
Co se právě děje na Modrém kocouřovi.cz? - zkušební provoz
Potvrdit přečtení
![]()
Ludmila Vostrá komentoval(a) různost s názvem Arabely.-)).
Tohle už by šlo!!!!

![]()
Ludmila Vostrá komentoval(a) různost s názvem Tohle už je spíš zbraň.-).
Přesně, hezké, ale nepraktické!

![]()
Ludmila Vostrá komentoval(a) fotku s názvem 1/2 Kryšpíno, nepovede se ti mě zmlátit ani vyhnat..
Paní Redo, Kryšpíně to u vás viditelně svědčí. Je ještě hezčí A TROUFALEJŠÍ, než dřív!!!!

![]()
Ludmila Vostrá komentoval(a) fotku s názvem Divadelní nápověda.
Vážně tak vypadá! Jako nápovědka!!!

![]()
Ludmila Vostrá komentoval(a) fotku na titulce ze dne 23. června 2026.
Adámku, máš krásnou prdelinku!!!!!

![]()
Ludmila Vostrá komentoval(a) fotku s názvem Zejtra brigáda?.
A právě proto jí to vymlouvám. Když spapá myš, tak zbyde jen žlučník, ale z ptáčka nožičky, ocásek, křidélka a zobáček. No to je přece zbytečná práce, která se jí VŮBEC NEVYPLATÍ!!!!


Sněhurka (2) komentoval(a) fotku s názvem Zejtra brigáda?.
Mně to panička také říká, ale zrovna včera jsem jednoho spapala.

![]()
Ludmila Vostrá komentoval(a) fotku s názvem Skočím si radši k Renatě, tam bude bezpečno..
Vtipné to je, ale kam se hrabe nějaká veverka na Jeníka, no ne?!?!?

![]()
Reda komentoval(a) fotku s názvem Skočím si radši k Renatě, tam bude bezpečno..
Ween, také přeji hezký večer. Omlouvat se nemusíte, mně to připadá vtipné :-)

![]()
ween komentoval(a) fotku s názvem Skočím si radši k Renatě, tam bude bezpečno..
..Redo pěkný večer.. omlouvám se spamming s veverkou, ale .. co to dneska umí až mě trochu děsíí.. jinak jsem začal používat kvůli profesi.. dnes nutnost

![]()
Reda komentoval(a) různost s názvem Tohle už je spíš zbraň.-).
Praktické to asi moc nebude. O něco zavadíš a kočka se odloupne :-)

![]()
Reda komentoval(a) fotku s názvem Divadelní nápověda.
Vyrostla z tebe krásná kočička.

![]()
Reda komentoval(a) fotku na titulce ze dne 23. června 2026.
Adámku, máš pěkné povlečení.

![]()
Reda komentoval(a) fotku s názvem 2/2 Tak já se teda vzdávám....
AI to má nějak na drsno, tam už veverka dostala pěknou nakládačku, si teda myslím :-)

![]()
Reda komentoval(a) fotku s názvem Máme doma veverku, ale nechce baštit oříšky..
Lucky, kluk je moc šikovný.

![]()
Reda komentoval(a) fotku s názvem Skočím si radši k Renatě, tam bude bezpečno..
To abych Jeníčka přejmenovala na Veverčáka :-)

![]()
ween komentoval(a) fotku na titulce ze dne 23. června 2026.
..prdeláč na titulce .)))

![]()
ween komentoval(a) fotku s názvem Panička nám dnes z Hornbachu přinesla novou kočičí trávu 🙂.
...to je radosti na všech stranách .)))
gwen přitlapkoval(a) do Růzností fotku s názvem
Tohle už je spíš zbraň.-)

![]()
gwen komentoval(a) různost s názvem ....
Fakt? Mně to přišlo už jako moc....-))

![]()
gwen komentoval(a) fotku na titulce ze dne 23. června 2026.
Trucuješ?.-)) Hezký den.-)

![]()
petra72 komentoval(a) fotku na titulce ze dne 23. června 2026.
Adámku, vypadáš jako kulička 🙂
Tyto stránky používají soubory cookies, abychom vám usnadnili a zpříjemnili jejich procházení. Rozumím
Jak cookies používáme?