Modrý kocouř.cz
Zlatá kniha koček > Obsah Knihy > Buddy Levata Del Sole, CZ


Buddy Levata Del Sole, CZ

Buddy Levata Del Sole, CZ

*10. 1. 2009 Rosice u Brna

Buddy Levata Del Sole, CZ: BuddyPlemeno:
Britský červený tečkovaný bikolor

Adresa pelíšku:
Nasavrky

Místo na spaní:
V noci spím ve svém pelíšku. Když jsem sám, zaberu si pro sebe celou postel a hovím si v peřinách :)

Nejoblíbenější místo:
Nejoblíbenější místo mám v křesle, odkud mám nejlepší rozhled. A v poslední době děsně rád ležím na osuškách na pračce hned u topení. Tam je to taky strašně príma.

Nejoblíbenější místo na spaní:
Nejraději spinkám ve svojí přepravce....Ta je jenom moje a nikdo mi na ni nesmí ani sáhnout. Doslova jsem si ji vydupal a jinde už spát nechci. A když jsem děsně unavený a nechci, aby mě nikdo rušil, tak spinkám pod postelí. Tam mám spoustu místa a hlavně tam nikdo kromě mě nevleze :)

Nejoblíbenější činnost:
Nejraději mám, když ležím na zádech a někdo mě drbe na bříšku. To pak vrním a vrním...

Nejoblíbenější hra:
Strašně rád si hraju s člobrdama na schovku. To pak vždycky běhám z místnosti do místnosti, co mi síly stačí. Jen abych byl první v cíli :)....Taky si rád hraju s míčkem a s plyšovou kočičkou Mícou. Dřív jsem taky pěkně řádil v tunelu, ale teď už mi jsou postranní východy poněkud těsné. (Přeci jen už mám pár kilo navíc. ) A děsně, děsně rád lovím všechno, co se pohne. Hlavně mouchy!

Nejoblíbenější rošťárna:
Strašně rád telefonuju. Vždycky když zazvoní telefon, musím u něj být první a je mi jedno, kdo nebo co stojí v cestě. A když jsem sám doma, tak strasně rád zkoumám, všechny věci, co jsou na nějvyšších poličkách...Jen je malér, když něco svojí nešikovností shodím a rozbiju :)

Nejoblíbenější místo na škrábání drápků:
O stříhání drápků se mi stará lidská mamča. Pravidelně mi je zastřihuje a já už si je pak jenom maličko dobrousim o koberec....Ano o koberec. Škrabadlo mám hlavně na lumpárny, ale že by se o něj nějak dobře škrábaly drápky....Na to jsem zatím nepřišel.

Nejoblíbenější jídlo:
Krůtí a kuřecí granulky. A hlavně když je jich spousta :)....A dobroučkatým pamlskem nikdy nepohrdnu :o)


Myslím, že jsem úplně normální kocour. Teda až na moji hyperaktivitu. Tu mám už odmala a ne a ne se jí zbavit. Jsem prostě rád středem pozornosti :)Tato stránka využívá kočkostyl Chocolate 3D
Následující stránkaPředcházející stránka
(c) 2003-2023 Modrý kocouř.cz. Všechna práva vyhrazena. | O stránkách | Reklama | Novinky | RSS | Nápověda | Hledání | E-mňau | Nahoru ^
Hledat:
7. 3. 2019
Pamatuji se je kočičí deníček Sněhurky (2). A Veterinární poradna řeší, zda může FeLV pozitivní kocour chodit ven.

NEJ fotka
Vítěz NEJ fotky
Znáte naši fotografickou soutěž NEJ fotka?

Právě probíhají nominace do dalšího kola soutěže.

Modrý kocouř.cz je na facebooku!