Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se! Registrací souhlasíte s podmínkami používání.
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Nahrává se...
Datum14. března 2017  |  KočičákMiou  |  Autormicousa  |  Zobrazení celkem/dnes7 009x / 1x

Jak jsem byla dvounožkou trápená celých třináct dnů

Jak jsem byla dvounožkou trápená celých třináct dnů

Miouk ve spolek.

Jak už jsem v minulém deníčku popisovala, byla jsem jednoho dne zákeřně lapena a odvlečena ke kočičí doktor za účelem eliminace rozmnožování. Sice jsem dodnes moc nepochopila, o co vlastně jako šlo, protože nevím, proč bych nám domů měla pořizovat nějaké jiné kočky, když už takhle má dvounožka co dělat, aby uspokojila všechny požadavky jediné a nejdokonalejší osobnosti – tedy té mojí – nicméně je pravda, že nastalo určité období, kdy jsem měla jakési podivné puzení, ze kterého byla DNŽ značně rozhozená, a namísto spořádaného poddanství se chovala podivně zmateně.

Když jsem se tedy onoho ošklivého dne na bíloplášťovitém území vzbudila, byla jsem celičká omotaná těma příšernostma, který ze mě odmítly ty zákeřnice sundat, a ke všemu jsem zjistila, že dvounožka je furt ještě tak perplex, že není s to pořádně poslouchat, co jí doktor říká, takže jsme tam kvůli ní musely druhý den znovu. Toho ovšem doktor vzápětí zneužila k tomu, že - krom zopakování skutečností, jakože jsem celá zdravá a tak - mě opět celou prošmatala, změřila teplotu a neopomněla samu sebe pochválit, jak se jí povedla ta nechutnost, co mi vyrobila na bříšku. Já jsem ovšem byla naprosto jiného názoru a rozhodla jsem se důrazně trucovat.

Krom toho, že jsem se k dvounožce neustále výhružně točila zády, a to tak, aby si toho byla řádně vědoma, jsem odmítala jíst. Na bedýnku jsem sice spořádaně chodila, neboť nejsem žádná šmudla, ale jenom jsem čůrala, z čehož DNŽ usoudila, že fakt asi ani v noci kousek křupky do tlamičky nevezmu. Dvounožka ovšem kontrovala tím, že do mě ráno a večer, následujících celých deset dnů, cpala jakousi nechutnost, který říkala antibiotika. Nejdřív mi je záludně nadrtila do dobrůtky, co mi poslal Mikoušek, a která byla to jediný, co jsem byla ochotna jazýčkem oblíznout, takže jsem to asi 2x nic netušíc zblajzla, ale pak už jsem jí na to přišla, a měla po ftákách. Tedy měla by, kdyby nepřišla na novou zákeřnost, kdy to vcucla do injekční stříkačky a normálně mi to pomocí toho nástroje vpravila až do krčku – ohava ohavná. Usoudila jsem tedy, že budu muset začít jíst, abych zesílila a byla schopna jí přeprat. Zkonzumovala jsem tedy dlabanec v mističce, dokonce jsem na bedýnce následně udělala i bobíka, což kupodivu uvedlo DNŽ do velmi radostného rozpoložení (jak málo dvounožcům ke štěstí stačí), ale bohužel to nestačilo na to, aby s tím antibiotikem dala pokoj. Jídlem jsem posléze naštěstí nabrala dostatek sil na to, abych boxováním předníma tlapičkama a rafinovanými kopanci zadníma tlapičkama přesměrovala ten antibiotikum obsahující nástroj z mé tlamičky směrem její oko, ucho, či nos. Tý jo, kocouřáci, to byste ale nevěřili, co to s ní provedlo!!! Normálně se dožrala, nasadila mi nelsona, a do tlamičky mi ten půlprášek narvala násilím!!! Nebejt toho, že jsem potřebovala co chvíli podrbat, tak bych si o ní ani ocásek neotřela!!!

Ovšem v další bojové disciplíně jsem dokonale zvítězila, a to až tak, že se DNŽ jala rozčilovat, že prej bych se neměla jmenovat Miou po francouzské hérečce, ale Harry po maďarsko-americkém kouzelníkovi Houdinim. Ona totiž pod tou síťovinou, co jsem v ní vypadala jak houbí noha, musela být ještě přes tu jizvičku, co mi vete-potvory udělaly na bříšku, vložka, aby se ty stehy nerozedřely. No byla tam asi dvě hodiny. Dostala jsem novou. Vydržela hodinu a půl. Dvounožka vzala hedvábnou stužku (provázek by prý byl moc ostrý a mohl by mě dřít) prostřihla vložce po okrajích dírky a přivázala jí na uzel stužkou k síťovině. To byl trošku oříšek, nicméně i to jsem nakonec zvládla, neb mě přeci ňákej uzel nezastaví. A tak to pokračovalo (Cha, kde prej to zas mám, jen hledej. – Ještě jednou si to sundáš, tak si mě nepřej! – Nepřeju si tě od doby, co mi tam tu ohavnost pcheš. – Jak to, že to máš zas dole, ještě jednou, tak už vážně uvidíš!! – Cha, ještě x-krát, i kdybys to na tisíc uzlů zašmodrchala. – Už tě ale vážně přetrhnu!! – Cha, cha, to jsem na tebe fakt zvědavá.) do doby, než mě po třinácti strašlivých dnech nepřetržitých bojů odvlekla k doktor, která mě toho síťovanýho fujtajxlu konečně zbavila. Sice mi ještě jeden den nechaly kolem krku tu nepříjemnou pláštěnku, ale i tu mi nakonec dvounožka sundala.

No řeknu vám upřímně, že to bylo nejhorší období mého dosavadního kočičího života, a jsem moc ráda, že to mám za sebou. A nyní, když už jsem bez těch omezujících propriet, má se dvounožka zlolajná v noci na co těšit – teď teprve sezná, jak dopadne to, když kočičí zločinec se zlostí nezná.Obsah se nahrává...


Sdílejte!  |  O sdílení
Sdílet přes e-mail Sdílet na Facebooku Odeslat pomocí Facebook Messengeru Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+24 komentářů

Pro přidání komentáře se prosím přitlapkujte.

gwen
Kocouřákgwen  Datum27. března 2017 17:33

To bříško bude za chvilku v pořádku. To mám velkou radost..o))

Ája0804
KocouřákÁja0804  Datum19. března 2017 19:37

Miou, paráda:-)))

micouša
Kocouřákmicouša  Datum18. března 2017 11:26

Mám radost že se to krásně hojí a i se už bříško zachlupacuje tak snad mám jakous takous naději že mi to přestane vracet 😩

Fotka u komentáře
JaGa
KocouřákJaGa  Datum16. března 2017 15:02

Kde to žije, tam jsou kočky z MK. Miou, díky za počteníčko.

Miou
KočičákMiou  Datum16. března 2017 13:50

No jestli do toho zkusíš narvat Mikouše, tak ať pak pozůstalí pošlou parte, protože květ mého srdce by si určitě nic takového líbit nenechal ☺

Ája0804
KocouřákÁja0804  Datum16. března 2017 11:57

Miou, budeš se divit, u Fouska mi to tehdy prošlo. On je na spoustu věcí Fousek velice trpělivý.
Jestli chceš, můžu to zkusit i na Mikoušovi:-))))
Hezky zase brzy něco veselého drápni. Tvoje deníčky miluji:-)))

Kočka Stochovská
KočičákKočka Stochovská  Datum16. března 2017 11:19

Moc pěkně napsaný deníček. Hlavně, ať se Ti daří, na způsobená příkoří jistě brzy zapomeneš :).
Co by moje DJN dala za rošťárny, které provádíš.

Miou
KočičákMiou  Datum16. března 2017 9:23

Moc všem děkujeme za milé zhodnocení našich škrábatelských pokusů.

Téda teto Ájo a to ti to u Fouse beztrestně prošlo??

Katyp to muselo být opravdu hodně extravagantní kadeřnické dílo ☺ Ta moje taky pořád vzpomíná na Basťulku, ono je to vlastně takhle asi u všech dvounožců, kteří byli svými kočičkami ovládnutí, že je mají pořád v srdíčkách.

Šmankot Adámku, máš rozum, jsem musela honem dvounožce zakrýt tlapkou oči - takovýhle návody poskytovat veřejně!!! I když tedy za lichotku děkuji, taky jsi moc pěknej kocourek ☺

Teto Mirko!!!!!!!!! Dvounožka říkala, že s takovouhle budeš druhá, co si jí nemá přát ;.))

Filip
KocouřákFilip  Datum15. března 2017 22:10

Krásně napsáno, čte se jedním dechem :o) A dobře, že všechno jste zvládly (Miou a DNŽ), a bez problémů :o)

mirkacab
Kocouřákmirkacab  Datum15. března 2017 22:04

Adámku koukej se zase ukázat:-)

Adámek Vozembouch
KočičákAdámek Vozembouch  Datum15. března 2017 21:55

No ještě to tak, vždyť jsme vypadali jak bratři v triku .:-))))

mirkacab
Kocouřákmirkacab  Datum15. března 2017 21:49

:-)))Škoda že vás nevyfotila.

Adámek Vozembouch
KočičákAdámek Vozembouch  Datum15. března 2017 21:40

Miou, perfektně popsané trápení, za chvíli si na ně ani nevzpomeneš. Ze síťovaného fujtajxlu a pláštěnky si nic nedělej, docela ti to v něm slušelo. Víš, co nám s Áloisem panička vyvedla, když jsme jako koťata dostali za krk kapku proti blechám? Abychom si to vzájemně neslízali, tak panička vzala páníkovi ponožky, odstřihla na nich špičku, udělala díry na přední tlapky a do toho nás oba oblékla. Dovedeš si představit, jak jsme vypadali ? Taková potupa. Holt jsme byli oba dva malá poslušná koťátka, dneska by jí to strach z našich drápů nedovolil. :-))))

Reda
KocouřákReda  Datum15. března 2017 20:24

Miou, parádní deníček :-)))))))

evelinas
Kocouřákevelinas  Datum15. března 2017 20:16

Výborný deníček.Si šikulka,hlavne,že už je dobre a na všetko zlé sa zabudne.

Karla z Končin
KocouřákKarla z Končin  Datum15. března 2017 17:29

Mám Tvoje deníčky moc ráda, super :-)))

mirkacab
Kocouřákmirkacab  Datum15. března 2017 15:55

Holky moc pěkně jste to zase napsaly:-)))Kdy bude další???:-)

MaJ
KocouřákMaJ  Datum15. března 2017 13:05

Jsi pěkná divoška, Mioušku. Ještě že naše kočky jizvy na bříšku nikdy moc nezajímaly, takže košilku měly jen asi 5 dní, a i to vydržely bez protestů :)

gwen
Kocouřákgwen  Datum15. března 2017 12:15

Musím říct, že i přes ohavnosti, který se Ti Miou staly, umí to dvounožka napsat tak, že jsem se smála od začátku do konce.
Micouš, díky za bezvadný deníček.o)

Jana G., Jerroušek a Gina
KocouřákJana G., Jerroušek a Gina  Datum15. března 2017 11:33

Takhle jseem se dlouho nezasmála, super napsaný :D

janarim
Kocouřákjanarim  Datum15. března 2017 9:58

Chi, to mi připomíná moji marnou snahu zabránit kocourovi, aby si "ošetřoval" bolák na hřbetě. Ani pruban a límec mu nezabránily. Když tam nemohl jazykem, tak si to drásal zadní tlapkou. Ještě že už je to za námi. ;-)

katyp50
Kocouřákkatyp50  Datum15. března 2017 9:26

Bělinka takhle nevyváděla, vzorně si ponechala prubánek. Jen si vytahala tu svojí předlouhou srst a olizovala jí, takže měla ve finále pěkné dredy. Musela jsem jí je ostříhat, chudáček vypadala příšerně, ale nakonec krásně obrostla. Moje šmudlinka milovaná, nikdy na ní nezapomenu.

marcelab
Kocouřákmarcelab  Datum15. března 2017 8:16

Moc krásně jsi to napsala. Hlavně, že to máš za sebou a teď už bude jenom dobře. Jsi statečná kočička.

Ája0804
KocouřákÁja0804  Datum15. března 2017 7:15

Miou, úžasný deníček:-)))))) Hlavně, že to máš už všechno za sebou a jsi v pohodě. Buď ráda, že se Tvoje DNŽ neuchýlila ke lsti, jako kdysi já, když měl Fousek nemocnou nohu. A protože si obvaz neustále sundával, ze zoufalství jsem ho narvala do kojeneckého kabátku:-) - viz fotka v jeho deníčku
http://www.modrykocour.cz/kockocteni/kocici-denicky/2157
Mikouš se tu válí smíchy po zemi, jak jsi s dvounohou zatočila;-)

Výše uvedené názory a komentáře nevyjadřují stanovisko Modrého kocouře.cz. Modrý kocouř.cz si vyhrazuje právo příspěvky odporující dobrým mravům, v rozporu se zákony nebo obsahující reklamu smazat.

Reklama
Reklama

Reklama

Modrý kocouř.cz (c) 2023

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube

Tyto stránky používají soubory cookies, abychom vám usnadnili a zpříjemnili jejich procházení. Rozumím
Jak cookies používáme?

Top