Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Fugo - pokračování


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Marge



Založen: 08.10.2007
Příspěvky: 47

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 21:11:27
Odpovědět s citátem

Hyperaktivní kočka, jak napsala Markét, to je hezký výraz.
Asi na tom něco bude Smile
Myslím, že Fugo potřebuje hodně prostoru, volnosti a možností, jak se vyřádit. a to v malém bytě u Verunky mít nebude, bohužel, ale je to tak.
Nechat ho utratit je asi vážně extrém, ale musím se Verunky zastat, i když očekávám, že se to řadě z nás, kočkomilů nebude líbit, je to pořád jen kočka, ne člověk, útulky jsou přeplněné kočičkami, které Verunce její láskyplnou péči oplatí oddaností a koččičí přítulností, a kdo z nás je práv Verunku soudit?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2007 9:07:58
Odpovědět s citátem

Marge napsal:
Nechat ho utratit je asi vážně extrém, ale musím se Verunky zastat, i když očekávám, že se to řadě z nás, kočkomilů nebude líbit, je to pořád jen kočka, ne člověk, útulky jsou přeplněné kočičkami, které Verunce její láskyplnou péči oplatí oddaností a koččičí přítulností, a kdo z nás je práv Verunku soudit?


Ovšem Verunka NIKDY nenapsala, že uvažuje o utracení!!! To zde jen padlo jako "moudrá" rada!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lenka V.



Založen: 15.03.2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Úžice u Kralup n.Vlt

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2007 9:32:42
Odpovědět s citátem

Směr, kterým se stáčí úvahy co s poněkud výstředním kocourem, se mi ale vůbec nelíbí... Fugo prostě potřebuje komunikovat a když nekomunikujete podle jeho představ, vymáhá si to. Troufám si říct, že po změně prostředí se z něj stane velmi milý kocourek. Nekamenujte mě, to není namířeno proti Verunce, každý si prostě život s kočkou představuje jinak. Pamatuji si případ, kdy jsem si jela asi po třech měsících odkoupit zpátky kotě, které podle majitelky bylo příliš mazlivé a vůbec se s ním nedalo žít. Přitom paní byla super, moc milá, zvířátkomilná, měla už dvě kočky ... problém byl v tom, že měla britku a peršanku a její velké hobby bylo vyšívání obrovských nástěnných gobelínů a úklid domácnosti. A burmilí koťátko jí v tom všem chtělo pomáhat, jak už je jejich zvykem. Dokážete si představit, co udělá jedno kotě s košíčkem vyšívacích klubíček a jak dobře se vyšívá neustále s pomocníkem na klíně? Kotě se chovalo naprosto standartně jako všechny kočky u nás doma a kvůli té mazlivosti a společenskosti si je lidé pořizují, ale někdy si prostě člověk a zvíře nesednou. A je jedno které plemeno to je, každé má něco. Naší domácností už takhle prošlo několik "adoptovaných" koček různých ras, které už jejich majitelé psychicky neunesli. Verunko, včera jsme doma udělali válečnou poradu a rozhodli se, že jestli chcete, zkusíme vzít Fuga k nám - bydlím v rodinném domku, kočky mají na zahradě veliký zabezpečený výběh, bude mít společnost tlupy burmilek - ty jsou aktivní ažaž, v naší domácnosti už není mnoho věcí, které by nebyly "kočkovzdorné" a hlavně moje maminka je v důchodu a je celý den doma. Napište mi kdyžtak na mail venclikova@seznam.cz nebo zavolejte na tel 724 301 778.
Zdravím
_________________
Lenka Venclíková
Dee burmilky
silver & golden
www.burmilla.snadno.eu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
vetka.M



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Kuřim

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2007 9:56:52
Odpovědět s citátem

zdá se, že se našel ten pravý meč pro Fugův Gordický uzel...držím palce, ať to dobře dopadne...tohle vypadá jako natolik ideální řešení, až se tomu nechce věřit Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2007 9:59:43
Odpovědět s citátem

Myslím, že těma úvahama nikdo nemyslel nic špatného. Jen to byla myšlenka, ke které by se mohlo dojít, kdyby se nenašlo žádné jiné vhodné řešení, definitní projev rezignace.
Ono pravdou je, že jak naložit s faktem, že máte kocourka, kterého nejste schopna nijak zklidnit, chovatelka od toho dává ruce pryč, bohužel, každý, komu popíšete, jak se chová, si ho logicky odmítne vzít, protože se bojí.

Lenko, jste super, protože tohle je přesně to, o čem jsme s Verunkou soukromě debatovaly, do kočkorodiny, která se toho nebojí, má tomu přizpůsobené bydlení a navíc i ven s výběhem; teprve změna ukáže, nakolik se jedná o divokost a potřebu se vyřádit, nebo zda jde o hlubší, třeba i zdravotní problém.

Díky!

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2007 11:21:53
Odpovědět s citátem

Lenko, mám velkou radost, že jste se rozhodli pomoci vyřešit Verunčin problém tak krásným způsobem. Je to výborná zpráva! Doufám, že nakonec budete všichni spokojení, především pak sám Fugo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2007 13:24:24
Odpovědět s citátem

Lenko, napsala jsem Vám email. Velice Vám děkuji, u Vás by byl určitě v těch nejlepších rukou.

Pro ostatní: o utracení jsem nepřemýšlela a ani bych to nikdy nedokázala udělat. Proč utrácet zdravé zvíře, které jen očekává od svého domova něco jiného než má? Já jsem chtěla jediné řešení - nový domov s velkým prostorem pro vydovádění.

Jinak mi nejde o to mít krásný byt - bydlíme v pronájmu, jelikož si časem chceme pořídit vlastní byt. V pronájmu bydlíme společně se zařízením a nábytkem který tam již byl a také tam musí zůstat. Tudíž Fugo vlastně likviduje cizí zařízení. Nejsem z těch, co mají luxusní byt a nechtějí v něm mít ani chlup. Vždy jsem žila se zvířaty, doma máme ještě leguána zeleného, kterého jsme zachránili ze zverimexu před smrtí. Mám Dominika. A všechna ta drobnější zvířátka typu křečík,osmák,andulky... nepočítám.
Když jsem si brala kočku byla jsem smířená s tím co vše dělá, navíc jsem s kočkami měla zkušenosti, jelikož než jsem šla bydlet od rodičů tak oni měli Nelu, britskou kočinu. Věděla jsem co kočka obnáší, že jsou z ní chlupy, že občas obrousí sedačku, koberec 100%, že se musí dávat bacha nenechat někde volně ve výškách předměty které by mohly ublížit, co stojí léky, že kočka občas mňaučí, že si chce hrát a mazlit, že vyhrabuje stelivo z wc. Se vším jsem byla smířená a přišlo mi to jako naprostá samozřejmost.
Ale tohle co Fugo předvádí není normální ani náhodou. To už nejde o hravost či hyperaktivitu - jde vyloženě o ničení naschvál - z protestu. Včera mi veterinářka řekla, že je to vzteky - když nejsme doma tak se vzteká a ničí aby se nám tím připomněl. To samé když je neustíme do ložnice, obrátí byt vzhůru nohama jen aby jsme prostě vylezli z postelí. Jenže to je těžké, do práce chodíme oba a být s ním celý den nelze. Další problém je, že nemá rozběh, prostě mu ty dvě místnosti nestačí, potřebuje víc.
A navíc i když jsme doma, tak dovádí - lítá, skáče po záclonách.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2007 13:42:07
Odpovědět s citátem

Budeme se moc těšit na zprávy z Fugova nového domova Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2007 14:48:24
Odpovědět s citátem

Tohle řešení je určitě o mnoho lepší pro obě strany . Co jsem napsala jsem nemyslela špatně , spíš jako poslední řešení kdyby už to jinak nešlo . Pěkný byt jsem měla namysli jako bez zničených věcí , ne plný přepychových zbytečností a luxusu . Chlupy a píseček mimo záchod je jasný ale to jde odstranit , myslela jsem spíš kazy které se neodstraní snadno , taky bydlím v podnájmu bez přepychu ale chci aby to k něčemu vypadalo chci abych se nemusela bát návštěv , které by řekli že jsem špindíra která si neumí udržet věci v pořádku , to přeci nechce nikdo , jestli myslíte že nemám pravdu a máte na to jiný názor tak prosim . Ale na tom nesejde jde tu o váš i Fugův spokojený život . Kocourek i vy teď máte šanci na to být konečně spokojení a to je hlavní takže zbytek jde stranou .
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 12. 2007 17:17:38
Odpovědět s citátem

Lenka V. napsal:
Verunko, včera jsme doma udělali válečnou poradu a rozhodli se, že jestli chcete, zkusíme vzít Fuga k nám

Lenko, ostatně jako vždy máte můj hluboký obdiv, teprve čas ukáže, jak to skutečně s Fugem je - ale Fugo se opravdu nemůže dostat do lepšího domova než je ten Váš - a kéž mu to pomůže, kéž je spokojený Fugo i Verunka a Vaše burmilky, které tolik obdivuji, se s ním jistě hravě srovnají. Držím palce a dejte prosím vědět! Smile
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 12. 2007 9:05:46
Odpovědět s citátem

Včera jsme to doma oba obrečeli, protože i tak ho máme rádi. On jakoby něco tušil tak divně koukal a pořád se mazlil. Bylo mi tak hrozně, že jsem nevěděla jestli ho dokážu dát. No a za noc mi opět ukázal, že to je to nejlepší co můžeme udělat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 12. 2007 10:07:56
Odpovědět s citátem

Karin napsal:
Marge napsal:
Nechat ho utratit je asi vážně extrém, ale musím se Verunky zastat, i když očekávám, že se to řadě z nás, kočkomilů nebude líbit, je to pořád jen kočka, ne člověk, útulky jsou přeplněné kočičkami, které Verunce její láskyplnou péči oplatí oddaností a koččičí přítulností, a kdo z nás je práv Verunku soudit?


Ovšem Verunka NIKDY nenapsala, že uvažuje o utracení!!! To zde jen padlo jako "moudrá" rada!


Taky to jako žádná, natož moudrá rada myšleno nebylo-pouze jako pochopení pro případ extrémního řešení bez odsuzování a přibíjení na kříž!!!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Chillhousová



Založen: 05.01.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: jižní čechy

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 12. 2007 13:29:25
Odpovědět s citátem

Radostná zpráva... Držím palce Verunce, Fugovi i Lence.
_________________
Chillhousovi
Jedna kočka nevyhnutelně vede k další. (E.Hemingway)
Stáváš se navždy odpovědným za to, co jsi k sobě připoutal. (Exupéry)

http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=1026
http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=1404
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 12. 2007 14:45:17
Odpovědět s citátem

Chuckinka napsal:
Radostná zpráva... Držím palce Verunce, Fugovi i Lence.


Taky mám radost, že se to takto řeší-informujte nás, prosím, určitě nejsem sama, koho to zajímá. A držím palce, aby to dopadlo dobře pro všechny zúčastněné a všichni byli spokojeni. Lenko, jste skvělí!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lenka V.



Založen: 15.03.2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Úžice u Kralup n.Vlt

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 12. 2007 15:53:07
Odpovědět s citátem

Jsme s Verunkou dohodnuté na příští pátek - škoda, že nemohli tuhle neděli, protože ten týden čekání a rozjitřených citů jí vůbec nezávidím, vím jaké to je. Ale Verunko nebojte, už nejsme tak úplně cizí a Fugo bude moci spát v posteli, blbnout s kočkama a na jaře chytat motýly - to se mu bude určitě líbit. Dáme pak vědět, jak probíhá aklimatizace.
_________________
Lenka Venclíková
Dee burmilky
silver & golden
www.burmilla.snadno.eu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: Fugo
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 12. 2007 15:40:59
Odpovědět s citátem

Mám radost, že paní Lenka nabídla pomoc....super! Držíme palce, přikláníme se k názoru, že Fugo potřebuje maximální možnou pozornost, a možnost vybít si přebytečnou energii jinak než ničením.
_________________
adelnik + Amís + Dori + Mia + MrnyVrny
"Každý život by měl mít devět koček." Jack Canfield
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 12. 2007 9:37:24
Odpovědět s citátem

Zdravím, tuto neděli to opravdu nevyšlo. Přítel má nemocnou babičku, které jezdíme pomáhat, takže jsme v sobotu i neděli měli nabytou.

Je nám teď moc divně, když víme, že už za chvíli bude pryč. On asi také něco tuší, přes den pořád spí a chodí se hrozně mazlit. Je to moc těžké, ale vím, že když ho nedáme, tak to prostě bude vše pořád ve stejných kolejích. Pokud bude mít možnost jít ven a někoho kdo s ním bude celý den doma a navíc bandu kamarádů, tak to pro něj bude ideální a nebude muset vymýšlet blbiny.
Teď z pátka na sobotu celý den spal, až do půl desáte. Došel se jen najíst po našem příchodu z práce, zalehl a spal. My šli spát v jedenáct a on od té doby až do čtvrt na jednu řval za dveřmi. Nevěděla jsem už co s ním, tak jsem si šla lehnout do kuchyně a otevřela jim ložnici. No a i přesto, že měl otevřeno, tak zlobil. Napřed převrátil koš a vytahal odpadky, pak lezl po zácloně nahoru a dolu, shazoval věci ze stolu, lezl po lince, skákal na televizi. Přitom měl otevřeno, mohl na šplhadlo, na skříně, hrát si. Ne on prostě musel zlobit. Pak když už jsem ho párkrát okřikla, tak se urazil a šel hrabat jen tak do záchodku, hrabal snad deset minut. Pak už jsem nevydržela a šla vstávat. No a on se najedl a šel spát. Jsem z toho na rozpacích a přemýšlím zda on vůbec lidskou společnost potřebuje. Celou noc dělá brajgl a když vstaneme tak jde spát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 12. 2007 8:32:45
Odpovědět s citátem

Tak Fugo už je v novém domově u paní Venclíkové. Přijel si pro něho přítel paní Leny v sobotu odpoledne. Hodně jsme to už oplakali a je nám i Dominikovi smutno. Ale poprvé od doby co jsme Fuga měli doma jsem se vyspala a ráno vstoupila do místnosti která vypadala stejně jako když jsem ji večer opouštěla. Dominik spal zase s námi jako dřív, vypadalo to, že mu Fugo ani nechybí a že má radost, že pozornost je věnována opět zase jen a jen jemu.
Ráno se choval také jakoby mu Fugo vůbec nechyběl, bylo nám to divné. Ale odpoledne už ho začal hledat, chodil po bytě sem a tam, volal a koukal na místa kde Fugo býval. Přes den pořád někde pospával a byl smutný. Tak snad si zvykne.
Jinak Fugo je prý stále zalezlý ve šplhadle, od ostatních kočenek je zatím oddělený.
Určitě Vám všem budeme dávat vědět jak to vypadá dále. S paní Lenou jsme se i domluvili, že kdyby byl jakýkoli problém - nezvykl by si, či by ho kočičky nepřijali, tak se vrátí opět k nám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lenka V.



Založen: 15.03.2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Úžice u Kralup n.Vlt

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 12. 2007 9:38:03
Odpovědět s citátem

Zprávy z domova - Fugo je zatím od ostatních koček oddělený - máme v kuchyni volieru, kterou používáme na krytí nebo dočasné oddělení koček. V neděli ještě na burmily "štěkal" přes pletivo, večer a dneska ráno byl už na procházce po domě - všechno obhlídnul, k žádnému konfliktu nedošlo, při jeho velikosti se mu každý radši klidil z cesty. Ale zvědaví na něj jsou, to rozhodně. Nejvíc můj chudinek kocour Emil, který si myslel, že mu přijela taková veliká nevěsta Smile
Když jsem Fuga zase zavřela zpátky do voliery, protože bez dohledu ho puštěného mezi ostatní zatím nenechám, předvedl nám hru "na kachničku". Napřed si stoupnul jednou nohou do misky, když šel pít a když se napil, nacpal tam nohy obě a ťápal jako kačenka - potopa byla okamžitá. Tak dostal misku do lavoru ať ukáže co umí ... Dneska když bude slušné počasí se půjde podívat do výběhu. Tolik zatím první dojmy, chlapeček je ještě zakřiknutý, ale to se brzy spraví Smile
_________________
Lenka Venclíková
Dee burmilky
silver & golden
www.burmilla.snadno.eu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 12. 2007 10:21:43
Odpovědět s citátem

Leno jsem ráda, že je vše v pořádku. O té "kachničce" jsem Vám psala také, my jsme museli pořídit fontánku, protože voda nevydržela v misce déle jak půl hodiny. Oni to dělají všichni maini:-).

Dejte za mne Fuginkovi velikou pusinku. Je nám po něm moc smutno. Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Chillhousová



Založen: 05.01.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: jižní čechy

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 12. 2007 20:44:58
Odpovědět s citátem

chodím sem už od pátku (jsem asi netrpělivá) a vyhlížím tu zprávy a novinky o aktuálním dění kolem Fuga.
Vypadá to slibně, držím všem palce Wink
_________________
Chillhousovi
Jedna kočka nevyhnutelně vede k další. (E.Hemingway)
Stáváš se navždy odpovědným za to, co jsi k sobě připoutal. (Exupéry)

http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=1026
http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=1404


Naposledy upravil Chillhousová dne 18. 12. 2007 7:27:22, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 12. 2007 21:27:14
Odpovědět s citátem

Taky každý den vyhlížím nedočkavě nové zprávya všem zúčastněným držím palce. J.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 12. 2007 14:30:43
Odpovědět s citátem

Zdravím všechny, dnes jsem naposledy v prácit a doma nemám internet, takže napíši až po novém roce. Nové zprávy o Fugovi zatím nemáme, poslední co vím je to co je napsáno zde. Paní Lena slíbila, že dá vědět, až to s Fugem pokročí dál. Zatím se bojí a tak není moc co nového sdělovat. Samozřejmě sem vše dáme vědět.

Ještě bych Vám všem tady na kocouřovi i Vašim mazlíčkům chtěla popřát krásné Vánoce, hodně dárečků, štěstí, zdraví klid a pohodu a do Nového roku jen to nejlepší.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: Fugo a Verunka
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 12. 2007 15:37:39
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
Zdravím všechny, dnes jsem naposledy v prácit a doma nemám internet, takže napíši až po novém roce. Nové zprávy o Fugovi zatím nemáme, poslední co vím je to co je napsáno zde. Paní Lena slíbila, že dá vědět, až to s Fugem pokročí dál. Zatím se bojí a tak není moc co nového sdělovat. Samozřejmě sem vše dáme vědět.

Ještě bych Vám všem tady na kocouřovi i Vašim mazlíčkům chtěla popřát krásné Vánoce, hodně dárečků, štěstí, zdraví klid a pohodu a do Nového roku jen to nejlepší.


VERUNKO, já vůbec nestíhám číst řádky, hltám je hladovec................dlouho jsme si nenapsali a teď tady čtu toto, chudero, měla jsi toho málo, že. Ozzy, teď Fugo, ale myslím, že toto vše, co jsi tady napsala, prostě to směřovalo, myslím, že dopadnout líp nemohlo, určitě tě to bolí, není to poprvé, že. Myslím na tebe, ikdyž si tyto řádky přečteš po Novém roce, jsem s tebou a budu ti moc moc držet palečky a také i paní Lence, která moc dobře ví, co dělá. Takže, pak v novém roce napiš, ju? Psala jsem ti i mailika. ...............................a jinak všem na MODRÉM KOČOUŘOVI, KRÁSNÉ VÁNOCE, HODNĚ ŠTĚSTÍ V NOVÉM ROCE, VÁM I VAŠIM MILÁČKŮM......................MĚJTE SE KRÁSNĚ !!! Lucka, Bagiš a Ballou a ..................www.kocicistromy.com
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lenka V.



Založen: 15.03.2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Úžice u Kralup n.Vlt

Předmět: Fugo v novém domově
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 12. 2007 11:17:35
Odpovědět s citátem

Ahoj všem sympatizujícím kočičím přátelům - pro ty, koho to zajímá, zprávy o Fugově aklimatizaci. Jde to ztuha a pomalu, ale jde to. Fugouš už chodí volně mezi ostatníma kočkama, zatím je tedy nesvůj a moc se s nikým nekamarádí, ale nenapadají se a nesyčí na sebe. Kromě posedlosti vykoupat se v každé misce s vodou (už chápu proč jsou mývalí) nepáchá žádné nepravosti, to možná přijde až se rozkouká. Ven chodit nechce - zkusili jsme výběh a žalostně plakal, že chce domů ... na jaře s ostatními se mu to určitě bude líbit víc. Co mi dělá starosti - dost špatně žere. Je hubený a s tímhle jeho apetytem určitě nepřibere. Naštěstí olíže aspoň Calopetku a sem tam si něčeho zobne. Zkusíme ještě odčervit, pro jistotu. Z našich koček ho nejvíc miluje krycí kocour Emil, který nemůže pochopit, že to není kočička pro něj na krytí a stále na něj vrká ... chudáček. Všude za ním chodí ... Na děti Fugo moc není, myslela jsem si,
že se vyblbnou s dcerou Bárou, která vždycky blázní s našima koťatama, ale Fugo je zatím odtažitý ... evidentně děti moc nezná a neví přesně, co si má myslet. Uvidíme, jak se bude dál sžívat se smečkou, zatím je tu chviličku, tyhle věci chtějí čas. Tak vás zdravíme a přejeme všem pěkné Vánočky.
_________________
Lenka Venclíková
Dee burmilky
silver & golden
www.burmilla.snadno.eu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: Fugo
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 12. 2007 19:29:59
Odpovědět s citátem

Taky na Fuga hodně myslím, určitě to pro něj není lehké a zřejmě má problém sám se sebou, viz i to chování u Verunky, které není pro mainky typické. Myslím, že se nemohl dostat do zodpovědnějších a víc milujících rukou, než je Lenko u Vás a věřím, že jeho překvapení, smutnění a zmatek v duši se časem poddají a že i papat začne víc, moc to přeji Fugovi, Vám i Verunce, které také jistě není lehko u srdce... Budeme určitě všichni rádi, když zase dáte vědět a užijte si všichni hezké a ničím nerušené Vánoce a do nového roku "nového" Fuga (čili spokojeného a šťastného) a hodně radosti s burmilkami!! Smile
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 12. 2007 12:04:47
Odpovědět s citátem

Lenko, přeju vám a celé vaší rodině včetně celé té vaší kočičí smečky i s Fugem krásné svátky, aby se vám dobré dílo ohledně Fuga podařilo a byli jste všichni spokojení, a konečně i on.

Jste skvělá, že jste se ho ujala a že nás tady informujete o tom, jak vše pokračuje. Tak držím palce.

Tak ještě jednou šťastné a veselé vánoce a hodně štěstí a chovatelských úspěchů v následujícím roce celé vaší rodině.

A taky všem milovníkům koček, co na toto fórum chodí Wink !
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 1. 2008 10:38:43
Odpovědět s citátem

Zdravím Vás všechny po svátcích. O Fugovi bohužel zatím nemám žádné zprávy, protože paní Lena se mi doposud neozvala ani nenapsala. Novinky jsem si přečetla až zde. Paní Leně jsem volala před Vánoci a slíbila mi, že dá vědět jak se Fugo má, ale zatím nemám žádné zprávy, ale už se na ně moc těšíme a doufáme, že si u Vás Fuginek zvykne a nebude Vás moc trápit:-))

Je nám po něm stále smutno, pořád na něho musíme myslet. Sice je pravda, že teď je doma vše zase v pořádku. Dominik spí opět s námi, z práce se vracíme do bytu tak jak jsme ho opustili.. Ale stejně nám Fugo chybí - jeho hraní, aportování, mazlení... Dominik není moc mazlivý, ani není moc na hraní, takže nám to chybí.

Doufám, že si Fugo u Vás paní Leno zvykne a bude spokojený. A prosím Vás napiště mi alespoň pár řádků jak se má, nebo nějakou fotečku, až budete mít čas. Děkuji Vám. A kdyby byl nějaký problém a opravdu si nezvykl nebo cokoli jiného, dejte vědět, vzali bychom si ho zpět.


Naposledy upravil Verunka dne 2. 1. 2008 11:07:51, celkově upraveno 2 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 1. 2008 10:49:10
Odpovědět s citátem

Jinak ještě s tím papáním - on Fugo na jídlo moc není. Už tady na kocouřovi jsme to řešila v tématu jeden žrout a druhý nejí. Zkoušeli jsme tolik druhů granulí,ale většinou si pár zobl a moc je nejedl. Spíš konzervy a syrové či vařené maso. Odčervovaný byl.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 1. 2008 15:16:40
Odpovědět s citátem

Do Fugova alba jsem přidala poslední fotky od nás, tak kdyby někdo chtěla, můžete se podívat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (139x)
2
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (47x)
3
Kočičí jména (32x)
4
RSS kanály (32x)
5
Tonkinská kočka (22x)
6
Rostliny jedovaté pro kočky (22x)
7
Turecká van (21x)
8
Jak poznat stáří kotěte? (21x)
9
Britská krátkosrstá kočka (19x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top