Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

internetové obchody


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
ivana
Anonymní





Předmět: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 9. 2005 13:05:44
Odpovědět s citátem

Prosí o radu.Chtěla bych koupit krytý záchod protože náše číčá si v záchodku začala hrát a stelivo je všude.Jaké máte skušenosti z nákupu přes internet?
Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 9. 2005 13:24:47
Odpovědět s citátem

Nevím, kde bydlíte, u internetových obchodů je asi nejdůležitější doprava/poštovné.

Já bydlím na Kladně a nechávám si vozit vše od Happy Animals http://happy-animals.eobchod.com ti jsou v Praze na Letné, doprava cca 100 Kč nebo také od Prozvířátek http://www.prozviratka.cz/ ti jsou u Českého Brodu a účtují mi také cca. 100 Kč. April a Tereza zde z MK jsou velmi spokojeny s Allpeťáky http://www.allpet.cz ti jsou v Praze 8, já s nimi bohužel dobré zkušenosti nemám, holky naopak si tento e-obchod nemohou vynachválit.

Co se týče dodávek - zboží je vždy stejné jako na obrázcích, ceny vždy stejné, většinou levnější než v kamenných obchodech. Některé e-obchody poskytují i různé slevy... Dovezli mi jen jednou odpočívadlo v barvě, která nebyla podle mých představ a během 14 dnů proběhla bezproblémová výměna. Dodávky jsou většinou vyřízeny během 1-3 dnů a vše vám dovezou až před dveře.

Záchůdky mám oba z internetu, jeden z Prozvířátek, jeden z Happy Animals. Teď mám záchůdek CAT DOME http://www.club-oriflame.cz/kocka/prispevky/wc.htm který mi kupovala Danda v Pardubicích v Baumaxu a jsem moooc spokojená.

Viz http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?p=2461#2461 nebo http://forum.kocky-online.cz/viewtopic.php?t=1677&postdays=0&postorder=asc&start=0

Snad už je to poslední záchůdek, nebo si budu moct za chvíli otevřít Zverimex... Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ivana
Anonymní





Předmět: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 9. 2005 18:15:31
Odpovědět s citátem

Děkuji za radu bydlím v Ostravě a tady je nábídka zboží v obchodech dost omezená.
Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 9. 2005 18:27:37
Odpovědět s citátem

ivana napsal:
Děkuji za radu bydlím v Ostravě a tady je nábídka zboží v obchodech dost omezená.


Já tedy nevím, jak jste na tom v Ostravě s Hornbachy, Baumaxy a OBI, ale dost často mívají věci pro kočky, včetně krytých záchůdků i v těchhle obchodech. A i v některých obchodech jako Tesco a Hypernova se dá narazit na kvalitní krytý záchůdek. Asi to chce pár zveráčů obejít a určitě nějaký vhodný najdete. A když ne, tak nakonec přecejen můžete objednat nějaký na netu. Ono to poštovné není až tak strašné, když zvážíte, že nakonec seženete ten, co se vám líbí.
My třeba máme záchůdky Cat-O-Net a jsme s nimi nadmíru spokojení.

A.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 9. 2005 18:37:00
Odpovědět s citátem

Bydlím v Brně a tady moc internetových obchodů s rozvozem zdarma taky není, tak objednávám třeba stelivo u Happy animals, jako předplacený balík- je to levnější než na dobírku.Nevím,jestli máte tu možnost,ale nechávám si to poslat do práce,takže nemusím do fronty na poštu.Jinak jsem obecně spokojená, problém jsem žádný neměla.J.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 9. 2005 10:11:11
Odpovědět s citátem

ivana napsal:
Děkuji za radu bydlím v Ostravě a tady je nábídka zboží v obchodech dost omezená.


Jinak JOJA je z Českého Těšína, tak třeba se ozve a poradí, kde nakupuje ona... Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Joja



Založen: 01.08.2005
Příspěvky: 41
Bydliště: Český Těšín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 9. 2005 20:29:07
Odpovědět s citátem

Granule Royal Canin, Calopet pastu, vitamínové pasty, hračky, kapsičky apod. - to vše objednávám na www.happy-animals.cz. Takže doporučuji Very Happy Very Happy .
Byla jsem o prázninách v OBI v Havířově a viděla jsem tam pěkný krytý záchodek. Je tam i celkem velký výběr různých vitamínků. (Také tam mají granule Hills.)
Jinak v Hypernově v Karviné mají prodejnu Zvěrokruh a tam je také celkem velký výběr a velmi příjemné prodavačky. Určitě tam budou i nějaké záchodky. My jsme tam kupovali i škrabadlo. Je tam také velký výběr granulí Pro Plan.
OBI i Zvěrokruh jsou myslím i v Ostravě, ale tam jsem nebyla. Předpokládám, že nabídka tam bude stejná. Very Happy Very Happy
Souhlasím s tím, že v našich zverimexech je nabídka fakt hóóódně omezená. Sad
_________________
www.felis-silesiana.wz.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ivana
Anonymní





Předmět: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 9. 2005 22:34:08
Odpovědět s citátem

Děkuji vám všem rady.Při procházení inter.obchodů jsem narazila na další problém jakou toaletu vybrat.Zatím mám kotě,ale bude to britský kocour.Nevím jak velkou vybrat.Na Happy Animals mě zaujala toaleta Cat,toaleta s budkou 55*40*37 cm.děkuji.
Odpovědět 
Iva
Anonymní





Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 9. 2005 23:44:31
Odpovědět s citátem

ivana napsal:
Děkuji vám všem rady.Při procházení inter.obchodů jsem narazila na další problém jakou toaletu vybrat.Zatím mám kotě,ale bude to britský kocour.Nevím jak velkou vybrat.Na Happy Animals mě zaujala toaleta Cat,toaleta s budkou 55*40*37 cm.děkuji.

Tak specialne u krytych toalet plati cim vetsi tim lepsi, nebo mozna spis cim vyssi tim lepsi, aby se tam velka kocka mohla pohodlne otocit a taky pridrepnout.....
Pokud mate sikovneho chlapa nebo tatinka, tak vam muze zhotovit i docela elegantni "psi boudu", kterou se prikryje obycejny nekryty zachod. Obsas pokud vam teda nezalezi az tak na esteticke casti veci docela postaci prikryt nekryty zachod vetsi kartonovou krabici, do ktere se prorizne otvor, aby tam kocka samozrejme mohla. Razz Razz Razz
Odpovědět 
Iva
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 9. 2005 0:12:42
Odpovědět s citátem

Tady je jenom pro inspiraci, jak takova "psi bouda" na kocici zachod vypada Very Happy Very Happy Very Happy

http://www.catlitterfurniture.com/

No reknete sami, neni to parada?
Odpovědět 
Joja



Založen: 01.08.2005
Příspěvky: 41
Bydliště: Český Těšín

Předmět: záchodek
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 9. 2005 9:14:58
Odpovědět s citátem

Na Happy animals mají docela pěkné záchodky. Sama bych si tam určitě vybrala.
My máme krýtý záchod (bez dvířek), který jsme koupili kdysi v Tescu. Tento: http://happy-animals.eobchod.com/product.php?II=2772&UID=2005092809493480.82.146.18
Máme ho na chodbě a je to takový víceúčelový záchod. Slouží kočkám jako WC a také našim dětem. Very Happy Kluci na něm sedí, když si si obouvají boty. Je to taková obyčejná hranatá plastová krabice a návštěvy většinou ani nepoznají, že je to vlastně kočičí záchod.
Ty záchodky "jako psí boudy" jsou sice moc hezké, ale zase si myslím, že ty plastové jsou hygieničtější. Třeba naše kočička v záchodku hrabe packou i po stěnách.
Přeji štěstnou ruku při výběru.
_________________
www.felis-silesiana.wz.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 9. 2005 9:24:50
Odpovědět s citátem

Osobně nedám dopustit na tenhle záchůdek: http://happy-animals.eobchod.com/product.php?II=2771 (kdyby se odkaz nezobrazil, tak je to toaleta Cat-O-Net Savic)
Kočky se v něm točí dokolečka, hrabošej, a rozhodně nemají problémy s prostorem (cca 5,5 a 4,5 kilové kočky, zatím). Když jsme s ním jeli na návštěvu k sestře a jejím dvou kočkám, byl ten náš "nejfrekventovaněji" využívaný Wink

A.

P.S.: ty dřevěné vypadají naprosto skvěle, ale ta cená Shocked
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ivana
Anonymní





Předmět: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 9. 2005 10:22:07
Odpovědět s citátem

Děkuji za rady.Takže při výběru se budu řídit velikostí.My nyní používáme otevřenou toaletu velkou z výšeným okrajem,kterou jsem dala do papírové krabice.Přesto se našemu kotěti už několikrát povedlo že jsem jeho poklad našla vedle. On se přitom pořád tak divně točí no a pak je to všude.Proto si myslím že krytá toleta by ten problém mohla vyřešít.
Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 9. 2005 10:38:27
Odpovědět s citátem

Krytý záchůdek rozhodně doporučuji. Idea
Řekla bych, že je menší šance stelivo a bobky rozházet okolo a taky... nějak se mi nelíbí, když někam přijdu a tam nekrytý záchodek a v něm hrudky a bobky... Když je záchůdek krytý, není nic vidět, tedy pokud není něco cítit. Very Happy
A taky... Já taky nemám ráda, když na mne při tom Embarassed někdo kouká a stejně se určitě cítí i kočičky Very Happy
Takže jim tímto dopřáváme soukromí... Wink
Na radu April Arrow a taky jsem ho u ní viděla v akci, doporučuji také toaletu Cat-o-Net od firmy Savic, je pěkný a krásně se s ním manipuluje.

A díky Jojo že jste se ozvala! Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ivana
Anonymní





Předmět: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 9. 2005 12:03:47
Odpovědět s citátem

Nevadí kočkám ty dvířka při vstupu?Ono to na obrázku vypadá že se tam ta kočka sotva vejde.A je tam ten filtr účinný?Mám asi divné starosti,ale investice do wc není zrovná levná a skušenosti nemám jen to co jsem vyčetla na internetu.A není nad vlastní skušenosti protože prodavačky v kameném obchodu znalosti občas nemají.
Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 9. 2005 16:28:25
Odpovědět s citátem

Za své starosti a otázky se vůbec neomlouvejte, nejeden majitel kočičky začínal stejně jako Vy, i já jsem sbírala zkušenosti mezi kočkaři na netu, protože informace uvedené u výrobků nejsou vždy dostačující a nejlepší informace jsou ty z praxe...

Takže dvířka: zatím jsem neslyšela, že by se nějaká kočka dvířky neprotáhla. Máme 5kg kocoura a v pohodě se všude vejde... Wink
Jestliže koupíte záchůdek s dvířky, radím jednu důležitou věc: záchůdek dejte k dispozici zatím bez dvířek, než si koťátko zvykne na tento záchůdek chodit. Až po pár dnech, týdnech (podle povahy-odvahy koťátka) nasaďte dvířka.

Co se týče filtru: filtr účinný je. Ale dle rad a teď i vlastních zkušeností jsem filtr vyndala. Protože nám kočičky bobky zahrabávají a stelivo máme hrudkující, není nic cítit a tím že je vyndaný filtr, není uvnitř "zatuchlo", víc to tam větrá...

Jinak filtr nekupuji náhradní, ale opět dle zkušeností kočkařů lze filtr přeprat, vysušit a opět použít rozdíl je znát jen v pěněžence... Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2005 6:28:07
Odpovědět s citátem

ivana napsal:
Nevadí kočkám ty dvířka při vstupu?Ono to na obrázku vypadá že se tam ta kočka sotva vejde.A je tam ten filtr účinný?Mám asi divné starosti,ale investice do wc není zrovná levná a skušenosti nemám jen to co jsem vyčetla na internetu.A není nad vlastní skušenosti protože prodavačky v kameném obchodu znalosti občas nemají.


Jak říká Oliv, dvířka nedělají problém, tedy u nás jsem si žádných nevšimla. A to jsme je vrátili během jednoho dne ... a procházejí jimi naprosto v pohodě.

Taky jsem si myslela, že ty záchůdky jsou strašně malé a že se tam kočky nevejdou a tak, ale musím říct, že dle toho, co občas v záchůdcích vyvádějí, tak jim velikost i tvar vyhovují.

Ohledně filtru - my ho vyndali, máme záchůdky v koupelně a tím, že takhle je tam vlhko a záchůdky jsou s dvířkama, měly někdy hrudky tendenci se rozpadat, protože nemohly pořádně proschnout, ale v zápachu jsem si nevšimla většího rozdílu, jestli tam filtr je, nebo není. Spíš bych i řekla, že je to lepší, protože záchůdek "větrá" a není to tam tak "natlakované" (jak psala Oliv). Takže ani další nedokupujeme.

A.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Cassi



Založen: 02.10.2005
Příspěvky: 41
Bydliště: Ostrava

Předmět: odpověd'
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 10. 2005 22:04:34
Odpovědět s citátem

Chtěla bych vědět jak mám brát míru u krytého WC když je rozměr 50x38x38cm co je délka, šířka,výška.Uplně mě to zmátlo.Díky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ivak
Anonymní





Předmět: Re: odpověd'
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 10. 2005 23:36:14
Odpovědět s citátem

Cassi napsal:
Chtěla bych vědět jak mám brát míru u krytého WC když je rozměr 50x38x38cm co je délka, šířka,výška.Uplně mě to zmátlo.Díky.

Vyska 38, sirka (tam kde jsou vstupni dvirka) 38, a dozadu muze kocka az 50 cm. Pokud to neni rohovy zachod a zapomneli by tam uvest vysku, ale to si nemyslim.
Odpovědět 
Thelma



Založen: 01.07.2005
Příspěvky: 48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 10. 2005 13:05:34
Odpovědět s citátem

http://www.prozviratka.eobchod.com/

jsem s nimi celkem spokojená,ale radši nakupuju v kamenných obchodech,kde si můžu na všechno "sáhnout"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Jája
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 10. 2005 16:36:02
Odpovědět s citátem

Thelma napsal:
http://www.prozviratka.eobchod.com/

jsem s nimi celkem spokojená,ale radši nakupuju v kamenných obchodech,kde si můžu na všechno "sáhnout"


No já třeba nový záchůdek, přepravku nebo misky taky raději kupuji v obchodě kde si je mohu prohlédnout, ale třeba u steliva nebo granulek mi velice vyhovuje že mi ho přivezou až domů a dokonce donesou k výtahu a nemusím nic tahat. Stejně se dovnitř do pytle v obchodě podívat nemohu a objednávám si vždy vyzkoušené osvědčené značky.
Odpovědět 
Cassi



Založen: 02.10.2005
Příspěvky: 41
Bydliště: Ostrava

Předmět: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 10. 2005 13:03:17
Odpovědět s citátem

Tak toaletu jsme koupili v kameném obchodě,ale až potom co jsem prošla internetové obchody a zjistila si cenu a míry.Ty jsem pak porovnala.Kocourek zatim chodíl na wc bez dvířek.Dneska jsem je nasadila a jsem zvědavá na jeho reakci.Musela jsem ho dovnitř trochu postrčit a ven se taky nemohl dostat a musela jsem klepat na dvířka než pochopil že má zatlačit.Ale myslím že to zvládné je na všechno moc šikovný.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 10. 2005 14:56:15
Odpovědět s citátem

Nebojte, ono to tak nevypadá, ale ony to ty kočičky pochopí... Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Cassi



Založen: 02.10.2005
Příspěvky: 41
Bydliště: Ostrava

Předmět: internetové obchody
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 10. 2005 21:21:18
Odpovědět s citátem

Tak kocourek opravdu hned pochopil jak na dvířka.Moje obavy bÿly zbytečné.Ale Vaše rady byly pro mě velmi užitečné a jsem ráda že jsme obětovali peníze a koupili kryté wc.Je širší než to původní a kocourek se tam na šířku pěkně vejde.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
katerina.splichalova
Anonymní





Předmět: wc
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 11. 2005 13:22:23
Odpovědět s citátem

Ahojte, taky jsem pořídila našemu koucourovi krytou toaletu. Neměl s ní žádný problém. Už po týdnu zvládl i dvířka (v té době mu bylo 7 týdnů!!!). Koupili jsme tenhle:
http://happy-animals.eobchod.com/product.php?II=2906&UID=20051107130945212.96.160.50

Kupovali jsme ho v Brně v akci ve Zvěrokruhu za 469,- Jsme s ním naprosto spokojeni, protože náš miláček vždy poctivě uklízí a to jak na toalete tak po napapání se (tz. stelivo je i tak vyházené venku a granule z misky vysypané a voda vylitá Crying or Very sad )

Jediné co mi vadí je, že dvířka nejsou kolmo dolů. Jsou truchu nahnutá dovnitř. Pro kocoura to problém není, ale právě jak hrabe, tak to jde ven a občas, když se vyprázdní u vchodu, tak je to cíti všude a musíme dlouho větrat Shocked

Katka
Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (40x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (35x)
3
Rostliny jedovaté pro kočky (20x)
4
Kočka na Titaniku (20x)
5
Dvacátá čtvrtá poznávačka vyhlášena (19x)
6
Koťata bez PP po rodičích s PP (18x)
7
Veterinární poradna: Britský modrý kocour ... (17x)
8
Vídeňská ZOO - naše poslední zastávka (16x)
9
Na co si dát pozor u krmení koček (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top