Modrý kocouř.cz
Zlatá kniha koček > Obsah Knihy > Uhlík


Uhlík

Uhlík

*17. 11. 2004 Praha

Uhlík: Já se meju rád...Plemeno: Kocour domácí skvrnitý

Adresa pelíšku: Praha 9 - Střížkov

Počet kočkovitých spolubydlících: 1 - Růženka malá

Místo na spaní: Přes den spím na křesle, kde mám polštářek. Ale co mi přibyla sestřička Růža, utíkám si odpočinout do bedynky, kde jsem respektován a nejsem rušen.

Nejoblíbenější místo: Koš s čistým prádlem, skříň s povlečením a ručníky.
Igelitka, lavor nebo jakýkoliv košík.

Nejoblíbenější místo na spaní: Postel mých krmičů a vyměňovačů písečku... nejraději spím na zádech mojí mamky a nebo na nohách, aby se v noci nemohla hýbat... chi chi chi.


Nejoblíbenější činnost: Spaní a poslední dobou čím dál tím víc i jídlo. Ale na chalupě jsem průzkumník číslo jedna!

Nejoblíbenější hra: Hra na schovku... někam se schovám a oni mě pak hledají a já na ně bafnu a pak před nima prchám a oni mě honí a pak si to obrátíme a oni se mi schovávají a já je hledám a strašně u toho mňoukám a pořád něco vykládám a hlavně neskutečně vrním.

Teď si na to samý hraju spíš s Růžou, ale občas neodolám a když mamka s taťkou pracujou na počítačích, tak na ně mňoukám tak dlouho, dokud se aspoň jeden z nich nezvedne a neběží za mnou do kuchyně, kde se nechám zakousnout :-).

Taky strašně rád zabíjim koberec. To když mi pod něj uteče vatová tyčinka... to se neznám. Trhám koberci střeva a jsem nemilosrdný!

Nejoblíbenější rošťárna: Lezení po futrech... nejřív jsem lezl po tapetě, tak mi tam namontovali koberec... a mě to přestalo bavit. Teď lezu po futrech. Vyskočim tak metr padesát a chytnu se jako opičák. Chvíli tam tak visim a křičim na krmiče, aby si mě všimli, když si mě všimnou, okamžitě se pouštim a prchám se schovat za gauč...
Když si mě nikdo nevšímá žalostně mňíkám, až vstanou a jdou ke mě a ptají se co se mi stalo. Odvedu je do kuchyně a tam tryskem vjedu pod koberec...LOVTE MĚ!

Nejoblíbenější místo na škrábání drápků: Koberec v kuchyni a škrabadlo... jsem úžasný

Nejoblíbenější jídlo: Čerstvé maso a zelený olivy


Jednou "dědu" našlo na Plzeňské v Praze malé koťátko, začal mu říkat Čertík. Pan doktor zjistil, že to je kočička. Čertík bydlela v kanceláři a jezdila s "dědou" na chatu, kde se zaběhla a přišla s bříškem :-)... a tak jsem přišel na svět já a moji dva brášci a sestřička. Když nám byli tři měsíce, tak si nás rozdali po rodině...

Jo, a jmenuju se Uhlíček proto, že po narození jsem byl celý černý a navíc moje "maminka" je chemik :-)...vážně!
Opuntíkoval jsem se až pak :-)))

Od té doby co mám sestřičku Růženku, je u nás všechno na ruby. Vzala mi všechny hračky, ale aspoň mám co lovit.Tato stránka využívá kočkostyl Dark Green
Následující stránkaPředcházející stránka
(c) 2003-2023 Modrý kocouř.cz. Všechna práva vyhrazena. | O stránkách | Reklama | Novinky | RSS | Nápověda | Hledání | E-mňau | Nahoru ^
Hledat:
7. 3. 2019
Pamatuji se je kočičí deníček Sněhurky (2). A Veterinární poradna řeší, zda může FeLV pozitivní kocour chodit ven.

NEJ fotka
Vítěz NEJ fotky
Znáte naši fotografickou soutěž NEJ fotka?

Právě probíhají nominace do dalšího kola soutěže.

Modrý kocouř.cz je na facebooku!