspiraci a za spoustu nápadů.


Poděkování
Děkujeme všem, kteří přispívají na naše stránky a pomáhají je zlepšovat svými připomínkami, návrhy a dotazy.