Modrý kocouř.cz
Zlatá kniha koček > Obsah Knihy > Axilar Pelotilla*CZ neboli Axík


Axilar Pelotilla*CZ neboli Axík

Axilar Pelotilla*CZ neboli Axík

*23. 2. 2009 † 2. 3. 2010

Axilar Pelotilla*CZ neboli Axík: AxíkPlemeno:
Britská dlouhosrstá bikolor

Adresa pelíšku:
Hovorčovice

Počet kočkovitých spolubydlících:
Zatím žádný, uvidíme, jestli přemluvíme páníčka ;-)

Místo na spaní:
Panička mi připravila pelíšek a myslí si, že v něm budu spát, ale to mě ještě pořádně nezná!

Nejoblíbenější místo:
Opěrka sedačky - tady mooc rád ležím a packy mi visí na všechny strany, židle - balancování na vršku je úžasné, šplhadlo, teď jsem objevil krásu koupelny, takže se procházím po vaně a rád sedím na poklopu záchoda a pozoruju páníčky :-)

Nejoblíbenější místo na spaní:
Všude, kde to jde, hlavně ne v pelíšku. Nejradši mám nejhořejší patýrko šplhadla - tam na mě nikdo nemůže! A taky opěrka sedačky. Doufám, že se brzo dostanu i přes zákaz páníčka do postýlky :-)

Nejoblíbenější činnost:
Lumpačení - jelikož jsem ještě malé kotě, tak můžu všechno. Rád pozoruju paničku, když mi čistí záchůdek - to rád asistuju a kontroluju, jestli to dělá dobře, protože znáte lidi. Zatím jsem u nových páníčku krátce, takže prozkoumávám nové obydlí a zatím to docela jde!

Nejoblíbenější hra:
Miluju pěnové balonky, které jsem dostal od páníčka - lítám za nimi po celém bytě jak ztřeštěný a když ho konečně dostihnu, tak ho čapnu do tlamičky a utíkám s ním hned pryč. A ruka mojí nové "maminy" je taky zajímavá :-)

Nejoblíbenější rošťárna:
Nechci nové páníčky vylekat, takže zatím jsem celkem hodný kocouř, ale počkejte :-)

Nejoblíbenější místo na škrábání drápků:
Jsem slušně vychovaný, takže samozřejmě škrabadlo! Ale občas se protáhnu i na židli :-)

Nejoblíbenější jídlo:
Zbožňuju mleté hovězí srdce - po tom se můžu utlouct a jsem schopný i "panáčkovat", kdyby se to po mně chtělo! A taky vitamínovou pastu - mňam, mňam! Za odměnu dostávám sýrové kuličky a ty mám taky rád. A taky pribináčka, syrové kuřecí maso (taky se pak stane, že na páníčky toho k obědu moc nezbyde) a když není zbytí, tak i granulky nebo kapsičky.


Jsem "pískací" - když seskakuju třeba ze škrabadla, tak u toho vydávám takové úžasné pískací zvuky - to mám po mamince!Jsem obrovský mazel - miluju, když mě hladí po kožíšku a mají mě rádi! A mám na Modrém kocouřovi i ségru - Amabile Pelotilla!

Bohužel, 2.3.2010 kocourek prohrál svůj boj a navždy odešel do kočičího nebe. Miluju tě opičko a nezapomenu na tebe, strašně moc mi chybíš!!Tato stránka využívá kočkostyl Deep Sky 3D
Následující stránkaPředcházející stránka
(c) 2003-2020 Modrý kocouř.cz. Všechna práva vyhrazena. | O stránkách | Reklama | Novinky | RSS | Nápověda | Hledání | E-mňau | Nahoru ^
Hledat:
7. 3. 2019
Pamatuji se je kočičí deníček Sněhurky (2). A Veterinární poradna řeší, zda může FeLV pozitivní kocour chodit ven.

NEJ fotka
Vítěz NEJ fotky
Znáte naši fotografickou soutěž NEJ fotka?

Právě probíhají nominace do dalšího kola soutěže.

Modrý kocouř.cz je na facebooku!