Otestujte Škrabadlo

Novinky 2018

Denně něco do tlapky!Dnes 19. února 2018

Není rizikové kastrovat šestiletého kocoura? (Veterinární poradna)

Navíc...

Počkejte prosím...Obsah se nahrává...

17. února 2018
Trochu vysvětlení Čertova kočičího deníčku. Kočičí deníček Míši (6) se jmenuje Miláčci.
16. února 2018
Snížená funkce slinivky u kocoura - co s tím? Veterinární poradna. Poznáte, kdo je na fotce v Kdo jsem?
15. února 2018
"Zasedla si hlavně na Míšu," píše Čertík (5) v kočičím deníčku Panička je tyran. A poznáte, kdo je na fotce v Kdo jsem?
14. února 2018
"Zasedla si hlavně na Míšu," píše v kočičím deníčku Panička je tyran Čertík (5).
14. února 2018
"V přestupních dveřích se zjevil veliký zrzavý GAF a udělal baf, až jsem byla paf," píše Miou ve svém originálním kočičím deníčku s názvem Jak jsme s DNŽ podnikly výchovný výlet do Ústeckého kraje – část písemná, druhá. Stále nemáme 2 správné odpovědi v Poznávačce a můžete si zkusit poznat kočičáka v nové Kdo jsem.
13. února 2018
Valentýn, nevalentýn... My to tak idylické doma nemáme - originál od Creepy. A pak je tu úterník s čísly o roku 2017. Běží Poznávačka i Kdo jsem.
12. února 2018
Veterinární poradna a Kocour olizuje bentonitovou podestýlku. Běží stále soutěž Poznávačka a poznáte, kdo je na fotce v dnešní Kdo jsem?
11. února 2018
Další políčko se odkryje v soutěži Poznávačka a poznáte, který kočičák je na dnešní fotce v Kdo jsem?
10. února 2018
"Našla jsem jeden jediný inzerát na prodej koťátek," píše se v originálním kočičím deníčku Dolčíka s názvem Náš první kocourek. Dnes si můžete vybrat ze spousty kočkovitých akcí. A tady, na Kocouřovi, běží stále Poznávačka a můžete hádat záhadného kočičáka v Kdo jsem.
9. února 2018
"Tentokrát přináším jeden příběh o cestě mé a bráškově," píše Rocky (2) ve svém originálním kočičím deníčku s názvem Půlnoční výlet. A je to tady! Vyhlásili jsme vítěze NEJ fotky - gratulujeme! A běží Poznávačka a také Kdo jsem - poznáte dnešního kočičáka? Novou stránku ve Zlaté knize koček má Tyžana.
8. února 2018
Ketamin může být problém při narkóze u některých plemen koček, např. u Cornish Rexe - podívejte se do Veterinární poradny. Běží poslední den hlasování v NEJ fotce, zkusit poznat kočičáka můžete v další Kdo jsem a další políčko se odkryje v Poznávačce.
7. února 2018
"Naopak se pochechtávala s tím, že mi ty připomínky brzo zmrznou na tlamce, a vesele si s kýmsi smskovala," píše se v novém originálním kočičím deníčku Miou. Jmenuje se Jak jsme s DNŽ podnikly výchovný výlet do Ústeckého kraje – část písemná, první. Novou stránku ve Zlaté knize koček má Krystýnka.
6. února 2018
Kočičí sluch - takhle vypadá podle Creepy (originální komiks). Začíná další kolo soutěže Poznávačka - hrajeme o 2 kalendáře od Františka PONa.
5. února 2018
Na kastrace koček může přispět i město - přinášíme vám aktualizovaný a ověřený seznam míst pro rok 2018. Běží také hlasování v NEJ fotce a poznáte, kdo je v dnešní Kdo jsem? Novou stránku ve Zlaté knize koček má Micinka lízátko.
2. února 2018
Co dělat, když se kočka pořád drbe a má až lysinky? Jeden pohled na věc je ve veterinární poradně.
1. února 2018
"A co, ptal jsem se. - Žalobu, k mezinárodnímu kočičímu soudu." Originální kočičí deníček Ašinky se jmenuje Kočičí právo. Začalo hlasování v soutěži NEJ fotka a poznáte, kdo vykukuje v dnešní Kdo jsem?
31. ledna 2018
Perský kocour, 17 let, ztrácí rovnováhu a potácí se - co a jak najdete ve veterinární poradně. Poslední den máte na nominaci své fotky do soutěže NEJ fotka! Jeden soutěžící vyhraje Cat Bed! Můžete také zkusit poznat dalšího kočičáka v nové Kdo jsem.
30. ledna 2018
Dnešní menu: originální Creepy kočky a jejich Andulka. Dále po delší době náš Úterník. A otázka dne zní Řešíte nějak, aby vaši kočičáci v zimě nenastydli? Mimo to stále běží nominace do soutěže NEJ fotka (soutěží se o Cat Bed od Kočičího ráje) a můžete zkusit své poznávací schopnosti v dalším kole Kdo jsem. Novou stránku ve Zlaté knize koček má Athena.
28. ledna 2018
Veterinární poradna a jak má vypadat dávka krmení pro roční ruskou modrou kočku? Běží nominace do NEJ fotky a poznáte, kdo je v dnešní Kdo jsem? Novou stránku ve Zlaté knize koček má Cassandra.
27. ledna 2018
Nové stránky ve Zlaté knize koček mají Dolce a Leo (3).
25. ledna 2018
Přinášíme vám původní reportáž z kočičí kavárny U Surinky v Táboře. A začínají nominace do soutěže NEJ fotka, běží ale i další Kdo jsem.
24. ledna 2018
Otázka dne zní: Proč se kočky porovnávají se psy? Veterinární poradna a vyvrtnutá nožička u novorozeného koťátka. Běží také další Kdo jsem?
23. ledna 2018
Jsou tu originální Creepy kočky a Poznej filmovou postavu 2. Ve veterinární poradně se podívejte na dotaz, čím to může být, když kotě sáňkuje. A zkusit si můžete další Kdo jsem?
22. ledna 2018
Veterinární poradna: Lze kočce podávat chlorellu? A běží opět Kdo jsem?
21. ledna 2018
Veterinární poradna: Průjmy a přecpávání u pětiměsíční kočičky. A běží další Kdo jsem?
20. ledna 2018
Novou stránku ve Zlaté knize koček má Zuza. A běží další kolo Kdo jsem?
19. ledna 2018
Veterinární poradna a asi nepovedená kastrace kocoura.
17. ledna 2018
"Čo to, odkiaľ prišlo sem / Raz ti na to odpoviem." - originální kočičí deníček Smudlinky. A veterinární poradna a Třes hlavy u kotěte.
16. ledna 2018
"Vím, že si na služebnou stěžuji pořád, ale musím si postěžovat znovu," píše Rocky (2) ve svém originálním kočičím deníčku s názvem Jak nás služebná zradila. Originální komiks Creepy kočky a kousek nazvaný Po čem kočky touží. A zkuste si další Kdo jsem?
15. ledna 2018
Veterinární poradna a co když dojde k oplodnění kočky před její kastrací? A běží další kolo Kdo jsem?
14. ledna 2018
Co dělat, když Agresivní kocour útočí na sestru (oba narozeni v srpnu 2018) - veterinární poradna. Běží další kolo Kdo jsem?
13. ledna 2018
"Dvojnohá zase utekala po kľúče a vrieskala za Elinkou na ulici," píše Jony ve svém originálním kočičím deníčku s názvem Ako ma moja láska zradila. Novou stránku ve Zlaté knize koček má Maxík (3).
12. ledna 2018
Dneska dvakrát veterinární poradna: Na co očkovat kočku, když je doma těhotná žena a co s poraněním kočky při napadení jinou kočkou (a navíc v Kongu). Běží také další kolo Kdo jsem?
11. ledna 2018
Veterinární poradna: Projevy stresu u kocoura.
10. ledna 2018
"Na fotkách je pofocen onen dům, avšak až dodatečně, protože v moment mého útoku nebyla DNŽ schopna ničeho jiného, než viset na mříži a kvílet." - originální kočičí deníček Miou. Novou stránku ve Zlaté knize koček má Mia (Cassiopeia), Noiva CZ.
9. ledna 2018
Jsou tu Creepy kočky a jejich ... a jak to doma mňouká vám? Vyhlásili jsme výsledky NEJ fotky prosince 2017. Novou stránku ve Zlaté knize koček má Kryštůfek.
8. ledna 2018
Kastrova 4měsíčního kocoura, aneb kdy se kočky po zimě začínají mrouskat? (Veterinární poradna) A vyhlásili jsme vítěze 37. Poznávačky! Bylo to nečekaně dlouhé kolo! Běží také další Kdo jsem? a poslední možnost je dneska hlasovat v NEJ fotce.
5. ledna 2018
Ještě dále prodlužujeme soutěž Poznávačka.
4. ledna 2018
Veterinární poradna: Antibiotikum Convenia u kočky. Na leden a únor 2018 jsou v našem kalendáři (snad) už všechny chovatelské výstavy koček (FIFe, TICA i WCF).
3. ledna 2018
Když má kotě nižší teplotu, dá se poznat, co by to mohlo být? Veterinární poradna. A běží Poznávačka, Kdo jsem? i hlasování v soutěži NEJ fotka.
2. ledna 2018
Originální Creepy kočky a jejich PF 2018.
Omlouváme se za malé zmatky v důsledku předělávání stránek. Kdyby něco nefungovalo, e-mňauněte!

Kocouřova veterinární poradna

Škrabadlo
Vše, co se děje na Modrém kocouřovi.cz

Anketa:
Jak často čistíte kočkám záchůdek?

Novinky 19. 2. 2018

Není rizikové kastrovat šestiletého kocoura? (Veterinární poradna)

Kocouř roku 2017

Hlasujte pro kočičáky v kategoriích Kočkoalbum a Kočičí deníček roku 2017!