Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se! Registrací souhlasíte s podmínkami používání.
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Nahrává se...
Datum3. března 2017  |  KočičákMiou  |  Autormicousa  |  Zobrazení celkem/dnes6 805x / 1x

Jak jsem byla eliminovaná

Jak jsem byla eliminovaná

Miouk ve spolek.

Tak jsem si vám tak chodila po bytě a hláskem svým kočičím prozpěvovala: „Jsem kočka, jsem kočka, jsem kočka, a dávám to najevo všem, zdalipak kdosi kdes počká, až půjdu v sobotu ven.“ Tak pravda, trošku mi můj kočkohlásek lítal z tenoru do basu a zpět, ale vážně je to důvod, aby po mě DNŽ házela pískací myší s tím, že radši ať vřeští ta myš než já?!? Já se jí tady snažím vzdělat v oboru milostných sonetů a ona takhle. No, dvounožko, hluboce jsi mě urazila a já si půjdu stěžovat Mikouškovi, protože on mě určitě pochopí, po čumáčku oblízne a v náručí ukonejší. A Davídek bude určitě taky moc rád utěšovat. Jak jakože nikam? Jak jakože před návštěvou jakéhokoli kocoura bude návštěva u kočičí doktor? Co ta má s mou milostnou poezií do činění? Jak eliminace rozmnožování? Já fakt ale vůbec nevím, co to blábolíš, asi ti ten můj zpěv vážně nedělá dobře.

Hele dvounožko, já vím, že je noc, a že v noci tě normálně moc nebudím, pokud ti tedy při tvé cestě na člověčí bedýnku ze zálohy neskáču na hlavu, ale nemohla bys mě trošičku poškrábat nad ocáskem?? Táááák!!! A teď na bříšku – ááááno. A zase nad ocáskem – co, spát, proč?? Že musíš zejtra do práce?? Že kočičí doktor zase odrbe tvou kreditku? Co mně je do tvý kreditky, radši koukej drbat ty, a pořádně.

No ty máš teda dneska ráno ránu, chvilku máš v noci drbat kočičku a vypadáš, jak kdyby ses servala někde v roští. A neměla by sis to tmavofialový malovat u očí spíš nahoru než dolů? Hele a co kdybych tě dneska doprovodila, aspoň kousek, jen k nejbližšímu sdružení kocourů – že ne? No s tebou je ale vážně „zábava“.

Ježiš, co tu dupeš jak stádo hrochů, jednou už jsi odešla, tak co tady děláš průvan? Že mobil? No tak jako bys ho zapomněla prvně a normálně se pro něj přeci nevracíš. Že v něm máš číslo na mou doktor? Prosimtě, co s ní poslední dobou pořád otravuješ, já tady mám svoje starosti, hlásek mi podivně přeskakuje, po kocourech v dálavách toužím, ale že bys tomu věnovala pozornost, to nééé, to pořád jenom kočičí doktor, kočičí doktor.

No to je dost, že jdeš!!! Já nevím, že se furt musíš někde poflakovat, když máš doma spořádaně drbat svojí milovanou kočičku! Že jsi mi domluvila rande s MVDr.? Ale uvědomuješ si jako, že je to ženská a ta sestři u ní taky? No, že příští týden budeš se mnou doma, to to opravdu nevytrhne, tím si mě vskutku neusmíříš. Pořád mi to přijde, že snad mluvíme nejen každá jinou řečí, ale ještě i o něčem úplně jiným.

Vzbouzím se – uáááááá – co to bylo? Matně si vybavuju, že mě DNŽ přeci jen odvlekla k tý MVDr., která okolo mě sice spořádaně skákala, chválila mě, jaká jsem čím dál krásnější, sestři se taky celá rozplývala, ale pak mě zas i přes můj velmi hlasitý a důrazný protest napadly tou jehlou – no bodejť, aby u toho DNŽ zase neomdlívala, fakt už je s tím trapná, bodaj to do mě nebo do ní – a teď jsem se vzbudila s tím, že je mi dost divně, jsem omotaná bílou handrou a ještě mám kolem krčku jakejsi odpornej blbinec, kterej nejde sundat, a vypadám v tom jak bedla jedlá. A navrch mám pocit, že mám nějaký cizí těleso vzadu na krčku. Nevím, co je to čip, a nezajímá mě to. To, že mě paní doktor rovnou kompletně prohlédla a nechala udělat rozbor krve, aby zjistila, že jsem zdravá jak řípa, mě taky nezajímá. To, že nehrozí, že by se u nás objevila nějaká koťata, je snad naprosto samozřejmé, takže s tím přestaňte otravovat. Já ovšem ale OPRAVDU důrazně žádám, aby ze mě byly OKAMŽITĚ odstraněny všechny ty odporný předměty, co ke mně nepatří. A hele, po tom, co DNŽ od MVDr. obdržela papír, který MVDr. doprovodila slovy „a tady máte účet“, tak se taky hezky rozplácla na dlaždičkách - no, ale jestli si myslí, že mě tím dojme, tak to teda fakt ne.

Ještě musím připodotknout, že nejenže mi celou tu maškarádu, co na mě nastrojily, okamžitě a střelhbitě nesundaly, ale setrvaly důsledně v tom, že to na sobě musím mít 13 dní, zákeřnice jedny zákeřný.Obsah se nahrává...


Sdílejte!  |  O sdílení
Sdílet přes e-mail Sdílet na Facebooku Odeslat pomocí Facebook Messengeru Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+28 komentářů

Pro přidání komentáře se prosím přitlapkujte.

mirkacab
Kocouřákmirkacab  Datum13. března 2017 13:56

Už se moc těším!

Miou
KočičákMiou  Datum13. března 2017 13:47

No dobře no, teto Mirko, tak už jsem tedy nadiktovala jeden další, ale dvounožka říká, že si to bude muset ještě v klidu přečíst a dát tomu nějakou štábní kulturu, a navíc teďka psal Honzík Uličník z druhýho patra, tak mu do toho nebudeme hnedka lozit s dalším mým.

evelinas
Kocouřákevelinas  Datum9. března 2017 16:01

Hlavne ,že je Miou zdravá,to je naj...Tatka je aj tak nie vždy 100 percentný.

Miki (5)
KočičákMiki (5)  Datum9. března 2017 15:21

Tak to jo:-), nikam jí hnát nebudu, když je to takhle. Hlavně, že je Miou zdravá jako řípa:-)))

micouša
Kocouřákmicouša  Datum9. března 2017 14:56

Mirko - no jestli ti tvoji nějakej naškrábnou, tak bude ;,)

Miki bohužel jsou obsluhy Miouší maminky krajně nekomunikativní, žádala jsem je několikrát - zezačátku odepisovali, že mají moc lítání s těhotnou paní po doktorech, a když jsem jim po konzultaci s naší MVDr. psala, jestli u rodičů byly dělány genetické testy ohledně srdce a ledvin, tak se ozvali asi až na druhou urgenci, kdy už jsem jim psala, že bude stačit kontakt na jejich veterináře, že se s ním ta naše už nějak domluví, tak právě odepsali, že Miouší matka je papírovka, kterou si vzali v jednom roce z nějaké té chovatelské stanice, a že otec je mazlík bez papírů, ale že testy nejsou ani u jednoho a od té doby zase nekomunikují. Nevím co si o tom mám myslet, ale teď už asi pozdě co řešit. Mioušce při kastrační operaci naše MVDr. prohlídla všechny vnitřní orgány a odebrala jí krev, kterou poslala do laboratoře na kompletní rozbor, a z toho všeho se naštěstí dobrala toho, že je to moje chlupatý vesmírotřesení zdravý jak řípa.

Miki (5)
KočičákMiki (5)  Datum8. března 2017 16:01

No, Miou, kdybys znala adresu taťky z Liberce, tak bych tam vyhnal naší obsluhu, zda by se jí ho nepodařilo vyfotit:-)

mirkacab
Kocouřákmirkacab  Datum8. března 2017 13:27

Už bude další deníček?:-)))

micouša
Kocouřákmicouša  Datum6. března 2017 8:32

Moc díky všem.

Marti určitě máš v rámci radosti i trošku starost(livosti) to jde ruku v ruce, jestli bude dítko šťastné, jestli se mu ten den vydaří, co vydařit se má, atd. ;.) I když máš pravdu v tom, že kočky vychovávají spíš instinktivním pudem, než že by si dělali starosti typu "no jestli se mi to třetí kotě v technice lovení myší vážně nezlepší, tak nevím, nevím, co si o něm adoptovaná rodina pomyslí" ;.D Foto Mioušího taťky jsem žádala několikrát, leč marně, zpočátku odepisovali, že až tam tudy pojedou, tak že pofotí a pak přestali reagovat úplně. Takže se musíme spokojit s tím, že by to měl být Britský modrý whiskas z Liberce a vzhledem k tomu, že barva i povaha odpovídá, tak to asi tak bude ;.)

Mikoušku, máš moc krásnou maminku, je vidět, že máš být po kom tak pěkňoučký kocourek ☺

Honzíku ono ale Mioušce než se mazlit nezbývá, protože potřebuje podrbat tam, kam si momentálně jazýčkem nedosáhne ;.)

Evelinas, my už to máme skoro za sebou, tak hlavně teď aby byl v pořádku Aldárko a ostatní kocouřáci. ☺

Honza Uličník
KočičákHonza Uličník  Datum4. března 2017 16:43

Jasně, budeme stávkovat. Žádné mazlení s dvounožci

Mafia (2)
KočičákMafia (2)  Datum4. března 2017 13:06

podarený denniček..a zakladam mačacie odbory..tak potom sa taketo pripady budu riešiť,pripadne trestať dvojnožcov..čo je veľa ,to je moc!

Honza Uličník
KočičákHonza Uličník  Datum4. března 2017 13:00

Jo, je mi to líto, co s tebou udělali. Je to zákeřné. Vím jaká bezmoc vládne na veterině.

evelinas
Kocouřákevelinas  Datum4. března 2017 10:14

Miky,ty si prerástol maminu do krásy.

Miki (5)
KočičákMiki (5)  Datum4. března 2017 10:09

Milá Miou, utěšoval bych tě moc rád, zvlášť, když jsou na Tobě páchána taková příkoří:-)))) Jo, mimochodem, Tvoje mamka je fakt kočka:-))
Tohle je zas moje mamča:
http://www.modrykocour.cz/kockogalerie/galerie/102596?mod=fv&prochazeni=&akce=&kocicak=3265&kocourak=

Hlavně, že to máš všechno za sebou a jsi v pořádku:-)))) Pilně vyrážím denně na zahradu, zda se někde nevyskytnou nějaká pěkná peříčka, abych ti je mohl poslat na hraní:-)))
Pa a posílám pusinku čumáčkovku:-) Miki

Obsluha pozdravuje a dodává, že deníček je zase suprový a oba se těšíme na další:-))))

gwen
Kocouřákgwen  Datum3. března 2017 21:47

Jo a Mocouš...o) (se mi líbí oslovení.o)), ale to jsem nechtěla říct, chtěla jsem říct, že máma byla fešanda . Uvidíme i taťku?.o)

gwen
Kocouřákgwen  Datum3. března 2017 21:47

Micou - Já Ti nevím. F se mi vždycky směje, když V odjíždí, říkám, konečně, konečně a když zaklapnou dveře, víš, co slyší jako první? Už mi chybí. Já se hodně zdráhám přisuzovat zvířatům lidský vlastnosti(proto F fandím, že se pídí po tom, jak to ty kočky vnímají a cítí.o)) a na druhou stranu, radši mám ta pozitivní vnímání než ta negativní. Takže radši vidím radost než starost.
Katyp teď někam psala, že její kočka čeká koťátka, tak doufám, že bude mít jen a jen radost.

evelinas
Kocouřákevelinas  Datum3. března 2017 17:04

Velmi vtipný denníček.Teraz bude už len dobre,tak držíme všetky tlapky,hlavne Aladárko.

Kočka Stochovská
KočičákKočka Stochovská  Datum3. března 2017 16:05

Držíme packy, taky jsem si tím prošla. Moje DNŽci mi vysvětlovali, že je to pro moje dobro. No spíš si myslím, že pro jejich :)

David
KočičákDavid  Datum3. března 2017 15:12

Já bych tě utěšoval rád.

Reda
KocouřákReda  Datum3. března 2017 15:11

Dlouho už tu maškarádu mít nebudeš :-)
Moc hezký deníček jsi DNŽ nadiktovala :-)

Karla z Končin
KocouřákKarla z Končin  Datum3. března 2017 14:37

Tak to máš za sebou :-)
Suprový deníček, myslím, že takhle opravdu Miou přemýšlí :-)))

micouša
Kocouřákmicouša  Datum3. března 2017 12:59

...dopodotknu...

micouša
Kocouřákmicouša  Datum3. března 2017 12:58

Marti dík, jen dopodotku, že i přes slzy se mi tenkrát zdálo, že si jak Miouší maminka (viz přiložené foto), tak její obsluha (alespoň dle jejich výrazu) po našem odvozu Miouchy z jejich dosahu dost oddechly. Vzápětí (a toto přetrvává dodnes) jsem pochopila proč ;.D

Fotka u komentáře
gwen
Kocouřákgwen  Datum3. března 2017 12:32

Jinak samozřejmě taky přeji, ať je Miouška v pořádku!! o)

gwen
Kocouřákgwen  Datum3. března 2017 12:31

Tak tohle já samozřejmě chápu, jen já to nevnímám jako starosti. Jak tu píšeme, že nevíme, jak to je, co když jsou to stejně jako pro mě radosti???.o))

micouša
Kocouřákmicouša  Datum3. března 2017 12:23

Jujda to byla tentokrát rychlost ;.)

Filipe a katyp dík, antibiotika Miouška dobrala v úterý večer a teď už zas řádí jak černá tlapa. Obinadla a límec sundáme předpokládám v pondělí večer, až jí vytahají stehy.

Marti mě by náhodou taky zajímalo co si kočky myslí a co nám sdělují, i když aby to pak s náma "neprásklo" ;.) A co se starostí s výchovou týče, tak samozřejmě kočičí matka musí naučit své kočičákovité potomstvo všemu, co sama umí, akorát že potomky Miou bych pak fakt nikam neumístila, protože by mi je bleskurychle vraceli jak bumerang ;,)))

gwen
Kocouřákgwen  Datum3. března 2017 11:11

katyp50 - starosti s výchovou? Jak to myslíte?

Micou - zase parádní deníček. F, jak říká je posedlý!! opakuji posedlý tím, že chce zjistit, co si kočky myslí, na co myslí a jak co vidí a vědí..o)) Jsem zvědavá, jak se mu to povede a co bude publikovat!.-o))

katyp50
Kocouřákkatyp50  Datum3. března 2017 9:23

Ach jo! To je mi Tě líto, ale vydrž. Pak už přestaneš mít ty roztoužené noci a rána a uleví se Ti. A že nebudeš mít koťátka? Aspoň nebudeš mít starosti s výchovou a DNŽ s umístěním.

Filip
KocouřákFilip  Datum3. března 2017 9:10

Už nějakou dobu se snažím zjistit, co a jak si kočky myslí a tak, a třeba to je přesně tak, jak je to tady úplně parádně napsáno! Hrozně suprově se to čte! (A ať je u Miou v pořádku)

Výše uvedené názory a komentáře nevyjadřují stanovisko Modrého kocouře.cz. Modrý kocouř.cz si vyhrazuje právo příspěvky odporující dobrým mravům, v rozporu se zákony nebo obsahující reklamu smazat.

Reklama

Nejčtenější

1
Výběr článků o kočkách 19. srpna 2018 (14x)
Reklama

Reklama

Modrý kocouř.cz (c) 2023

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube

Tyto stránky používají soubory cookies, abychom vám usnadnili a zpříjemnili jejich procházení. Rozumím
Jak cookies používáme?

Top